• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Varsa sorularınız alayım

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Bugün süper gelişmeler oldu ve kendimi çok iyi hissediyorum. Sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

Dinlemenizi içtenlikle tavsiye ederim.. Favori müziğim.

Son düzenleme:

Mr.Robot

Üye
Benim favori şarkım da bu

Uzun süreyle bir şarkıyı dinlersen bıkarsın ama bundan bir türlü bıkamadım. Bunun dışında herhangi bir sorum yok reis mutlu olmana sevindim <3

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Madem şarkı postuna dönmüş

Bırakayım şöyle 😁

Bu arada @okyanus Nasıl gidiyor?
Çok iyi kardeşim teşekkür ederim, umarım senin de her şey yolundadır. Statü ve dişi Her açıdan kazanmaya başladım.. Eski avukat sevgilim 10/10 görüşme teklifi etti görüşüldü haberler çok iyi :) onun haricinde 10/8 başka kız var onunla sevgili olduk tüm emeklerimin meyvesini toplamak beni çok mutlu etti. Bunlar için uzun zamandır yavaş ama temkinli adımlar atarak bekleyişteydim, doğru zaman doğru yer faktörü birleşince süper gelişmeler oldu iki taşta iki kuş yani :) ama size kilit noktayı söyleyeyim... "kazanan kafa yapısı".. Umarım sizin hayatınızda da her şey yolundadır sağlıcakla kalın, müzikleri dinleyeceğim dostlar.

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Müziklerinizi beğendim, arşiv listeme ekledim onlarıda ama yinede favori müziğim hala ilk postta paylaştığım replay tuşu kırıldı ama hala bıkmadım :) telefonumun zil sesi bidee..

N.R

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Oo, hoş geldiniz beyefendi.

Furkansen

Üye
İltifat ne zaman edilmeli? Kıza emir verince bana emir verme diyorsa ne yapabiliriz?

okyanus

My Revolution
Fahri Üye