Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yabancı kadınlar harbiden bizimkilere göre pozitif ve olumlular

Özellikle 6.43 deki sarışın kız ne kadar flörtöz ve olumlu birisi :D

Ayrıca adamın videoları harika izleyebilirsiniz

Bu videodaki adam piçin dibi dakika 2.50 deki friendzone muhabbeti efsane :D

Son düzenleme:
Turk kizlari yuzde yuz hakli abi simdi soyle dusun bir havuz ortasinda dikdortgen bir kara parcasi var ustundede sen denizde timsahlar ama bu timsahlar gunde sadece 1 tanesi olmak kaydiyla karaya cikiyo sen diyosinki aa bu farkli belki isirmaz diye ona yakinlik gosteriyosun ilkinde ama bi bakiyosun seni tek lokmada yutmaya calisiyo bu hergun tekrarliyo ve sen hergun 2 kat dahada temkinli yaklasiyosun ve butun timsahlar benim pesimde bana ihtiyaclari var diye kendi kendine ego kasiyosun aklimdakini tam aktaramamis olabilirim ama gece 1 ve uykum var anliyabildiyseniz ne mutlu bana. Burdaki timsahlar beta ve kiza acizce yavsayip kizi her an yataga atmak icin para yediren yospu evlatlari.

Turk kizlari yuzde yuz hakli abi simdi soyle dusun bir havuz ortasinda dikdortgen bir kara parcasi var ustundede sen denizde timsahlar ama bu timsahlar gunde sadece 1 tanesi olmak kaydiyla karaya cikiyo sen diyosinki aa bu farkli belki isirmaz diye ona yakinlik gosteriyosun ilkinde ama bi bakiyosun seni tek lokmada yutmaya calisiyo bu hergun tekrarliyo ve sen hergun 2 kat dahada temkinli yaklasiyosun ve butun timsahlar benim pesimde bana ihtiyaclari var diye kendi kendine ego kasiyosun aklimdakini tam aktaramamis olabilirim ama gece 1 ve uykum var anliyabildiyseniz ne mutlu bana. Burdaki timsahlar beta ve kiza acizce yavsayip kizi her an yataga atmak icin para yediren yospu evlatlari.

mantıklı ama sadece bunla alakalı değil sosyal baskı yetiştiriliş tarzı ve dinin etkisi de var

Karşı cinsi düşman olarak algılıyorsa halletmesi gereken daha büyük problemler var.Beta olarak doğarız gerçek budur.Bizi kim yetiştirir ise o tarafımız törpülenir anne yetiştirir ise feminen baba yetiştirir ise maskülen oluruz.Yüzde doksanımızı annelerimiz yetiştirdiğinden betalık sürecini anca bu zaman aşabildik.Fakat babaları tarafından yetiştirilen erkekler betalık sürecini daha erken hallettiler.Doğduğumuz andan itibaren bilinçaltımıza enjekte edilmekte betalık

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8