• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Vücut Ağırlığımla Yapabilceğim Hareketler

Selam beyler,iş ve okul yüzünden spora gitmeye pek vaktim kalmıyor.Evde kendim şınav,mekik vs. Yapıyorum fakat daha farklı şeyler yapmak istiyorum ne önerirsiniz kol,omuz,göğüs için

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Barfix demiri ile yapabilirsin fakat tamamen vücut ile yapabileceğin şeyler sınırlı. Tabi evde sporla uğraşan arkadaşlar daha iyi bilir. Ben de bi ara evde yapıyordum mekik,şınav tarzı hareketlerle sınırlı kalıyordu. En azından dumbell almanı öneririm.

Ev egzersizleri var leap fitness grup yapmış.(kas için)
Veya zayıflamak ve kas kütlesini artırmak istiyorsan hitt egzersizleri var.
Onun haricinde etkili olan varsa bana da uyar

Barfix demiri ile yapabilirsin fakat tamamen vücut ile yapabileceğin şeyler sınırlı. Tabi evde sporla uğraşan arkadaşlar daha iyi bilir. Ben de bi ara evde yapıyordum mekik,şınav tarzı hareketlerle sınırlı kalıyordu. En azından dumbell almanı öneririm.
Dumbell almayı düşünüyorum zaten.

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Aga kilo almam lazım onun için yapıyorum,
Kanka kilo için yulaf, bebe bisküvisi ve yoğurdu geceleri ye. Ben düzensiz olarak kullandım haftada 1 2 anca yedim ona rağmen 1.5 ayda 4 kilo aldım. Şimdi düzenli yemeye başladım. Çok işe yarıyor denemelisin

Aga kilo almam lazım onun için yapıyorum,
Kas yapmaya başlarsan zaten kilo alırsın bulk yapmayacaksın amötör şekilde olucak hergün 3 yumurta ye ve Bol karbonhidrat al az da zeytin yağı al ve süt muz yoğurt lor peyniri hergün ye iç.Ve mısır gevreği falan ye sabahları alırsın ve düzgün bir şekilde alırsın .

Kas yapmaya başlarsan zaten kilo alırsın bulk yapmayacaksın amötör şekilde olucak hergün 3 yumurta ye ve Bol karbonhidrat al az da zeytin yağı al ve süt muz yoğurt lor peyniri hergün ye iç.Ve mısır gevreği falan ye sabahları alırsın ve düzgün bir şekilde alırsın .
Teşekkürler deneyeceğim

Kanka kilo için yulaf, bebe bisküvisi ve yoğurdu geceleri ye. Ben düzensiz olarak kullandım haftada 1 2 anca yedim ona rağmen 1.5 ayda 4 kilo aldım. Şimdi düzenli yemeye başladım. Çok işe yarıyor denemelisin
Yulaf tok tuttuğu için yemem de,bisküvi ve sütü denemeyi düşünüyorum.