• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Vücut geliştirme.

zerkes1

Üye
Merhaba arkadaşlar spor ile ilgilenen , ilgilenmek isteyen kişilere yardım etmek için bu konuyu açtım. Sporun hayatımıza etkisi hem fiziksel hem zihinsel anlatılamaz kadar büyük ( tabii bu fonksiyonel fitness'a geçerli değil sadece vücut geliştirme :p ) bu sporu 2 senedir her şeyi ayrıntılı tam ve eksiksiz olarak yapmaya çalışıyorum bu konu ile ilgili 178 sayfalık PDF dosyası var elimde fakat telif yiyeceğinden dolayı isteyen kişiler özelden yazsın numaramı atayım gerekse burdan yazıp gerekli bütün yardımları yapmaya çalışacağım. Her şey bu forum için

Sevgilerle.

uzi

Üye
Çok yakında başlamayı düşünüyorum iletişimde kalabilir miyiz?

Mahrem

Üye
Merhaba dostum ben de başladım numaranı özelden bırakabilirsen sormak istediklerim var

Emircny

Üye
Hocam merhabalar ben 7 ay önce omzumu çıkartıp üstüne de ayak bileğimi kırdım o süreçten sonra spora tekrar geri döndüm eskiden çalıştığım güç tarzı antreman yerine hipertrofi yüksek tekrarlara odaklandım sizinle iletişim kurmak beni mutlu eder soracak bazı sorularım var.

pawelow

Üye
Kilo eksıgım var gainer kullandım kan yaklasık 2 kova kan degerlerım artmıs canın sıkıldı anlıcan pek saglıklı bı kılo almadıgımı biliyorum 55 kıloydum 60 ım su an bir zaman ara veriyorum aklımda 70 kıloya cıkıp spora baslamak var ama gainer kullanmak istemiyorum beslenmeden anlıyorsan yardım edersen sevinirim

Zoex

Üye
Bana da atar mısın dostum yakın zamanda tekrar başlayacağım da çok yararlı olur :)