Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Vücudun, sesin , ve diksiyonun önemi

Merhaba değerli forum dostlarım. Çalışıyorum falan derken biraz oyundan uzak kaldım diyebilirim. Sizlere içimden geçen bazı tecrübelerimi anlatacağım.

Başlık belli konuya giriyorum;

2015 - 2019 yılları arasından bahsedeceğim.

Ergenliğim tam bir leş gibi geçti her gün otuz bir çekmekten skimin derisi kavliyordu sivilcem eksik kalmıyordu cildim leş diksiyon ve konuşmam berbat haldeydi. sonra İzmir'e gittim ve obez olarak memlekete dönüş yaptım hala b*k yığını gibi kötü haldeydim ve işin garip yani şikayetçi değildim. Ama hic bir kizla konuşmuyor, konuşamıyor ve utanıyordum. Sosyal değildim ve kendime hic bakmıyordum.

Giderek artan cinsel isteğim artık zivanadan çıkmıştı ayrıca ama nafile çünkü dışarıdan bakan birisi bana üzülerek bakıyordu. Sonra zayıfladim , kas yaptım vs. Baya olay gecti aradan diksiyonum düzeldi diyafram ile konuşmayı öğrendim ve cildim oldukça iyi oldu. Cafeler de garsonluk yapıyorum şu sıralar sürekli sosyal olarak insanlarla ic içeyim bu benim utangaç olmamı %500 azalttı diyebilirim. Kollarım normalden büyük duruyor cok buyuk olmasa bile insanlar biliyor spor yaptığımı. Hatta yeni işyerimde Kanadalı müşterim var mesaim bittiği zaman masaya çağırıp kolumu okşuyor falan cok hos oluyor. Çalışanlar arasında oyunu daha iyi oynadığım için daha önem arz ediyorum herkes beni dikkate alıyor vs. En önemlisi insanların gözünun içine bakarak kendimle emin bir şekilde konuşuyorum ve bu insanların bana karşı hareketlerini çok değiştiriyor bu özellikle oyunu öğrendiğimden bu yana oldu eski işyerlerimde bu olmuyordu.

Velhasıl kelam sizlere cildimi ve vücudumu nasıl düzelttiğim hakkında naif sırlarımi vereceğim.

Ben eczaneden büyüme hormonu alıyordum cildi inanılmaz güzel yapıyor yalnız cok pahalı

Collagen'li kremler sürdüm
Her gün duş aldım
Beslenmemi düzgün tuttum haftada 6 gün ağır bir şekilde ağırlık çalıştım.

Neden böyle birşey açtım bilmiyorum ama sizinle bazi seyler paylaşmak istedim uykusuzum işten yeni geldim zaman varken gireyim bilgi tazeleyeyim dedim.

Umarım okursunuz seviyorum hepinizi :p

Büyüme hormonu ?????

Dışardan eğer bir sorununuz yoksa almak ne kadar iyi bilemiyorum yazdım bunu araştırcam.

Büyüme hormonuyla cildindeki sivilcelerin ne alakası var

Büyüme hormonu yan etkisi en az olan tek ilaç
kanser ve türevi hastalığınız yoksa dusuk dozda tavsiye ederim. Vücuttaki cildi inanılmaz güzel etkiliyor. Doğal kolajen üretimi fena artıyor

Ben de 18 yaşındayım iş hayatına ufaktan atılmak istiyorum. İlk başta garsonluk değil de belki komi olur ama bazı endişelerim var. Normalde sosyal fobili bir insanım ama set açabiliyorum, sosyal ortamım var, gayet sosyal birisi olarak görülüyorum dışarıdan bakıldığında. Yani bunu anlattığımda bazı insanlar sende sosyal fobi yok utangaçlık var diyor ama utanmak ile korkmak, endişe duymak arasında dağlar kadar fark var. En iyi yöntem korkunun direkt üzerine gitmek bunu biliyor ve uyguluyorum ama benim en çok korktuğum ise bu korkuyu sürekli bir iş günü boyunca hissetmek ve beni yıpratması. Az çok durumumu anladıysan ne önerirsin? Direkt bir işe mi girmeliyim bu korkuyu bertaraf etmek için sence? Kötü bir şey olursa sosyal fobimin daha da artmasından korkuyorum.

Büyüme hormonu yan etkisi en az olan tek ilaç
kanser ve türevi hastalığınız yoksa dusuk dozda tavsiye ederim. Vücuttaki cildi inanılmaz güzel etkiliyor. Doğal kolajen üretimi fena artıyor
Ne kadar veriyorsun? Hala kullanıyor musun? Kullandıktan sonra boy uzamana bir etkisi olduğunu farkettin mi?

Boy uzatmaz. 585 lira. Vücuttaki İGF-1 uretimini uyarıyor kas yapıyor ve kolajen deli artıyor
Bilgili biriyle konuşacağım sanmıştım.. Dışarıdan büyüme hormonu takviyesi almak boy uzamasına yardımcı olur. Ben söylemiyorum bilim söylüyor. Tabii 21 yaşından yukarı bireyler için geçerli değil dediğim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8