Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yakın arkadaşımla aram açıldı

Yaklaşık 2 ay önce bir kızla tanıştım kız baya rahat sonra bunu benim arkadaşımla tanıştırdım hatayı burda yaptım ben kızla ilişkiyi samimiyeti kestikten sonra bunada söyledim sende muattap olma diye 2 3 kere tekrarladım instadan takipleşmişler felan.
Rahatsız oluyorum felan dedim. Aradan 2 hafta geçti Dün mesajlaşırken yakaladım.yaptığın ayıp dedim inkar ediyo aç telefonuna bakayım dedim kem küm çekmeye başladı 10 dakika uzattı telefonda birşeyler yaptı suan konustugum kızın fotografıydı ben fotografdan tanıdım bir anda fotografı degıstırmıs felan dedi beynimden kaynar sular döküldü.delikanlı gibi konuştuysam konuştum de kıvırma felan dedim hala yeminler ediyor konuşmadım diye 4 yıllık tanıdıgım adam bunu yapıyor yüzünede dedim gram güvenim kalmadı sana felan dedim acayip soğudum.
Böyle bir durumda siz olsanız ne yapardınız
En çok zoruma giden kıvırması felan oldu çoçuk kandırır gibi mevzunun kız için olmadığını olmucağını lafımın bir ağırlığı olmamasına tavır yaptım felan dedim. Biraz daha uzasa kendini haklı çıkaracaktı ama yüz yüze bakıyoruz ortak arkadaslarımız var ama güven tek kullanımlık şuan beraber okula gidiyoruz temelli arayı soğutmalımıyım sizce yardımınıza ihtiyacım var

Dostum biz nedersek diyelim boş olur. Çünkü böyle bir şey istemesende başına tekrar gelecek. Çizgilerini belirlemelisin sor Kendine arkadaşlık kurmalimiyim cevap hayırsa eski samimiyetin gibi olma merhaba merhaba, demeye çalıştığım söyle yap dersem bu yanlış olur kim ne derse desin burada kararını etkileyen sınırların olmalı bana göre bu affedilemez dır. Aliye Veliye göre sorun değildir.
Sana bağlı

Dostum biz nedersek diyelim boş olur. Çünkü böyle bir şey istemesende başına tekrar gelecek. Çizgilerini belirlemelisin sor Kendine arkadaşlık kurmalimiyim cevap hayırsa eski samimiyetin gibi olma merhaba merhaba, demeye çalıştığım söyle yap dersem bu yanlış olur kim ne derse desin burada kararını etkileyen sınırların olmalı bana göre bu affedilemez dır. Aliye Veliye göre sorun değildir.
Sana bağlı
Zaten güvenmiyorum artık temelli arayı sogutmak istemiyorum cunku baya samimi günlerimiz geçti ama dedıgın gıbı yapılan yanlısa ya cevap vereceksin ya sineye cekeceksın

Hazır mısın ne anlatacağım dinle. Eski sevgilim 1 ay oldu ayrılalı. En yakın arkadaşım dediğim adam sanırım ona yürüyecek. Sadece bu da değil. Ben nedenini veremeyeceğim bir şekilde üzülmüştüm kız için kesinlikle kaybettiğim için değil. Başka bir neden. Ve ben bunu onun karşısında üzülüyorum. Bu olay olmadan üzülmeden çnce tanışmıyorlardı bile. Benim sayemde tanıştı benim için aracı oldu diyeyim kızla. Büyük bir ayıp etmiştim. Şimdi sırf aracılık için aldığı numarayla hem kızı arıyor sanırım emin değilim hem de en yakın arkadaşı benim kanka dediğim kızla flört mğ ediyor napıyor anlamıyorum. Ama sikimde mi değil ne intikam ne bu ne üzülme yok. Naparsa yapsın. Oğlanla yavaş yavaş arayı açıyorum. Kız için değil. Benden izin almadığı için. Demedi ki kanka ben bunlarla konuşacağım sıkıntı olur mu diye. Kız zaten muhtemelen beni kıskandırmak için yapıyor. Kızdan kahkaha atarak ayrılmıştım qwqeq. Ben oğlanla hafif açtım ama bir kız için de tamamen kesmeyeceğim. Oğlanın böyle oldupunu biliyordum zaten önğne gelene yavşar. Ama ne kıza tavır koyuyorum ne de arkadaşıma absürt tavır çünkü sikmde değil onlar kaybeder. Biri seksi sevgilisinş diğeri arkadaşını. Ama sana tavsiyem aşırı tavır koyma fazla muhattap olma yine ortamda konuş hiçbir şey olmamış gibi. Takıl kafana göre aşırı samimiyete girerse tersle sadece. Ben bunu yapıyorım

Yaklaşık 2 ay önce bir kızla tanıştım kız baya rahat sonra bunu benim arkadaşımla tanıştırdım hatayı burda yaptım ben kızla ilişkiyi samimiyeti kestikten sonra bunada söyledim sende muattap olma diye 2 3 kere tekrarladım instadan takipleşmişler felan.
Rahatsız oluyorum felan dedim. Aradan 2 hafta geçti Dün mesajlaşırken yakaladım.yaptığın ayıp dedim inkar ediyo aç telefonuna bakayım dedim kem küm çekmeye başladı 10 dakika uzattı telefonda birşeyler yaptı suan konustugum kızın fotografıydı ben fotografdan tanıdım bir anda fotografı degıstırmıs felan dedi beynimden kaynar sular döküldü.delikanlı gibi konuştuysam konuştum de kıvırma felan dedim hala yeminler ediyor konuşmadım diye 4 yıllık tanıdıgım adam bunu yapıyor yüzünede dedim gram güvenim kalmadı sana felan dedim acayip soğudum.
Böyle bir durumda siz olsanız ne yapardınız
En çok zoruma giden kıvırması felan oldu çoçuk kandırır gibi mevzunun kız için olmadığını olmucağını lafımın bir ağırlığı olmamasına tavır yaptım felan dedim. Biraz daha uzasa kendini haklı çıkaracaktı ama yüz yüze bakıyoruz ortak arkadaslarımız var ama güven tek kullanımlık şuan beraber okula gidiyoruz temelli arayı soğutmalımıyım sizce yardımınıza ihtiyacım var
Bugün bunu yapan adam yarın arkandan başka işler çevirir ruhun duymaz. Adam olsaydı zaten gelir sana durumu anlatırdı. Selam verirsin ayrı olay ama samimi olma çünkü bu tarz insanların hayatında olmasının sana hiçbir faydası olmaz.

Bugün bunu yapan adam yarın arkandan başka işler çevirir ruhun duymaz. Adam olsaydı zaten gelir sana durumu anlatırdı. Selam verirsin ayrı olay ama samimi olma çünkü bu tarz insanların hayatında olmasının sana hiçbir faydası olmaz.
Benimkini de cevaplasana :)

Hazır mısın ne anlatacağım dinle. Eski sevgilim 1 ay oldu ayrılalı. En yakın arkadaşım dediğim adam sanırım ona yürüyecek. Sadece bu da değil. Ben nedenini veremeyeceğim bir şekilde üzülmüştüm kız için kesinlikle kaybettiğim için değil. Başka bir neden. Ve ben bunu onun karşısında üzülüyorum. Bu olay olmadan üzülmeden çnce tanışmıyorlardı bile. Benim sayemde tanıştı benim için aracı oldu diyeyim kızla. Büyük bir ayıp etmiştim. Şimdi sırf aracılık için aldığı numarayla hem kızı arıyor sanırım emin değilim hem de en yakın arkadaşı benim kanka dediğim kızla flört mğ ediyor napıyor anlamıyorum. Ama sikimde mi değil ne intikam ne bu ne üzülme yok. Naparsa yapsın. Oğlanla yavaş yavaş arayı açıyorum. Kız için değil. Benden izin almadığı için. Demedi ki kanka ben bunlarla konuşacağım sıkıntı olur mu diye. Kız zaten muhtemelen beni kıskandırmak için yapıyor. Kızdan kahkaha atarak ayrılmıştım qwqeq. Ben oğlanla hafif açtım ama bir kız için de tamamen kesmeyeceğim. Oğlanın böyle oldupunu biliyordum zaten önğne gelene yavşar. Ama ne kıza tavır koyuyorum ne de arkadaşıma absürt tavır çünkü sikmde değil onlar kaybeder. Biri seksi sevgilisinş diğeri arkadaşını. Ama sana tavsiyem aşırı tavır koyma fazla muhattap olma yine ortamda konuş hiçbir şey olmamış gibi. Takıl kafana göre aşırı samimiyete girerse tersle sadece. Ben bunu yapıyorım
Kardeşim sende de durum çok farklı değil. Adam olan gelir "Kardeşim bak böyle böyle bir durum var." der ve olayı anlatır. Sana fikirlerini sorar. Bir kız için arkanızdan iş çeviren insanlardan uzak durun. Bugün kız için yapar yarın da daha başka şeyler için seni harcar. En fazla selam ver geç. Bu insanlardan ne öğreneceğiniz birşey olur ne de bir kazancınız olur. Benim üniversitede bir arkadaşım vardı. Zamanında benim konuştuğum kız bu arkadaşıma yazmıştı. Geldi adam gibi anlattı ve ne olursa olsun benim kardeşimin konuştuğu kızla benim işim olmaz dedi. Aradaki farkı anlatabiliyor muyum ?

Olur öyle vakalar :) öncelikle kadın mantığını anlatıyım. Kadınlar kendisine yürüyen erkeklerin içinde değerli gördükleri adamı seçerler. Bu kadından kadına değişir kimi kadın için fit vücut değer göstergesiyken kimisi için ise zekice espiri yapan adam değerlidir.
Öncelikle forumdasın bi sor kendine sen kendini değerli yaptın mı?

*Kendine değer verdin mi?

*Kadınlara davranışın ile güzelliğiniz umrumda değil zekamız yarışsın imajı çizdin mi? Yoksa güzel kadına patlak kamyon gibi mi yardırdın?

*Bir kadının yeteneklerini, işten kovacak bir patron gibi küstahça test ettin mi?

*Kadınları umarsızca inceden inceye seni kırbaçlamak istiyorum mesajı verdin mi? (Grinin elli tonu bu yüzden çok izlendi)

*Çirkin kızlarla sinsice flört ederek oyununu geliştirdin mi?(Tabiki çirkin kızların yüzüne bile bakmadın)

Sence kız seni seçer mi?

BEN DOSTUNUM BU YÜZDEN ACI SÖYLERİM. KENDİNE GÜVEN KENDİNİ GELİŞTİR.

Senin arkadaş ayıp etmiş. Sonuçta kız sana ait değil. Kalkıp birde izin mi istiyecek :) Hipergami affetmez. Bende çok yaşadım. Sevdiğim kız beni reddedip başka erkekle çıkmıştı. Sonra sevgili olduğum kıza yakın arkadaşım yürüyüp elimden almıştı. Ve acımasız gerçeği kendime söyleyebildim, çünlü değersizdim gece gündüz ağlardım neden tipsizim neden şöyleyim diye. Ama şuan daygame yapabilen kendimden başka güvenecek hiçbir dalı olmayan bir adamım. Sporuma gider. Kendime saygı duyarım. Ve eskiden reddedildiğim kadınlara kalite kontrol için asıldım ve bana karşı tepkileri çok olumluydu. Sen değişmişin. Önceden reddettiğim için kusura bakma. Aslında biz daha çok görüşmeliyiz. Buluşma ayalarsın biz neyiz diye sorarlar. Bu rededen kızlar bana lisedeyken "iyi çocuksun, sen daha iyilerine layıksın" deyip kendilerini ağırdan satan kızlardı. Neden bir anda u dönüşü yapmış olabilirler? Cevap basit.

Kadınlar ezik adama kendisini ödül gibi sunarken, güçlü adama bir eşya gibi önüne atlarlar.

Kendimi anlatma sebebim pay çıkarın diye her erkek bu yollardan geçiyor.

Senin arkadaş ayıp etmiş. Sonuçta kız sana ait değil. Kalkıp birde izin mi istiyecek :) Hipergami affetmez. Bende çok yaşadım. Sevdiğim kız beni reddedip başka erkekle çıkmıştı. Sonra sevgili olduğum kıza yakın arkadaşım yürüyüp elimden almıştı. Ve acımasız gerçeği kendime söyleyebildim, çünlü değersizdim gece gündüz ağlardım neden tipsizim neden şöyleyim diye. Ama şuan daygame yapabilen kendimden başka güvenecek hiçbir dalı olmayan bir adamım.
Sporuma gider. Kendime saygı duyarım. Ve eskiden reddedildiğim kadınlara kalite kontrol için asıldım ve bana karşı tepkileri çok olumluydu. Sen değişmişin. Önceden reddettiğim için kusura bakma. Aslında biz daha çok görüşmeliyiz. Buluşma ayalarsın biz neyiz diye sorarlar. Bu rededen kızlar bana lisedeyken "iyi çocuksun, sen daha iyilerine layıksın" deyip kendilerini ağırdan satan kızlardı. Neden bir anda u dönüşü yapmış olabilirler? Cevap basit.

Kadınlar ezik adama kendisini ödül gibi sunarken, güçlü adama bir eşya gibi önüne atlarlar.

Kendimi anlatma sebebim pay çıkarın diye her erkek bu yollardan geçiyor.
İlk cümle dışında çok alakası yok ama teşekkğr ederim. Kanka ben zaten o alttaki yerdeyim anlattığın kızlar konusunda istediğimi rahatça alıyorum. Beni başta rahatsız eden oğlandı. Ki zaten sikmde değil yukarıdaki arkadaşa örnek olsun diye yazdım. Bir anda konu sahibi olduk :)))

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8