• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Dizi Önerisi Vikings

Yeni Favorim daha 2 bölüm izledim ve çok fena sardı. hepimizin izlemesi gereken bir film alfa tiplemeleri var henuz 2 bolum izledigim icin fazla birsey diyemeyecegim bi goz atin sevebilirsiniz

Lagertha alfa dişi bro.. Ondan onun gitmesi onu üzüyor.. Birazda senaryo yapmış adamlar.. Legartha için ragnar tek gerçek aşkı kaldı dizi boyunca.
spoiler

ragnar lothbrok alfadır lafım yok ama ecbert'e karşı savaş kaybetmiştir. üstüne ecbert'in ölmeden önce yaptığı , lagertha'yı etkilemesi vs. ecbert'in kaybettiği tek nokta athelstan. ama athelstan'ın oğlu sayesinde büyük işler başarmıştır.

spoiler

ragnar lothbrok alfadır lafım yok ama ecbert'e karşı savaş kaybetmiştir. üstüne ecbert'in ölmeden önce yaptığı , lagertha'yı etkilemesi vs. ecbert'in kaybettiği tek nokta athelstan. ama athelstan'ın oğlu sayesinde büyük işler başarmıştır.

spoiler yazisini cok yukari koymussun tamda savasacaklari zaman yedim saol

king ecberti hiç sevmedim daha cok kralligini kullaniyormus gibi karisi para icin bakiyormus gibi geldi tam olarak bi alfa degil bence