• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

uzaktan sevgili olmaya çalışmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alfa

Üye
Dostum öyle bir şekilde davranacaksın ki ..
Kız bağlanmaktan korkuyorum diyor ya içten içe bağlanacak sana. İnsta dan veya wp den filan kızlarla foto at onun görebileceği şekilde. Emin ol karşılık alırsın arkadaşım der geçiştirirsin sende.

Defkhan

Üye
Samimi bir şekilde soruyorum.
Tavsiyeleri yerine getirecek misin?
Erkek adamın yapması gerekeni yapacak mısın?
Şuan bu ilişkiyi karşı taraf yönetiyor. Sen resmen oyuncusun. Kız da senaryoyu yazıyor.
Bana bak dostum.
Hemen kendine başka kadınlar bul.
Bak burası çok önemli.
Yap ve gör.
Doğru oynarsan bu kız sana deli gibi aşık olur.
Ama sen açıklama yaparsan, emek verirsen, kadının yaptığı şeyleri yaparsan kaybedersiin.
Kendine gel.
Mesajların, bi kadının yazacağı mesajlar.
O da sana bi erkeğin yazacağı şekilde konuşuyor senle.

Melihcan

Üye
Dostum sen kiz gibi duygusal davranıyosun ve beklentin var kız ise gerçek bir alfa gibi mantığıyla dusunuyor. Rolleri değişmen lazım. Boşvermeyi ve kendini agırdan satmayi denemelisin. Kız olumsuz birsey soylediğinde umrunda olmasin olursa da olmamış gibi davran. Senin hayatini başkası etkilemesin. Acilen o kızdan uzaklaşman lazım.

Melihcan

Üye
Benim de uzaktan bi iliskim var guzel de bir kiz ve burda olsa asla kaybetmek istemiycegim bi kız ama ben supheci biriyim uzaktan iliskiye gelemem ama arada konusuruz. Ve kiza oyle ayar verdim ki kizlarla beni gordugunde kiskaniyor ve ona inadina kizlardan bahsettigimde tavri ne oluyor sence? Melihcan kizlarla takilabilirsin naparsan yap ama benim haberim olmasin diyor. Yapma diyemiyor cunku o cesareti ona vermedim. Bazen duygularim devreye girince kiza iltifatlar ediyorum ve normal olarak totosu kalkiyor. Ben de bu durumda haftalarca aylarca yazmiyorum ortadan kayboluyorum. Özlüyor ve bana casper gibisin surekli bi gizem diyor. Boyle seyleri denemelisin hem heyecan olur hem ipleri eline alirsin.

Defkhan

Üye
"Kontör yüklemiştim bir kaç defa. Maddi durumum olmadığı halde kontör göndermiştim ona. Hani şu facebook’ta ki abazan amcaların yaptığı gibi. Bahsetmek bile istemiyorum bu durumdan ama bahsetmeliyim. Kız kontörüm bitti görüşemeyeceğiz 1 hafta diyordu. Ben de ısrarla gidip kontör yüklüyordum."
yarıldım burda amk :Dddd

Blade35!

Üye
Şuan bu ilişkiyi karşı taraf yönetiyor. Sen resmen oyuncusun. Kız da senaryoyu yazıyor.
Bana bak dostum.
Bak burası çok önemli.
Yap ve gör.
Ama sen açıklama yaparsan, emek verirsen, kadının yaptığı şeyleri yaparsan kaybedersiin.
Kendine gel.
Güzel yazmışsın

Blade35!

Üye
Bana bak dostum.
Bak burası çok önemli.
Yap ve gör.
Kendine gel.
Dün mekana gittim normal kız arkadaşımla beraber dışarıdan beraber story i paylaştım instagramda cAnlı müzik içkiler falan hop, arayıp sormayan bazen ters yapan bizim hatun hikayeye cevap atmış güya kırılmış sitemkar sözler falan söyledi bana demek ki ondan vazgeçebileceğim aklına gelince tutuştu plan şu an işliyor o kızı sevgilim zannetmiş yeni birini bulduğumu düşünmüş kendince

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...