• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Vücudun, sesin , ve diksiyonun önemi

zerkes1

Üye
Katılım
29 Haziran 2019
Mesajlar
106
Yaş
20
Şehir
Antalya
Merhaba değerli forum dostlarım. Çalışıyorum falan derken biraz oyundan uzak kaldım diyebilirim. Sizlere içimden geçen bazı tecrübelerimi anlatacağım.

Başlık belli konuya giriyorum;

2015 - 2019 yılları arasından bahsedeceğim.

Ergenliğim tam bir leş gibi geçti her gün otuz bir çekmekten skimin derisi kavliyordu sivilcem eksik kalmıyordu cildim leş diksiyon ve konuşmam berbat haldeydi. sonra İzmir'e gittim ve obez olarak memlekete dönüş yaptım hala b*k yığını gibi kötü haldeydim ve işin garip yani şikayetçi değildim. Ama hic bir kizla konuşmuyor, konuşamıyor ve utanıyordum. Sosyal değildim ve kendime hic bakmıyordum.

Giderek artan cinsel isteğim artık zivanadan çıkmıştı ayrıca ama nafile çünkü dışarıdan bakan birisi bana üzülerek bakıyordu. Sonra zayıfladim , kas yaptım vs. Baya olay gecti aradan diksiyonum düzeldi diyafram ile konuşmayı öğrendim ve cildim oldukça iyi oldu. Cafeler de garsonluk yapıyorum şu sıralar sürekli sosyal olarak insanlarla ic içeyim bu benim utangaç olmamı %500 azalttı diyebilirim. Kollarım normalden büyük duruyor cok buyuk olmasa bile insanlar biliyor spor yaptığımı. Hatta yeni işyerimde Kanadalı müşterim var mesaim bittiği zaman masaya çağırıp kolumu okşuyor falan cok hos oluyor. Çalışanlar arasında oyunu daha iyi oynadığım için daha önem arz ediyorum herkes beni dikkate alıyor vs. En önemlisi insanların gözünun içine bakarak kendimle emin bir şekilde konuşuyorum ve bu insanların bana karşı hareketlerini çok değiştiriyor bu özellikle oyunu öğrendiğimden bu yana oldu eski işyerlerimde bu olmuyordu.

Velhasıl kelam sizlere cildimi ve vücudumu nasıl düzelttiğim hakkında naif sırlarımi vereceğim.

Ben eczaneden büyüme hormonu alıyordum cildi inanılmaz güzel yapıyor yalnız cok pahalı

Collagen'li kremler sürdüm
Her gün duş aldım
Beslenmemi düzgün tuttum haftada 6 gün ağır bir şekilde ağırlık çalıştım.

Neden böyle birşey açtım bilmiyorum ama sizinle bazi seyler paylaşmak istedim uykusuzum işten yeni geldim zaman varken gireyim bilgi tazeleyeyim dedim.

Umarım okursunuz seviyorum hepinizi :p
 

Zoex

Üye
Katılım
3 Mart 2019
Mesajlar
47
Şehir
Adana
Büyüme hormonu ?????

Dışardan eğer bir sorununuz yoksa almak ne kadar iyi bilemiyorum yazdım bunu araştırcam.
 
Üst