Vücut kılları hakkında

Katılım
12 Mayıs 2018
Mesajlar
31
Beğeniler
23
Yaş
17
Şehir
Bolu
#1
17 yaşındayım ve kollarımda sanki 30 yaşında adammışım gibi kıllar var. O kalınlıkta ve koyulukta değiller ama fazlalar.Göğsüme de var. Sakallarım da erken çıkmaya başlamıştı tüm yaşıtlarımdan ve sırtımda tüyler görüyorum bunların da ileride sıkıntı çıkarmasından korkuyorum. Vücut kıllarınızı alıyor musunuz/ alıyorsanız neyle alıyorsunuz yardım eder misiniz ? Üst vücudum için lazer epilasyon bile düşünüyorum ileride çünkü cidden sevmiyorum kıl işini.
 

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Katılım
28 Mart 2018
Mesajlar
589
Beğeniler
1,284
#2
Kollar ve bacaklara dokunmanı tavsiye etmiyorum. Onun haricinde göğüs, kulak, yüzdeki gereksiz olanlar (kaş ortası, sakal hariç diğer taraflarda çıkanlar, kulak kılları) bunlara lazer epilasyonu yaptırmayı düşünüyorum sen de düşünebilirsin.
 
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
315
Beğeniler
144
Şehir
Diyarbakır
#3
Kol ve bacaklara elleme. Göğüs bazen çekici olabiliyor yani aşırı değilse. Onun dışında sırt ve omuz bölgelerinde olanları epilasyon ile al. Düzenli bir şekilde git ki ilerde sorun yaratmasın kökten kurtul yani . Yüz içinde zaten sakalları traş ediyorsun. Elmacik bolgesinde bulunanlari ister agda ister epilasyon ile al ama pek sorun degil onlar agda ile acitmadan alabilirsin. Kaş ortasını ve kenarda olan fazlalıklarıda cımbızla çıktıkça al işte .
 
Üst