• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Vücut kılları hakkında

emrknts

Üye
Katılım
12 Mayıs 2018
Mesajlar
31
Yaş
18
Şehir
Bolu
17 yaşındayım ve kollarımda sanki 30 yaşında adammışım gibi kıllar var. O kalınlıkta ve koyulukta değiller ama fazlalar.Göğsüme de var. Sakallarım da erken çıkmaya başlamıştı tüm yaşıtlarımdan ve sırtımda tüyler görüyorum bunların da ileride sıkıntı çıkarmasından korkuyorum. Vücut kıllarınızı alıyor musunuz/ alıyorsanız neyle alıyorsunuz yardım eder misiniz ? Üst vücudum için lazer epilasyon bile düşünüyorum ileride çünkü cidden sevmiyorum kıl işini.
 

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Katılım
28 Mart 2018
Mesajlar
577
Kollar ve bacaklara dokunmanı tavsiye etmiyorum. Onun haricinde göğüs, kulak, yüzdeki gereksiz olanlar (kaş ortası, sakal hariç diğer taraflarda çıkanlar, kulak kılları) bunlara lazer epilasyonu yaptırmayı düşünüyorum sen de düşünebilirsin.
 

Alfa

Üye
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
341
Şehir
Diyarbakır
Kol ve bacaklara elleme. Göğüs bazen çekici olabiliyor yani aşırı değilse. Onun dışında sırt ve omuz bölgelerinde olanları epilasyon ile al. Düzenli bir şekilde git ki ilerde sorun yaratmasın kökten kurtul yani . Yüz içinde zaten sakalları traş ediyorsun. Elmacik bolgesinde bulunanlari ister agda ister epilasyon ile al ama pek sorun degil onlar agda ile acitmadan alabilirsin. Kaş ortasını ve kenarda olan fazlalıklarıda cımbızla çıktıkça al işte .
 
Üst