• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Vitamin takviyeleri kullanmak?

FromendD

Üye
Arkadaşlar gün içinde enerjik,konsantre vs. olmak için vitamin takviyesi almak hakkında ne düşünüyorsunuz özellikle omega-3 gibi

reversal

Üye
Ben multivitamin kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır falan belki psikolojiktir bilemem ama 2 ay ara vermiştim 3-4 kere hastalandım onun dışında gribin g'sini bile yaşamadım.

Sabahları çok iyi kahvaltı yapıyorum ayrıca kapsül balık yağıda kullanıyorum ama gün içinde enerjik olamıyorum. Sağlık durumum iyi kan değerlerim de normal

FromendD

Üye
Ben multivitamin kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır falan belki psikolojiktir bilemem ama 2 ay ara vermiştim 3-4 kere hastalandım onun dışında gribin g'sini bile yaşamadım.
Katkısını gördün mü enerjik olma vs. gibi konularda birde hangi multivitamini kullanıyorsun

Melihcan

Üye
Ben bi ara pharmaton kullanmıştım ve aşırı faydasını görmüştüm. Forumlarda da çok övgüsü var. Tekrardan almayı düşünüyorum. Sana da tavsiye ederim.

FromendD

Üye
Ben bi ara pharmaton kullanmıştım ve aşırı faydasını görmüştüm. Forumlarda da çok övgüsü var. Tekrardan almayı düşünüyorum. Sana da tavsiye ederim.
İştah açıcı etkisi varmış şu sıralar iştahım iyi ve pek spor yapmıyorum sıkıntı olur mu ?

Dengesiz30

Üye
Şöyle izah edeyim dostum kilolu biriysen ekstra kilo alırsın yağ oranın artar spora geri başladığında sıkıntı çıkarır sana tavsiyem kendine haftalık beslenme programı yapman sabah 9 da yemeğini yiceksin 10:30 da ara öğün yapıcaksın 12:30-1:30 arası yiyeceksin 15;30 da ara öğün akşam yeneğinide 6 dan önce yaparsan vicudun gün içinde zinde olur.Son olarak günde en az 3.5 litre su içmelisin,ara öğünlerde yicek bişey bulamazsan miğdeni su ile doldur 1.5 litre su tüket bu dediklerimi uygularsan kendine fayda sağlarsın.