Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yakın arkadaşımla aram açıldı

Hazır mısın ne anlatacağım dinle. Eski sevgilim 1 ay oldu ayrılalı. En yakın arkadaşım dediğim adam sanırım ona yürüyecek. Sadece bu da değil. Ben nedenini veremeyeceğim bir şekilde üzülmüştüm kız için kesinlikle kaybettiğim için değil. Başka bir neden. Ve ben bunu onun karşısında üzülüyorum. Bu olay olmadan üzülmeden çnce tanışmıyorlardı bile. Benim sayemde tanıştı benim için aracı oldu diyeyim kızla. Büyük bir ayıp etmiştim. Şimdi sırf aracılık için aldığı numarayla hem kızı arıyor sanırım emin değilim hem de en yakın arkadaşı benim kanka dediğim kızla flört mğ ediyor napıyor anlamıyorum. Ama sikimde mi değil ne intikam ne bu ne üzülme yok. Naparsa yapsın. Oğlanla yavaş yavaş arayı açıyorum. Kız için değil. Benden izin almadığı için. Demedi ki kanka ben bunlarla konuşacağım sıkıntı olur mu diye. Kız zaten muhtemelen beni kıskandırmak için yapıyor. Kızdan kahkaha atarak ayrılmıştım qwqeq. Ben oğlanla hafif açtım ama bir kız için de tamamen kesmeyeceğim. Oğlanın böyle oldupunu biliyordum zaten önğne gelene yavşar. Ama ne kıza tavır koyuyorum ne de arkadaşıma absürt tavır çünkü sikmde değil onlar kaybeder. Biri seksi sevgilisinş diğeri arkadaşını. Ama sana tavsiyem aşırı tavır koyma fazla muhattap olma yine ortamda konuş hiçbir şey olmamış gibi. Takıl kafana göre aşırı samimiyete girerse tersle sadece. Ben bunu yapıyorım
Kardesım ıste aynı mevzu ben aracı oldum en cok zoruma giden bu arkadan o. Cocuklugu yapması birde birşey olmamıs gibi davranması ayar oldum. Su dakıkadan sonra sikimde degıl konus konusma dedim bu derece karaktersiz oldugunu bilmiyordum güvenim kalmadı insanın zoruna gidiyor sürekli aklıma geliyor bu olay mesele kızda değil işte

Bugün bunu yapan adam yarın arkandan başka işler çevirir ruhun duymaz. Adam olsaydı zaten gelir sana durumu anlatırdı. Selam verirsin ayrı olay ama samimi olma çünkü bu tarz insanların hayatında olmasının sana hiçbir faydası olmaz.
Aynen öyle bencillikte vardı para muhabbeti vs ama onları sorun etmedım hıc herkesın parası kendıne felan diye aynı olayı gecen senede yasadık kızla bulusup bana haber etmedi ortak arkadasdık bende kızın arkadasıyla konusuyordum kem küm çekti hepsi şerit gibi gözümün önünden geçince ana avrat küfür etmemek elde değil

Kardeşim sende de durum çok farklı değil. Adam olan gelir "Kardeşim bak böyle böyle bir durum var." der ve olayı anlatır. Sana fikirlerini sorar. Bir kız için arkanızdan iş çeviren insanlardan uzak durun. Bugün kız için yapar yarın da daha başka şeyler için seni harcar. En fazla selam ver geç. Bu insanlardan ne öğreneceğiniz birşey olur ne de bir kazancınız olur. Benim üniversitede bir arkadaşım vardı. Zamanında benim konuştuğum kız bu arkadaşıma yazmıştı. Geldi adam gibi anlattı ve ne olursa olsun benim kardeşimin konuştuğu kızla benim işim olmaz dedi. Aradaki farkı anlatabiliyor muyum ?
Helal olsun delikanlı adam öyle yapar haa kızlarda kaşarlık yokmu var ama yan yana seneler gectıgın adam bunu yapıyor işte ihanetin telafisi kahpeliğin bahanesi olmuyor

Olur öyle vakalar :) öncelikle kadın mantığını anlatıyım. Kadınlar kendisine yürüyen erkeklerin içinde değerli gördükleri adamı seçerler. Bu kadından kadına değişir kimi kadın için fit vücut değer göstergesiyken kimisi için ise zekice espiri yapan adam değerlidir.
Öncelikle forumdasın bi sor kendine sen kendini değerli yaptın mı?

*Kendine değer verdin mi?

*Kadınlara davranışın ile güzelliğiniz umrumda değil zekamız yarışsın imajı çizdin mi? Yoksa güzel kadına patlak kamyon gibi mi yardırdın?

*Bir kadının yeteneklerini, işten kovacak bir patron gibi küstahça test ettin mi?

*Kadınları umarsızca inceden inceye seni kırbaçlamak istiyorum mesajı verdin mi? (Grinin elli tonu bu yüzden çok izlendi)

*Çirkin kızlarla sinsice flört ederek oyununu geliştirdin mi?(Tabiki çirkin kızların yüzüne bile bakmadın)

Sence kız seni seçer mi?

BEN DOSTUNUM BU YÜZDEN ACI SÖYLERİM. KENDİNE GÜVEN KENDİNİ GELİŞTİR.
Mesele kızın beni seçip seçmemesi değil kanka gram sikimde degıl arkadas dedıgım adamın yaptıgı kahpelık olay yoksa o kız ıcın parmagımı kıpırdatmam

Senin arkadaş ayıp etmiş. Sonuçta kız sana ait değil. Kalkıp birde izin mi istiyecek :) Hipergami affetmez. Bende çok yaşadım. Sevdiğim kız beni reddedip başka erkekle çıkmıştı. Sonra sevgili olduğum kıza yakın arkadaşım yürüyüp elimden almıştı. Ve acımasız gerçeği kendime söyleyebildim, çünlü değersizdim gece gündüz ağlardım neden tipsizim neden şöyleyim diye. Ama şuan daygame yapabilen kendimden başka güvenecek hiçbir dalı olmayan bir adamım. Sporuma gider. Kendime saygı duyarım. Ve eskiden reddedildiğim kadınlara kalite kontrol için asıldım ve bana karşı tepkileri çok olumluydu. Sen değişmişin. Önceden reddettiğim için kusura bakma. Aslında biz daha çok görüşmeliyiz. Buluşma ayalarsın biz neyiz diye sorarlar. Bu rededen kızlar bana lisedeyken "iyi çocuksun, sen daha iyilerine layıksın" deyip kendilerini ağırdan satan kızlardı. Neden bir anda u dönüşü yapmış olabilirler? Cevap basit.

Kadınlar ezik adama kendisini ödül gibi sunarken, güçlü adama bir eşya gibi önüne atlarlar.

Kendimi anlatma sebebim pay çıkarın diye her erkek bu yollardan geçiyor.
Bu kadar basit mi be kanka bende bunla samımı olmadan once bunun cıktıgı kızı sikmiştim kız kaşardı ama aramızda samimiyet yoktu aklıma o geliyor acaba mı diye ama eger samimiyet olsaydı sulanan kıza yüz bile vermezdim

Bu kadar basit mi be kanka bende bunla samımı olmadan once bunun cıktıgı kızı sikmiştim kız kaşardı ama aramızda samimiyet yoktu aklıma o geliyor acaba mı diye ama eger samimiyet olsaydı sulanan kıza yüz bile vermezdim
Haksız sayılır mı? Hipergami bu sefer çocuktan yana :) bana daygamede cinsellik teklif eden yollu kızlar denk geldi içi boş diye gitmedim :) sende içi boş kadınlar için kendi değerini bir hiç miş gibi heba edersen, değerin kaliteli kızlar karşısında sönük kalır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8