Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Vitamin takviyeleri kullanmak?

Şöyle izah edeyim dostum kilolu biriysen ekstra kilo alırsın yağ oranın artar spora geri başladığında sıkıntı çıkarır sana tavsiyem kendine haftalık beslenme programı yapman sabah 9 da yemeğini yiceksin 10:30 da ara öğün yapıcaksın 12:30-1:30 arası yiyeceksin 15;30 da ara öğün akşam yeneğinide 6 dan önce yaparsan vicudun gün içinde zinde olur.Son olarak günde en az 3.5 litre su içmelisin,ara öğünlerde yicek bişey bulamazsan miğdeni su ile doldur 1.5 litre su tüket bu dediklerimi uygularsan kendine fayda sağlarsın.
Dediğin tamamen asılsız. Vitaminler insülin arttırmaz,kalorisizdir mantığı ne? Yağ yapmaktan ziyade hormonların düzene girdiği için kas kütlesi bile kazanırsın.

Normal-fit bir vücudum var spor yapmak için değil de konstanstrasyon, gün içinde zinde olmak için falan kullanmayı düşünüyorum

Dediğin tamamen asılsız. Vitaminler insülin arttırmaz,kalorisizdir mantığı ne? Yağ yapmaktan ziyade hormonların düzene girdiği için kas kütlesi bile kazanırsın.
Bak güzel kardeşim mantığını sana izah edeyim ve sende şu herşeyi biliyorum tavrından vaz geç kaybeden sen olursun burda senin için vakit ayırıyorum :) günlük meyvalardan veya herhangi yediğin doğal vitaminlerden elbette kilo almazsın çünkü sana kalori alma ihtiyacına sokmaz.Fakat hap yoluyla alacağın iğne v.s dolaylı yoldan aldıkların sana gün içinde ekstra kalori alma ihtiyacına sokar iştahın açılır ve kilo alırsın ve sen bunun farkında bile olmazsın benim dediklerimi uygulayıp uygulamamak senin bileciğin iş benim bildiklerim bu kadar son karar senin :)

Bak güzel kardeşim mantığını sana izah edeyim ve sende şu herşeyi biliyorum tavrından vaz geç kaybeden sen olursun burda senin için vakit ayırıyorum :) günlük meyvalardan veya herhangi yediğin doğal vitaminlerden elbette kilo almazsın çünkü sana kalori alma ihtiyacına sokmaz.Fakat hap yoluyla alacağın iğne v.s dolaylı yoldan aldıkların sana gün içinde ekstra kalori alma ihtiyacına sokar iştahın açılır ve kilo alırsın ve sen bunun farkında bile olmazsın benim dediklerimi uygulayıp uygulamamak senin bileciğin iş benim bildiklerim bu kadar son karar senin :)
broscience

Vitamin , multivitamin , balık yagı bu tarz şeyler kilo aldırmaz ve vucut yaglanma yapmaz aksine vucut için faydalıdır.

Balık yagı yani Omega 3 gobek yagllanmasını bıle engelliyormuş. Detaylı araştırmalar yaptıktan sonra soyledıklerını desteklemeye gayret edebılırsın .

Örneğin magnezyumun birçok çeşidi var, endüstriyel formdakiler vücut tarafından kullanılamayabiliyor. Sindirim yönünden de çok detaylara inilmesi gereken bir konu. Ben sana dana karaciğeri yemeni tavsiye ederim. Kısa zamanda eksikliğin kalmaz. Bir de sık mastürbasyon yapıyorsan onu bırakmalısın. (Hatta bence hayatından çıkarmalısın.)

Ben şu an pharmaton kullanıyorum. Gün içinde enerjim değişmedi ama artık akşamı getirebiliyorum :) Önceden olsa şimdi uyuyor olurdum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8