• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

uzaktan sevgili olmaya çalışmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Blade35!

Üye
Beyler yeni tanıştığım kızla 1 hafta beraber vakit geçirdik sonra kendisi 5 aylık çalışmak için uzağa gitti ama geri gelecek , tavırları hiç hoşuma gitmiyor ben ararsam arıyor ya da yazıyor , onun karşısında kendimin değerli olduğunu nasıl hissettiririm uzaklıktan şikayetçi zaten yani nasıl bir tavır uygulamalıyım kaldı ki daha henüz sevgili bile olamadık

Salyangoz

Üye
3/2 altın kuralı kız sana 3 mesaj atarsa 2 mesaj at kısa atarsa kısa at 3 kere ararsa 2 kere ara 3 iltifata 2 iltifat
ve sanki başka biri varmış gibi kendini meşgul hissettir

Blade35!

Üye
Bana dediği şey gelicem yanına güzel olucak fakat uzaktan sevgili olamayız falan diyor , yani pek fazla önemsemiyor rahat takılıyor desem ona konuşmayalım artık hiç umursamaz kendimi bu konuda geliştirmem lazım duygularımı çok belli eden biriyim

Blade35!

Üye
Beyler yeni tanıştığım kızla 1 hafta beraber vakit geçirdik sonra kendisi 5 aylık çalışmak için uzağa gitti ama geri gelecek , tavırları hiç hoşuma gitmiyor ben ararsam arıyor ya da yazıyor , onun karşısında kendimin değerli olduğunu nasıl hissettiririm uzaklıktan şikayetçi zaten yani nasıl bir tavır uygulamalıyım kaldı ki daha henüz sevgili bile olamadık
Hiç bi *** yapma. Otur ve izle belki tecrube edinirsin

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...