• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Vücutta beğenilmeyen yer

Sukru

Üye
Burada yazdığım yazıları rütbesi yüksek birisi veya Tcma yazsa çıkarım yapıp yaşadığınız her konuya alakasız da olsa yerleştirir ve "yönlendirmesi yapılmış" dersiniz.

Ben yazınca tatmin mi oluyorsunuz anlamıyorum ki amk.
Beğenilmeyen Yer
Tipiniz, boyunuz, tarzınız; görüşünüz görecelidir. Görece nedir biliyor musun ?
-Yüzyıllarda farklılık gösteren, algısal işleyen beyin semptomlarıdır.
80'lerde moda olan saç stilini şimdi yapsan anüsleri ile gülerler sana.
Çağa ayak uyduracağın bir tarzın olduktan sonra tipin seni diğerlerinden ayıran yegane şey oluyor. Çağa ayak uydur derken moda demiyorum, sakın ha! Özgün ol aynı zamanda da çağdaş.
Dış görünüşünde kimsenin fikri değil öncelikli olarak senin fikrin önemli. Eğer beğenmediğin bir detayın varsa vücudunda, bu durum özgüvenini zedeler, çekiciliğini değil.
Kendisini öperken çok güzel bir kız olduğunu söylediğim kız bana "Ama Şükrü ben kiloluyum, kendimi iyi hissetmem için söyleme bunları" dedi. Kilosu da o kadar ahım şahım bir kilo değil. Ballık et bile sayılmaz. Kıza "Hayatım beni çekici buluyor musun?" dedim. "Evet, tanıdığım birçok erkekten daha çekicisin" dedi. "Ben kısayım, biliyorsun, değil mi?" dedim. Cevap dahi veremedi.
Kısa oluşum beni farklı kılan birkaç detaydan yalnızca bir tanesi. Tutumum, tavrım, fikirlerim, eğlence anlayışım, görüşüm, zihnim ise beni çekici kılan birçok nedenden sadece birkaçı.

Dış görünüşü kafaya takanın ben beynini sikeyim.

Kadınlar bizim gibi pek yüzeysel değiller. Onlar için eli ayaği tutan bir yüz,vücut olsa yeter durumundalar.Eğer olsalardım şuan güzel hatunları kaslı ve yakışiklı p*çler götürüyor olacaktı. Zaten bu yüzden kızlar vücutlarını açıyirlar. Biz yüzeyseliz ya bize kendilerini satmak için.

Kadınlar bizim gibi pek yüzeysel değiller. Onlar için eli ayaği tutan bir yüz,vücut olsa yeter durumundalar.Eğer olsalardım şuan güzel hatunları kaslı ve yakışiklı p*çler götürüyor olacaktı. Zaten bu yüzden kızlar vücutlarını açıyirlar. Biz yüzeyseliz ya bize kendilerini satmak için.
Bunu da yeni öğrendim.

Carlsberkk

Üye
Ben dis gorunusu onemsiyorum ama kiz arkadaslarimdan edindigim fikirlere göre dis görunus yetmiyor sadece içinizden eglenceli,Komik biraz kustah bir adam cikmasi lazim eskiden guzel kizlarla ayni ortamda bulundugumda konusamaz cool cool otururdum onlar bana laf atmadikca pek olaya dahil olamazdim simdi degistirmeye calisiyorum kendimi umarim basarili olurum.

Shine

Üye
Ben dis gorunusu onemsiyorum ama kiz arkadaslarimdan edindigim fikirlere göre dis görunus yetmiyor sadece içinizden eglenceli,Komik biraz kustah bir adam cikmasi lazim eskiden guzel kizlarla ayni ortamda bulundugumda konusamaz cool cool otururdum onlar bana laf atmadikca pek olaya dahil olamazdim simdi degistirmeye calisiyorum kendimi umarim basarili olurum.
Ya kanka ne demek önemsemiyorsun? Karşına 100 kilo kız gelse gerçekten bir çekim hissedecek misin?

Carlsberkk

Üye
Ya kanka ne demek önemsemiyorsun? Karşına 100 kilo kız gelse gerçekten bir çekim hissedecek misin?
Dostum yanlis anlasilma olmus onlari ben erkekler için yani kendim icin dedim.Bizim de dis gorunusumuz önemli fakat içinden de bir o kadar eglencelI, Komik biraz da kustah adam cikmasi lazim diye yorum yaptim

Shine

Üye
Dostum yanlis anlasilma olmus onlari ben erkekler için yani kendim icin dedim.Bizim de dis gorunusumuz önemli fakat içinden de bir o kadar eglencelI, Komik biraz da kustah adam cikmasi lazim diye yorum yaptim
Bende kızlardan bahsediyorsun sandım :D