• Yeni gelenler ve blogdaki yazıları okumayanlar öncelikle blogdaki yazıları okusun.

Vücut kılları hakkında

17 yaşındayım ve kollarımda sanki 30 yaşında adammışım gibi kıllar var. O kalınlıkta ve koyulukta değiller ama fazlalar.Göğsüme de var. Sakallarım da erken çıkmaya başlamıştı tüm yaşıtlarımdan ve sırtımda tüyler görüyorum bunların da ileride sıkıntı çıkarmasından korkuyorum. Vücut kıllarınızı alıyor musunuz/ alıyorsanız neyle alıyorsunuz yardım eder misiniz ? Üst vücudum için lazer epilasyon bile düşünüyorum ileride çünkü cidden sevmiyorum kıl işini.

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Kollar ve bacaklara dokunmanı tavsiye etmiyorum. Onun haricinde göğüs, kulak, yüzdeki gereksiz olanlar (kaş ortası, sakal hariç diğer taraflarda çıkanlar, kulak kılları) bunlara lazer epilasyonu yaptırmayı düşünüyorum sen de düşünebilirsin.

Kol ve bacaklara elleme. Göğüs bazen çekici olabiliyor yani aşırı değilse. Onun dışında sırt ve omuz bölgelerinde olanları epilasyon ile al. Düzenli bir şekilde git ki ilerde sorun yaratmasın kökten kurtul yani . Yüz içinde zaten sakalları traş ediyorsun. Elmacik bolgesinde bulunanlari ister agda ister epilasyon ile al ama pek sorun degil onlar agda ile acitmadan alabilirsin. Kaş ortasını ve kenarda olan fazlalıklarıda cımbızla çıktıkça al işte .