Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Vücut kılları hakkında

17 yaşındayım ve kollarımda sanki 30 yaşında adammışım gibi kıllar var. O kalınlıkta ve koyulukta değiller ama fazlalar.Göğsüme de var. Sakallarım da erken çıkmaya başlamıştı tüm yaşıtlarımdan ve sırtımda tüyler görüyorum bunların da ileride sıkıntı çıkarmasından korkuyorum. Vücut kıllarınızı alıyor musunuz/ alıyorsanız neyle alıyorsunuz yardım eder misiniz ? Üst vücudum için lazer epilasyon bile düşünüyorum ileride çünkü cidden sevmiyorum kıl işini.

Kollar ve bacaklara dokunmanı tavsiye etmiyorum. Onun haricinde göğüs, kulak, yüzdeki gereksiz olanlar (kaş ortası, sakal hariç diğer taraflarda çıkanlar, kulak kılları) bunlara lazer epilasyonu yaptırmayı düşünüyorum sen de düşünebilirsin.

Kol ve bacaklara elleme. Göğüs bazen çekici olabiliyor yani aşırı değilse. Onun dışında sırt ve omuz bölgelerinde olanları epilasyon ile al. Düzenli bir şekilde git ki ilerde sorun yaratmasın kökten kurtul yani . Yüz içinde zaten sakalları traş ediyorsun. Elmacik bolgesinde bulunanlari ister agda ister epilasyon ile al ama pek sorun degil onlar agda ile acitmadan alabilirsin. Kaş ortasını ve kenarda olan fazlalıklarıda cımbızla çıktıkça al işte .

17 yaşındayım ve kollarımda sanki 30 yaşında adammışım gibi kıllar var. O kalınlıkta ve koyulukta değiller ama fazlalar.Göğsüme de var. Sakallarım da erken çıkmaya başlamıştı tüm yaşıtlarımdan ve sırtımda tüyler görüyorum bunların da ileride sıkıntı çıkarmasından korkuyorum. Vücut kıllarınızı alıyor musunuz/ alıyorsanız neyle alıyorsunuz yardım eder misiniz ? Üst vücudum için lazer epilasyon bile düşünüyorum ileride çünkü cidden sevmiyorum kıl işini.

Kaşlarımı gittiğim kuaförde alt üst şeklinde aldırıyorum.Yanaklarımı da öyle.Unisex bir kuaför olduğu için bir kadının kaşını nasıl alıyorlarsa benimkini de öyle alıyorlar.Bu işlemi yapan kadın ip kullanıyor.Bir süre alınmadığı zamanla kıyasladığımda inanılmaz bir fark olduğunu görüyorum.Bunu olumlu anlamda söylüyorum.Kaşlarım uzayınca hem estetik açıdan çok kötü duruyor hem de beni rahatsız ediyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8