Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yalancımısın huuuurrr???

Selam beyler, uzun zamandır hayalet durumdaydım bugün dün açtığım sahayı anlatacağım. Normalde yazmaya değer olduğunu düşünmediğim için yazmayacaktım fakat hem sifthı atmak hemde hatalarımı söylemenizi istedim.

Ben= S Kız=K
3 kişiydiler, biri sağ tarafa gitti ayrılır gibi ona dikkat etmedim 2 siyle muhabbetim. "Seni gördüm ve tanışmak istedim, ben henry" diye yapmayı düşündüm, fakat ileride yapsam daha iyi olur diye düşündüm. Mekan avm.

B= Merhaba
K=Merhaba
B= kızlar bi soru sorabilir miyim?
K= tabii
B= Bir anket yapıyorum, sizce kızlar mı daha çok yalan söyler erkekler mi?
K: ben (kahvesi döküldü) bak senin yüzünden kahvem döküldü.
B: üzüldüm, bak kahve bile anladı yalan söylediğini (sanırım böyle demiştim)
K:( ne dediğini hatırlamıyorum)
B: evet,sizce kim daha yalan söyler?
K: Erkekler
B: neden
K: çünkü hep öyle
B: o zaman benim yalancı olduğumu düşünüyorsun
K: seni tanımıyorum
Yanında ki kız: bu ne biçim anket kağıt yok bir şey yok
B: ( kafamı göstererek) kafama yazıyorum
K: (ters bir şey demişti hatırlamıyorum)
B: Peki teşekkürler
K: önemli değil

Onay beklemem hariç hatam nedir sizce?

Bence benim fikrim konusmaların çok düz ve sıradan olmus küstah ve komikligi uygulayıp çekimi uyaramadığını düşünüyorum kızlarda bu yüzden dümdüz cevap vermiş ve konusma bitmis

Bence benim fikrim konusmaların çok düz ve sıradan olmus küstah ve komikligi uygulayıp çekimi uyaramadığını düşünüyorum kızlarda bu yüzden dümdüz cevap vermiş ve konusma bitmis

Dediğin doğru, konuşmalarım düz, komiklik yok. Uzun zamandır kızı bırak insanlarla muhabbet edemiyordum. Bunları nasıl tekrar sağlarım?

En kolay yolu neg at :)
Aga nasıl anlatayım, konuşmalarım biraz kasıntı gibi, yani dışardan bakıldığında kasıntı gibi durduğumu hissediyorum. Özgüven eksikliğinden sanırım, ve konuşma anında aklıma genelde neg gelmiyor konuşma bittikten sonra geliyor. Onlarıda diğer konuşmalarda kullanmaya çalışıyorum ama anlık gelmiyor. Enerjim yok diyebilirim, ne etrafa saçtığım, neden hissettiğim bir enerji var. Sanki boşluğun içindeyim, anlam ifade etmiyor hiç bir şey. Ölü gibiyim.

Aga nasıl anlatayım, konuşmalarım biraz kasıntı gibi, yani dışardan bakıldığında kasıntı gibi durduğumu hissediyorum. Özgüven eksikliğinden sanırım, ve konuşma anında aklıma genelde neg gelmiyor konuşma bittikten sonra geliyor. Onlarıda diğer konuşmalarda kullanmaya çalışıyorum ama anlık gelmiyor. Enerjim yok diyebilirim, ne etrafa saçtığım, neden hissettiğim bir enerji var. Sanki boşluğun içindeyim, anlam ifade etmiyor hiç bir şey. Ölü gibiyim.
Mentalitenden kaynaklı olabilir. Güzel kız görünce kendini kötü hissediyormusun?

Dikkat etmedim hiç, hissediyorsam ne olur hissetmiyorsam ne olur?
Gündüz oyununda iç oyun herşeydir. İç oyun senin mentelitendir. Eğer kadınlara layık görmezsen(ilk başta ben kendimi layık görmüyordum bu yüzden bahaneyle set açıyordum) buda vücut diline yansır ve kadın kafasında seni ezik olarak kodlar. Eğer iç oyunun iyi olursa buda vücut diline yansır ve kadın seni güçlü görür.
Sen mentaliteni düzeltirsen oyunun o kadar farkederki. Sen konu bulmak için çabalamazsın bunun yerine kız bulur. Sen buluşmaya nasıl davet edicem diye düşünmene gerek kalmaz çünkü kız sana nasıl davet ediceğinin sinyalini çakar.(arkadaşım gelmiyecek sanırım, birsürü boş vaktim var, aslında başka şeylerede vakit ayırabilirim gibi sinyaller)
Mentalite o kadar önemli ki.

Mahatma Gandhi 'nin çok sevdiğim bir sözü;
Söylediklerine dikkat et; düşüncelere dönüşür.
Düşüncelerine dikkat et; duygularına dönüşür.
Duygularına dikkat et; davranışlarına dönüşür.
Davranışlarına dikkat et; alışkanlıklarına dönüşür.
Alışkanlıklarına dikkat et; değerlerine dönüşür.
Değerlerine dikkat et; karakterine dönüşür.
Karakterine dikkat et; kaderine dönüşür.

Gündüz oyununda iç oyun herşeydir. İç oyun senin mentelitendir. Eğer kadınlara layık görmezsen(ilk başta ben kendimi layık görmüyordum bu yüzden bahaneyle set açıyordum) buda vücut diline yansır ve kadın kafasında seni ezik olarak kodlar. Eğer iç oyunun iyi olursa buda vücut diline yansır ve kadın seni güçlü görür.
Sen mentaliteni düzeltirsen oyunun o kadar farkederki. Sen konu bulmak için çabalamazsın bunun yerine kız bulur. Sen buluşmaya nasıl davet edicem diye düşünmene gerek kalmaz çünkü kız sana nasıl davet ediceğinin sinyalini çakar.(arkadaşım gelmiyecek sanırım, birsürü boş vaktim var, aslında başka şeylerede vakit ayırabilirim gibi sinyaller)
Mentalite o kadar önemli ki.

Haklısın

Son düzenleme:
Çok bebece olmuş.
Bence önce yanlarına oturmalıydın. Anket yerine kafama takılan bir soru var deyip sorunu sorardın.
Ardından sorudan aşırı çıkmadan konu açarak mesela en çok kime yalan söylersinden muhabbeti ilerletme lazımdı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8