• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Uzun İlişkilerde Hatırlatmalar

Philliscan

Fahri Üye
Şuanda benim için uzun ilişki denilecek kadar süren bir ilişkinin içindeyim. Hatta instagram biyografime onun isminin baş harfini koydum! Nasıl betayım ama hehehe.
(Karşılıksız olmadan hiçbir şeyi yapmayın he.)

Neyse bu ilişkimdeki denediğim ve gözlemlediğim bir olayı anlatmak istiyorum. Kısa tutacağım.

Bilirsiniz kadınlar anlık duygular ile hareket eder.
Aranızdaki bağın azalmaya başladığını hissettiğiniz zaman yapabileceğiniz şeylerden birisi de “hatırlatmalar”
Neyin hatırlatması bu??
Yaşadığınız güzel, eğlenceli, heyecanlı anların hatırlatması. (Cidden hatırlatacak bir şeyiniz de yoksa sizin de hıağğk pü amk.)

Nasıl yapabiliriz?
2 yolu var.

1- dolaylı.
2- direkt.
Örnekler gelsin efenim;

1- yaz ayında harika bir sevişme geçirdiniz bir zaman önce.
2- çocuklar gibi sokakta zillere basıp kaçmıştınız.
3- olimpik stada gizlice girip yürüyüş yapıp tribünde liseli ergenler gibi yiyiştiniz.
(Hiç birini yapmadım lan bakmayın bana öyle(!) :p)

Şimdi bunları dolaylı olarak anlatmayı göstereceğim.

(Beyaz eşya bölümünden geçerken vantilatör yada klimalar gözüme çarpar)
1- “şu vantilatör hatırladın mı ? Yanında duralım biraz ısınmışsındır sen şimdi :pp)
2- “seninle büyük suçlar işlemeyi özledim ;)
3- “tabii ya.. unuttun galiba olimpiyatlara hazırlanırken tribünden sana olan tezahüratlarımı..”

Direkt hatırlatmada muhabbet şeklinde gireceksiniz işte.
“Ya hatırladın mı şu xxx....... ne günlerdi be.... aynen öyle ya.... tabii canım” vs vs

Bu bağı bir nebze daha toparlayabilir. Ama şayet kaybetmek istemediğiniz bir hatunsa, yeni şeyler yaparak bağınızı güçlendirin.
(Yine kısa tutamadım amk. Huyum kurusun.)

Ğmossa

Üye
Şuanda benim için uzun ilişki denilecek kadar süren bir ilişkinin içindeyim. Hatta instagram biyografime onun isminin baş harfini koydum! Nasıl betayım ama hehehe.
(Karşılıksız olmadan hiçbir şeyi yapmayın he.)

Neyse bu ilişkimdeki denediğim ve gözlemlediğim bir olayı anlatmak istiyorum. Kısa tutacağım.

Bilirsiniz kadınlar anlık duygular ile hareket eder.
Aranızdaki bağın azalmaya başladığını hissettiğiniz zaman yapabileceğiniz şeylerden birisi de “hatırlatmalar”
Neyin hatırlatması bu??
Yaşadığınız güzel, eğlenceli, heyecanlı anların hatırlatması. (Cidden hatırlatacak bir şeyiniz de yoksa sizin de hıağğk pü amk.)

Nasıl yapabiliriz?
2 yolu var.

1- dolaylı.
2- direkt.
Örnekler gelsin efenim;

1- yaz ayında harika bir sevişme geçirdiniz bir zaman önce.
2- çocuklar gibi sokakta zillere basıp kaçmıştınız.
3- olimpik stada gizlice girip yürüyüş yapıp tribünde liseli ergenler gibi yiyiştiniz.
(Hiç birini yapmadım lan bakmayın bana öyle(!) :p)

Şimdi bunları dolaylı olarak anlatmayı göstereceğim.

(Beyaz eşya bölümünden geçerken vantilatör yada klimalar gözüme çarpar)
1- “şu vantilatör hatırladın mı ? Yanında duralım biraz ısınmışsındır sen şimdi :pp)
2- “seninle büyük suçlar işlemeyi özledim ;)
3- “tabii ya.. unuttun galiba olimpiyatlara hazırlanırken tribünden sana olan tezahüratlarımı..”

Direkt hatırlatmada muhabbet şeklinde gireceksiniz işte.
“Ya hatırladın mı şu xxx....... ne günlerdi be.... aynen öyle ya.... tabii canım” vs vs

Bu bağı bir nebze daha toparlayabilir. Ama şayet kaybetmek istemediğiniz bir hatunsa, yeni şeyler yaparak bağınızı güçlendirin.
(Yine kısa tutamadım amk. Huyum kurusun.)

Puahah, güzelmiş..Kişiye göre değişir mi bu durum ?