Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Wingman Olayının Saçmalığı

Arkadaşlar wingmanin amacı başta nasıl açılış yapacağınızı bilmediği için size göstermesidir. Sizin korkunuzu elinden almaktır. Eğer belli bir süre ilerlediyseniz wingmanlik bir şey yok çünkü açması zaten dğnyadaki en basit şey. Ayrıca sizin yanınıza birini çağırmanızın sebebi reddedilince gülecek birini aramanız bir destek lazım. Çünkü hala çekiniyorsunuz. @Kasrqaa olsun belki ben olayım belki niceleri neden bu kadar rahat set açıyor biliyor musunuz? Çünkü sonuca odaklanmıyoruz zaten kazanacağız diye taşağına giriyoruz. Eğer bu işte ilerleme kaydettiyseniz wingman olayını bırakın gelişmek için yapıyorsanız tek mücadele etmelisiniz.
Dipnot: ama şöyle güzelliği var birlikte gülebileceğin eğleneceğin biir olması ama bunu bir ihtiyaç olarak değil gerçekten zaten iyi olduktan sonra yapın. Yani işi hallettiniz taşağındaysanız 6 7 kişi trolleyin. Xd

Kız reddederse değerli vaktimizi çalmıyor. Eğer kabul ederse güzel bir tecrübe oluyor. Kazan kazan durumu varken keşke herkes açsa :) ama wingman grup teorisinde fazlasıyla iş görüyor. İnsanlardan 3 4 lü gruplara yazmasını beklemiyoruz sadece gitsinler birine merhaba desinler.

Sosyal ortam, gündüz oyununda wingmana ihtiyaç yoktur. Pua yolundakilere tavsiye veriyim. İlk hafta yoldan geçen çekici bulduğunuz kızlara adres sorun. Sonraki aşamalarda açılış yapın ve kahve kapmaya çalışın. Eğer bir kızdan randevu kaparsanız pualığa ilk adımı atarsınız :)

@HayatıSevenAdam yazını beğendim reis sonuna kadar katılıyorum.

başlarda destek için wingman lazım oluyor cidden faydası oluyor çünkü seni dışardan izliyor eksik noktalarını soyluyor motive olmana faydalı oluyor ama ileri vakitte artık bu işi yaptığımız zaman o zaman wingmanla vakit geçirmek daha eğlenceli oluyor zaten set açmaya değil de eğlenmek için dışarı çıkıyoruz ve tek olduğun halinden daha çok enerjin oluyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8