• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Uzun süre mast yapmayan arkadaşlar ?

Bunun gerçekten bir faydasını gördünüz mü somut olarak ?

her türlü fiziksel olabilir ruhsal olabilir ? onedio'da şöyle etkileri sıralanmış ancak çok fazla gram etkisini görmedim falan diyen de var

+Testosteron artışından dolayı ses tonunuz kalınlaşır ve daha erkeksi olur.

+Daha sağılıklı bir cilt yapısına sahip olursunuz.Cildiniz parlamaya başlar.

+Mastürbasyonun yol açtığı erken boşalma ve s*ks sırasında ereksiyon olamama gibi problemleriniz ortadan kalkar.

+Dopamin reseptörleriniz iyileştiğinden dolayı daha mutlu bir insan olursunuz.

+Öz güveniniz tavan yapar.

+Sosyal ilişkilerde çok daha başarılı olursunuz.

+Aşırı dopaminin yol açtığı depresyon, anksiyete ve depersonalizasyon gibi psikolojik sorunlar ortadan kalkar.

+Beyniniz iyileştiği için çok daha berrak bir biçimde düşünebilirsiniz.

+Hafızanız her zamankinden daha iyi bir hale gelir.

+Kadınlara çok daha çekici gelirsiniz.Bunun sebebinin öz güveninizin yüksek olmasından kaynaklandığı düşünülüyor. Veya enerjinizi yok etmediğiniz için kadınların size çekildiğini söyleyenler de var. Sebebi her ne ise yine de bu çoğu erkeğin tecrübe ettiği bir durum.

30 günlük sürecimde saydığın bütün etkileri saymıştım. nofap'in yararları gerçek, tereddüte düşme.

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
1,5 ve 10 hariç gerisini kendimde gözlemledim. Bu şeyler için mastürbasyonu bırakmak yeterli olmuyor. Etkisi var tabi ama çok az.

Nofapta 59. günüm. bununla ilgili olan etkileri yazdım. 2. madde dışında hepsini yaşadım ve + olarak neler yaşadığımı yazımda okuyabilirsin.

en uzun 22 gün durabildim başka da hep 1 hafta 1 hafta birtürlü aşamadım şu masti