• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Wingman istanbul

İstanbul avrupa yakasındayım tecrübeli wingman arıyorum
Tercihi 19 23 yas arasi olabilir.

İstanbul avrupa yakasındayım tecrübeli wingman arıyorum
Tercihi 19 23 yas arasi olabilir.

Merhaba, ben de avrupa yakasında ikamet ediyorum. 22 yaşındayım. İşim, eğitimim, bilgi birikimim memnun edici. Yalnız, Wingmanlık deneyimimin pek iyi olduğu söylenemez, buna rağmen geçmişte kız arkadaşlarım (sevgili) ve flörtlerim çok oldu. Bir kadını kolayca etkim altına alabilirim, aldım da. Şimdiye kadar birkaç set açılışı denemesi yaptım (2ye 2 olarak) ama sonuçta ya bekleyenleri vardı yada içten, vurgulayarak teşekkür ettiler. Ben felsefeyle, sanatla ve (bilimle:...,....,........) magazinle, filmlerle, ...,...... ilgileniyorum. Ayrıca İngilizcem ve Türkçem oldukça iyi. Burada özensizce mesaj yazdığıma bakma. Gerçekten bu yazdığım ilgi alanlarının hakkını veriyorum. Bana özel mesaj olarak numaranı gönderirsin, ben de sana whatsapp'tan geri bildirim gönderirim.

Son düzenleme:
Hükumet destekçisi bir medya grubunda çalışıyorum ilk başladığımda emin olamadığım için Instagram hesabımı silmek zorunda kaldım. Şimdiyse yeni bir telefon alıp tekrardan Instagram hesabı açacağım yalnız bu sefer itinayla fotoğrafları kategorize ve filtre edeceğim.

Hükumet destekçisi bir medya grubunda çalışıyorum ilk başladığımda emin olamadığım için Instagram hesabımı silmek zorunda kaldım. Şimdiyse yeni bir telefon alıp tekrardan Instagram hesabı açacağım yalnız bu sefer itinayla fotoğrafları kategorize ve filtre edeceğim.

Bugün ve yarın izinliyim, Sultanahmet'te yaşadığım için yeni bir fikir olarak Avrupalılara özellikle de Ruslara pickup yapmayı düşünmeye başladım. Bunun dışında kadıköy kadife sokak ve moda 2 sahili mantıklı görünüyor.

Thejkb

Üye
Kadıköy de grubumuz var. İstersen irtibata geçebiliriz.

Thejkb

Üye
:D maalesef hayır, ama öyle bir grup varmış galba ben hiç denk gelmedim