Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Videolu Saha

Beyler bir kıza yaptığım açılışın videosunu çektirdim. Ama tam iyi çekememiş yine de atmak istiyorum. Gördüğünüz kadarıyla yorumlayın. Ses yok bu arada
Konuşma şöyle:
+Selam çakmağınız var mı?
Kız1:Kullanmıyoruz.
Kız2:Nasıl kullanmıyoruz yaa(çantasına davranıyor)
+İki saattir düşünüyorsunuz bir türlü karar veremediniz neye bineceğinize :)
Kız2:Arkadaşı ikna etmeye çalışıyorum binmiyor salak
+(Kıza yönelerek) bir kere bindikten sonra bir şey olmuyor ama ilkini yapmak zordur
Kız1: Hayatta binmem aslaa
+Çakmağınız yok herhalde?
Kız2:Maalesef
+ayrılıyorum.

Videoyu çeken arkadaşın kolu yok sanırım.
Aslında avantajlıymışsın ve değerlendirmemişsin.

Diğer kıza "istersen beraber binebiliriz ama korktuğunda sarılmaya kalkarsan imdat taciz ediyorlar diye bağırırım ona göre" diyerek davet edebilirdin. Büyük ihtimalle kabul ederdi. Kızlar eğlence ve heyecanı erkeklerden daha çok severler. Bu yüzden kolay kolay reddetmezler ucunda heyecan ve eğlence olan teklifleri. O her şeye itiraz eden kız tiplerini bilirim hem ortamın enerjisini sömürür hem de hiçbir şeyle tatmin olmaz. Öteki kız davranış bakımından iyiymiş değerlendirebilirdin. Bundan sonra böyle fırsatları göz ardı etmemeye dikkat et.

Son olarak şu kolsuz arkadaşına video çekse bile anlamayacaklarını söyle. Lunaparktasınız ve etrafı videoya almanız gayet normal.

Videoyu çeken arkadaşın kolu yok sanırım.
Aslında avantajlıymışsın ve değerlendirmemişsin.

Diğer kıza "istersen beraber binebiliriz ama korktuğunda sarılmaya kalkarsan imdat taciz ediyorlar diye bağırırım ona göre" diyerek davet edebilirdin. Büyük ihtimalle kabul ederdi. Kızlar eğlence ve heyecanı erkeklerden daha çok severler. Bu yüzden kolay kolay reddetmezler ucunda heyecan ve eğlence olan teklifleri. O her şeye itiraz eden kız tiplerini bilirim hem ortamın enerjisini sömürür hem de hiçbir şeyle tatmin olmaz. Öteki kız davranış bakımından iyiymiş değerlendirebilirdin. Bundan sonra böyle fırsatları göz ardı etmemeye dikkat et.

Son olarak şu kolsuz arkadaşına video çekse bile anlamayacaklarını söyle. Lunaparktasınız ve etrafı videoya almanız gayet normal.
Kanka ben binmeye korkuyorum sıkıntı orda ??

Şahsen ben videoyu izledikten sonra biraz kambur durduğumu farkettim. Kızlar araya mesafe koymuş sürekli ama bunu o an farketmemiştim sürekli yaklaşmam tamamen içgüdüsel tam çekseydi iyi olurdu da sağlık olsun. Bundan sonra videosuz saha atmayı düşünmüyorum zaten.

Video çekmen senin açından da iyi olur. Yaptığın yanlışları fark edebilir güçlü yanlarını daha da güçlendirebilirsin. Ayrıca arada mesafe olması iyidir çünkü her insanın kişisel alanı vardır onu işgal edersen rahatsızlık duyar ve kendini güvende hissetmez. 1metre kadar mesafe olması normaldir aranızda.

Video çekmen senin açından da iyi olur. Yaptığın yanlışları fark edebilir güçlü yanlarını daha da güçlendirebilirsin. Ayrıca arada mesafe olması iyidir çünkü her insanın kişisel alanı vardır onu işgal edersen rahatsızlık duyar ve kendini güvende hissetmez. 1metre kadar mesafe olması normaldir aranızda.
Bunu biliyordum bir beden dili kitabında okumuştum. Dikkate alacağım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8