• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

uzaktan sevgili olmaya çalışmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Defkhan

Üye
Dün mekana gittim normal kız arkadaşımla beraber dışarıdan beraber story i paylaştım instagramda cAnlı müzik içkiler falan hop, arayıp sormayan bazen ters yapan bizim hatun hikayeye cevap atmış güya kırılmış sitemkar sözler falan söyledi bana demek ki ondan vazgeçebileceğim aklına gelince tutuştu plan şu an işliyor o kızı sevgilim zannetmiş yeni birini bulduğumu düşünmüş kendince
haha işte bu kanka.
aynen devam hayatına bak kanka.
o kızı da unutma ama sadece o görüşmek istediğinde yazdığında yaz kanka.ilgisiz davranma yani ama önceliğin de o olmasın.
5 ayda ne olur ne olmaz bilmezsin ki. boşuna kafaya takma kanka önceliğin kendi keyfin olsun.
bak benim yaşadığım bi olay var yazdım bi oku istersen
güven olmaz kanka bunlara o yüzden kasma , sahiplenmeye çalışma, bumerang gibi attıkça geri gelecek
Aklıma geldi birden amk.

Melihcan

Üye
Dün mekana gittim normal kız arkadaşımla beraber dışarıdan beraber story i paylaştım instagramda cAnlı müzik içkiler falan hop, arayıp sormayan bazen ters yapan bizim hatun hikayeye cevap atmış güya kırılmış sitemkar sözler falan söyledi bana demek ki ondan vazgeçebileceğim aklına gelince tutuştu plan şu an işliyor o kızı sevgilim zannetmiş yeni birini bulduğumu düşünmüş kendince
Dostum işin basit olan kismini bitirmişsin çok guzel simdi zor olan tarafa geldin. Kız sana sitem edicek ve kizin ona gore guvenli limanindan ayrildigin ve baska limanlara da ugradigin icin kiz seni kendi limanina cekmek icin elinden geleni yapicak bazen seni testlere tabi tutucak sevdigini soylucek belki veya baska birinin olup olmadigini ogrenmek icin elinden geleni yapicak. Senin yapman gerekense kizin oyununu kazanmak veya o oyunu oynamamak. Kızin sorularina kaçamak cevaplar ver asla ona doğruyu soyleme gizemini kaybedersin ve kiz sana karsi olan merakini ve ilgisini kaybeder. Tekrar ediyorum. Oyunu oynayip kaybetmektense oynama.

Blade35!

Üye
Dostum işin basit olan kismini bitirmişsin çok guzel simdi zor olan tarafa geldin. Kız sana sitem edicek ve kizin ona gore guvenli limanindan ayrildigin ve baska limanlara da ugradigin icin kiz seni kendi limanina cekmek icin elinden geleni yapicak bazen seni testlere tabi tutucak sevdigini soylucek belki veya baska birinin olup olmadigini ogrenmek icin elinden geleni yapicak. Senin yapman gerekense kizin oyununu kazanmak veya o oyunu oynamamak. Kızin sorularina kaçamak cevaplar ver asla ona doğruyu soyleme gizemini kaybedersin ve kiz sana karsi olan merakini ve ilgisini kaybeder. Tekrar ediyorum. Oyunu oynayip kaybetmektense oynama.
Valla kız sitem i geçtim cevap yazdım normal arkadaşlarım onlar ne oldu diye yazmış bana sevgilin gibi duruyordu diye hoşuma gitmedi yazmış biraz soğuk davranıyor pek iplemiyor şu an beni bi arayayım dedim açmadı telefonumu ne yapayım şimdi hiç senin dediğin gibi seni seviyorum ya da beni kazanmak için girişim yapmadı muhtemelen kafasında bitirdi beni diye düşünüyorum ne yapılır pek bir fikrim yok yazsam soğuk yapacak en iyisi beklemek

Salyangoz

Üye
Kanka allah icin bak kiza sogul davran o soguksa dedikce sen ustune gidiyosun kiz belliki kiskanmis berbat ediyosun boyle yaptikca zaten sana mesaj felan atmiyosa daha iyisini bulmustur yapcak bisey yok yeni denizlere yelken ac

Blade35!

Üye
haha işte bu kanka.
aynen devam hayatına bak kanka.
o kızı da unutma ama sadece o görüşmek istediğinde yazdığında yaz kanka.ilgisiz davranma yani ama önceliğin de o olmasın.
5 ayda ne olur ne olmaz bilmezsin ki. boşuna kafaya takma kanka önceliğin kendi keyfin olsun.
bak benim yaşadığım bi olay var yazdım bi oku istersen
güven olmaz kanka bunlara o yüzden kasma , sahiplenmeye çalışma, bumerang gibi attıkça geri gelecek
Aklıma geldi birden amk.
Amk kafama sokayım ben direkt sanki evlenecekmiş gibi mevzuya giriyorum nerde bu işin çekiciliği bunu öğrenmem lazım biraz gizemli , biraz beyefendi , yeri geldiğinde lafı sokan hatun bana içinden karı gibi falan bu diyordur hay ben böyle işin normalde böyle biri değilim ama mevzu o olunca yelkenler aşağı iniyo uysal kedi gibi oluyorum onun istediği kabın şekline girmemem lazım en iyisi yazmayayım bundan sonra iletişimi keseyim yüz yüze geldiğinde Benimle görüşmek isterse görüşürüm , Örnek vereyim şuraya da bir arkadaşım bi hatunla beraberdi kız buna sürekli bak ayrılırız muhabbeti yapıyordu çocuk üzülüyordu hep hatta ara ara bırakıyordu bunu , sonra ne mi oldu bizim oğlan kızı aradı benle senden bi bok olmaz hadi yoluna dedi kız hastanelik oldu acısından hala ara ara kız bizim arkadaşı yokluyor anladığım şey şu vazgeçebiliyorsanız bir kızdan sizden kralı Yok ...

Blade35!

Üye
Kanka allah icin bak kiza sogul davran o soguksa dedikce sen ustune gidiyosun kiz belliki kiskanmis berbat ediyosun boyle yaptikca zaten sana mesaj felan atmiyosa daha iyisini bulmustur yapcak bisey yok yeni denizlere yelken ac
Valla haklısın kardeşim başkasını bulduğunu zannetmiyorum bu kadar kıskandıysa daha sevgili bile olamadan muhtemelen kendince bana bağlanmak istemiyor ama içi içini yiyor mecbur soğuk davranıcam

Melihcan

Üye
Valla haklısın kardeşim başkasını bulduğunu zannetmiyorum bu kadar kıskandıysa daha sevgili bile olamadan muhtemelen kendince bana bağlanmak istemiyor ama içi içini yiyor mecbur soğuk davranıcam
Dostum kız kaçarak senin kovalamani bekliyor bu da bir test senin etkilenmemen lazim boyle seylerden sikleme gelir geri

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
"Her şey güzel olacak hele bir geleyim ama uzaktan da sevgili olmak istemiyorum."

Ne kadar duygusal, romantik ve düşünceli birisi. Ben olsam bu kızın peşini bırakmazdım. Sahip çık bak 5 ay sonra gelecek ve her şey güzel olacak. 5 aycık bekle.

O 5 ayda kız başka erkeklerle her türlü şeyi yaşasın 5 ayda yaşayabildiğini yaşasın. Türlü türlü erkeklerle takılıp çeşit çeşit fanteziler denesin. Nasılsa 5 ay sonrasında senin. Gayet adil bir anlaşma.

Diyorum ya b en olsam kızın peşini bırakmazdım. Tabi eski ben olsam.

hay ben böyle işin normalde böyle biri değilim ama mevzu o olunca yelkenler aşağı iniyo uysal kedi gibi oluyorum
Sen aslında ne yapman gerektiğini biliyorsun. Arkadaşların söyledikleri gayet doğru şeyler. Sen yapman gerekeni bildiğin halde yapmıyorsun.

Bu nedenle konuyu burada kilitliyorum. Kimsenin vaktini boşa harcamaya gerek yok.

2 seçeneğin var. Birincisi şu an olduğun gibi davranmaya devam etmek.
İkinci seçeneğin ise tavrını ortaya koymak.

Sevgilin bile olmadığı halde kıza hesap veriyorsun, yapma. Kıskandığı zaman " o kız arkadaşım" demek yerine "zamanın ne göstereceği belli olmaz" demeliydin.

O 1 umursamıyorsa sen 2 hatta 3 umursamamalıydın.

Ayrıca kıza büyük ihtimalle teklifte bulunmuşsun veya onu ima etmişsin. Teklifi nasıl yaptın?

"Google" enter. "Uzun çıkma teklifleri" enter.

Yoksa şöyle mi yaptın.

Ayşe gelsene kanka sana bir şey diycem şu Merve var ya ben onu ben çok seviorm. Ona söylesene benle çıkar mıymış.

Başka seçenek gelmiyor aklıma bu tavırlarından ötürü.

Acımasız konuşuyorum değil mi? Hak ediyorsun. Kız ayak üstü olmayan dalgasıyla senin içinden geçerken bu sözlerim acıtıyorsa vardır bir sıkıntı.

İnsanoğlu gariptir her lafı kaldırmaz. İbne dersin kızar da s*kersin aldırmaz.

Kızın yaptığı bu ama ben burada bu durumu açıkladığım için bana kızacaksın.

Bir kızla bir ilişkiye başlayacaksan ve illaki hoşlandığını belirteceksen bunu yüz yüze yapacaksın ve o an için bir hamle bekleyeceksin.

Merve ben senden hoşlanıyorum diyeceksin. Kız da sana karşı boş değilse bir şeyler olur. Lakin 1-2 hatta 5 ay beklemeyeceksin cevap vermesi için. En fazla o randevunun sonuna kadar bekleyeceksin. Ötesi olmaz.

Bana kalırsa teklif (!) taraftarı değilim. Hamle yaparsın, elini tutarsın, yakınlaşırsın. Kız da karşılık verirse devam edersin. İlk öpücük olunca tamamdır olmazsa da uzatmazsın.

Sen hazır asker misin 5 ay bekleyip 5 ay sonrasında göreve başlayasın?

İlla bu kızla konuşmaya devam edeceksen asla ama asla bu mevzuyu açmayacaksın. Hala bekliyor gibi ümitli görünmeyeceksin hatta ümit etmeyeceksin. Erkek adamın normal kız arkadaşları da olur. Bu da onlardan bir tanesi olacak.

İradene güvenmiyorsan ki ben bu konudan sonra güvenmiyorum senin iradene. Bu yüzden konuşmayı tamamen kesmelisin.

Ya da kendi bildiğini yap. 5 ay beklersin kombin çift tişörtü alır fotoğraf çekersin biz de tebrik ederiz :)) Tabi bu en iyi ihtimal.

Olacak olan şey şu: Sen kıza ısrar etmeye bunaltmaya devam edeceksin. Sonra kız senden sıkılacak. Başkalarına yelken açacak. Seni avucunun içinde tutacak. Sonra boşta kalırsa 5 ay sonra seninle beraber olacak.

Seçim senin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...