Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yakışıklı değilsen üzülme

N.R

Ergenlik çağında oluşan bu düşünce yapısı çoğu insanın içini oyar ve sürekli bu durumu düşünmesini sağlar. Bu düşünce yapısı erkeği kadınlar tarafından sürekli reddetilmeye iter zira kendisinin bir problem olduğunu düşünür fakat bilmediği şey ise karizmanın yakışıklılıktan daha önemli bir etmen olduğudur, yakışıklılık bir nebze size artı katabilir fakat karizması olmayan bir adam yenilmeye mahkumdur.

Karizmadan kastım sadece giyiniş değil. Ses tonu, beden dili, diksiyon, fiziksel duruş vs. bu örnekleri uzatabiliriz. Yakışıklı veya değilsiniz eğer başarılı olmak istiyorsanız, açılış yaptığınızda daha fazla numara almak istiyorsanız karizmanızı bir düzene sokmak zorundasınız. Bir imaj yaratmak 10 dakikanızı alabilir fakat imajınızı muazzam bir seviyeye getirmek yıllarınızı alabilir. İmaj yaratmaktan kastım Google'a gidip "seksi olma yolları" yazıp çıkan ilk fotoğraftaki adam olmak değil, burada bahsettiğim kendi imajınız, kendi karakteriniz. Çoğu yazıda sizlere siyah giyinin yazılır, evet siyah şık bir renktir herkese yakışır fakat bizim amacımız kendi imajımızı oluşturmak.

Kendi imajınızı nasıl oluşturursunuz?

İmaj oluşturmak biraz pahalıya patlayabilir bu yüzden dışarıya çıkmadan önce yanınıza bir miktar para almayı unutmayın. Yapacağımız ilk iş mağaza mağaza gezip bedeninize tam olarak oturan (salaş giyinmeyin ulan spor salonuna gitmiyorsunuz) ten renginize giden bir kaç tişört, gömlek, sweat ve kazak almak. Üzerinizde güzel durduğunu düşünmediğiniz kıyafetler için yanınıza aldığınız bir hanımefendi yardım edebilir veyahutta gidip bir görevliye sorabilirsiniz.

İkinci yapacağımız şey ise pantalon. Çok dar olmamasına dikkat edin zira siz kadın değil erkeksiniz, üzerinize oturan ve aldığınız kıyafetlerle uyumlu bir kaç pantalon iş görecektir. Bir sonraki göreviniz ise parfüm, parfüm olmazsa olmazlarımızdan kokusu hoşunuza giden bir parfüm alabilirsiniz (Axe'ın parfümlerini öneririm 1 senedir kullanıyorum memnunum).

Aksesuar konusu bir diğer önemli bir unsur. Tamam şekil oldunuz, tamam janti oldunuz fakat ekstra dikkat çekecek bir yanınız yok bu bağlamda aksesuarlar sizin bir numaralı yardımcınız olacak. Kolye, saat, yüzük, küpe takıyorsanız küpe (erkek adam küpe takmaz demeyin ağzınıza vururum bak).

Tamam giyiniş konusunu hallettik geriye ne kaldı?

Ses tonunu adam akıllı bir hale getirmek ve diksiyon

Ses tonu hakkında pek fazla bir bilgi veremeyeceğim zira değiştirilmesi imkansız gözüyle bakılan bir özellik fakat masturbasyonu bırakınca kalınlaşıyor diyorlar, ben bilmiyorum açıkçası. Diksiyon konusuna gelirsek bol bol kitap okumanızı ve yazının sonunda vereceğim Youtube videolarını izlemenizi istiyorum.

Duruş

Dik durmak size + bir karizma katacağını söyleyebilirim. Kambur iseniz herhangi bir Fitness'a yazılıp deadlift yapmanızı öneririm, sırt kaslarını adam eder kamburluğunuzu alır bunun dışında verebileceğim bir bilgim yok zira hiç kambur olmadım.

Vücut meselesi

Kaslı ve fit bir vücut kesinlikle size + katacaktır. Burada bahsettiğim vücut mükemmel olmak zorunda değil en azından kadının karşısında soyununca utanmayın, kadının selam seksi şey bakışı attığını görüp birazcık daha gaza gelin :).

Bakım

Bakım hem erkekler hem de kadınlar için önemli bir özellik. Her sabah ve yatmadan önce dişlerinizi fırçaladığınızdan emin olun, yüzünüzde sivilceler veya siyah noktalar var ise bir doktora görünüp ilaçlar ile onlardan arının.

Saç şekli

Dediğim gibi paraya kıyacağız beyler, mahalle berberinin es geçip sağlam bir berbere gidin. Berbere saç şeklinize göre bir kesim yapmasını söyleyin o halledecektir.

Sonuç olarak;

Sürekli temiz olun, bakımlı olun, iyi giyinin (baskılı saçma tişörtlerden giyinmeyin çocuk değilsiniz) zira insanların en çok önemsediği şey imaj ve karizmadır. Bu anlattıklarımı hayatınıza entegre edin ve hızlı bir şekilde pozitif geri dönüşlerini görün, iyi geceler dilerim.

Kaslı ve fit bir vücut kesinlikle size + katacaktır. Burada bahsettiğim vücut mükemmel olmak zorunda değil en azından kadının karşısında soyununca utanmayın, kadının selam seksi şey bakışı attığını görüp birazcık daha gaza gelin :).

Göbeğe de rağbet var gibi sanki? :p
515

Yalvarırım şu saç şekli işine yardımcı ol. :D Saçım çok dik ve şekil almıyor,almaz diyorlar berberler. Tanıdıklarımdan bir kaçı mahalle berberine gitme dedi senin gibi. Ya yaşadığım şehir küçük yemin ederim başka yok.

Birde saçımı uzatmaya korkuyorum çünkü çok çabuk terleyen biriyim.

Yalvarırım şu saç şekli işine yardımcı ol. :D Saçım çok dik ve şekil almıyor,almaz diyorlar berberler. Tanıdıklarımdan bir kaçı mahalle berberine gitme dedi senin gibi. Ya yaşadığım şehir küçük yemin ederim başka yok.

Birde saçımı uzatmaya korkuyorum çünkü çok çabuk terleyen biriyim.

Oğlum yaşadığım şehire İstanbul yazmışsın, İstanbul'un her yerinde sağlam berber var.

Orası yalan orda yaşamıyorum ifşa olmamak için yalan şehir yazdım.

paranoyak biriyim eheh

O zaman hiçbir fikrim yok internetten baktığın videoların pek etki edeceğini sanmıyorum. Düzgün bir berber bulmaya bak zira bakım artı kesim yapmaları lazım saçın adam olması için.

O zaman hiçbir fikrim yok internetten baktığın videoların pek etki edeceğini sanmıyorum. Düzgün bir berber bulmaya bak zira bakım artı kesim yapmaları lazım saçın adam olması için.
Olsa gidicem ama yok cidden istanbul,ankara,izmir gibi bir şehir değil yanına bile yaklaşmaz. Benim de kaderim buymuş napalım.

• Beğen
Tepkiler: N.R
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8