• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

UZAYLILAR GELİYOR ARTIK HAZIR OLUN !

Shine

Üye
Katılım
17 Nisan 2018
Mesajlar
230
Yaş
19
Şehir
Konya
Allah diyor ki yarattıklarımın arasında en üst ırk İNSANDIR. O yüzden bu arkadaş bana göre biraz saçmalamış ve çok film izlemiş. Farkettiysen hiç bir kaynak yok. Hepsi başkalarından duyulmuş teoriler.
 
Katılım
12 Mayıs 2018
Mesajlar
93
Yaş
119
Şehir
İstanbul
Rahmetlik dedem anlatırdı. Biliyorsunuz köy tuvaletleri dışarıda olur. Bir sonbahar gecesi sabah namazından önce dedemin tuvaleti geliyor. Dedem o zamanlar 17-18 yaşlarında yağız bir delikanlı. Gece olmasına takılmayıp tuvalete gitmek için evden dışarı çıkıyor. Tuvalete doğru tam yönelecekken bir bakıyor ki tuvaletteki gaz lambası yanıyor ve içeride biri var ama kafası tavana değiyor. Dedem de daha önce köyde korku cin hikayeleri filan duyduğundan bismillah çekiyor. Birden tuvaletin lambası sönüyor ve içerideki şey kayboluyor. Dedem tam tuvalete doğru ilerleyecekken ensesinde soğuk bir nefes hissediyor. Arkasını döndüğü gibi cine el ense çekip kuru götünü bir güzel sikiyor.
 
Üst