Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

WP GRUBU

Blog için etik mi bilmiyorum. Fakat grup kurma gibi bi düşüncem var isteyen arkadaşlar özelden benimle iletişime geçebilir.

Konuyu onaylamıyacaktım aslında ama merak ettim sorayım dedim Mark Zuckerberg gelişmeniz için sizin beyninize whatsapp aracılığıyla bilgileri yerleştiriyor mu? Eğer böyle ise ben de destekliyorum. Yani ne yapıyor size tam olarak ne gibi bir fayda sağlıyor da ısrarla kurmak istiyorsunuz? Yasak bu arada.

Ha şeyi merak ediyorum. 16 mesajın var. 16 mesajda bütün bilgilerini aktardın mı yoksa grup üyelerine mi saklıyorsun bildiklerini? Bence kur grup genel bir temizlik yapmış olurum ben de bayağıdır ban atmıyorum. Arada bir ban atmazsam hamlıyorum sonra çok yüklenince sıkıntı yaşıyorum.

Whatsapp grubu kurmak yasak.

Konuyu onaylamıyacaktım aslında ama merak ettim sorayım dedim Mark Zuckerberg gelişmeniz için sizin beyninize whatsapp aracılığıyla bilgileri yerleştiriyor mu? Eğer böyle ise ben de destekliyorum. Yani ne yapıyor size tam olarak ne gibi bir fayda sağlıyor da ısrarla kurmak istiyorsunuz? Yasak bu arada.

Whatsapp grubu kurmak yasak.

Özel mesajıma yanıt vermediğiniz için size küsme kararı aldım beyefendi iyi günler.

Özel mesajıma yanıt vermediğiniz için size küsme kararı aldım beyefendi iyi günler.
İnsanlara kötü haber verirken kendimi kötü hissediyorum. Hiç haber vermeyince karşı taraf kötü hissediyor bu da beni iyi hissettiriyor. İyi günler canım :D

Bak dostum, platformun ne olduğu ya da zuckerberg zerre umrumda değil. Amacımın ne olduğunu sende biliyorsun. Benim için önemli olan daha hızlı kolay ve samimi bir ortam oluşturmak isteyen arkadaşlarla. Senin Bloguna destek veriyoruz zaten. Derdini daha açık anlatırsan sevinirim.

Bak dostum, platformun ne olduğu ya da zuckerberg zerre umrumda değil. Amacımın ne olduğunu sende biliyorsun. Benim için önemli olan daha hızlı kolay ve samimi bir ortam oluşturmak isteyen arkadaşlarla. Senin Bloguna destek veriyoruz zaten. Derdini daha açık anlatırsan sevinirim.
Tabi ki anlatayım.

Olayı nedir yani bu whatsappın? Söylediğiniz tarzda gruplarda bulundum boş muhabbetten öteye gidilmiyor. Hızdan kastını anlayamadım ben. Mesela gruba PDF kitap yüklüyorsunuz ve herkes 4.5G hızında o PDF kitabı okuyor mu? Sporun öneminden bahsediyorsunuz ve herkes bir anda HULK gibi mi oluyor? Film öneriyorsunuz mesela film normalde 2 saat ise siz önerdiğinizde 2 dk'ya mı düşüyor?

Daha önce defalarca söyledim olsun yine söylerim. Her ortamın kuralları vardır ve oraya uymazsan uzaklaştırılırsın. Buraya uygun gördüğüm kural da bu.

Samimi bir ortam zaten var. Telefonlaştığım kişiler var, burada mesajlaştığımız sohbet ettiğimiz kişiler var. Sen zaten mesajlarınla tavrınla dikkat çekersen illa ki birileri sana ulaşacaktır. Ulaşan olmadıysa bu kesinlikle seninle alakalı bir mevzu.

Ayrıca ben neden binbir emek verip kurduğum platformda üye bulmak için aylarca uğraştığım üyelerimi senin grubuna almana izin vereyim ki? Madem bu kadar önemli sizin için grup kurmak gidip dikkat çekip kendi üyelerinizi kendiniz bulun. O kadar önemli bir meseleyse üye bulacağınızı düşünüyorum. Önemli meselelere ilgili olan çok insan var toplumumuzda hiç zorlanmazsınız.

Düşünsene 50-100 kişilik WhatsApp grubun var. Gruba gelsem ve kendi grubumun reklamını yapsam öylece durup seyreder hatta destek mi verirsin? Yoksa gruptan mı atarsın?

Empati kurmayı öğrenebilsek bütün toplumsal problemler çözülecek aslında.

Boş muhabbet yerine göre olur. Wp kurma amacım yoğun olan buraya fazla giremeyen arkadaşlar için bir fikirdi sadece.

Boş muhabbet yerine göre olur. Wp kurma amacım yoğun olan buraya fazla giremeyen arkadaşlar için bir fikirdi sadece.

Yoğun olarak girmeye de gerek yok ki dostum. Ben mesela işlerimden kaynaklı haftada en fazla 2-3 defa girebilen bir adamım fakat yine de konu açma , okuma fırsatı buluyorum. Whatsapp gurubu bence de boş bir iş olur zira adamlar sadece boş yapmaya gelir açıkçası ben orada teoriksel mevzuların konuşulacağını inanmıyorum veee kural kuraldır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8