• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Yalnız Eğlenmek

BeRLiN

Üye
Kendi kendinize eğlenebiliyor musunuz? Ben genellikle tek takılıyorum. Şuan KPSS sürecinde olduğum için pek bir şey yapamıyorum. Canım sıkılıyor sürekli. Yapacağım güzel bir aktivite bulamadım. Günümü hep telefonda harcıyorum. Kısacası öylesine saatleri geçiriyorum. Ne tavsiye edersiniz?

Kanka ben tek başıma olduğum zaman çıkıp dışarı insanlara bakıyorum öyle sebepsizce ne yaptıklarını anlamaya çalışıyorum hayatın koşuşturmacasını zevk ile izliyorum :D Ya da dizi film izlerim ondan da büyük zevk duyarım. Ya da girerim büyük bir süpermarkete bir sürü şey alırım arabayı doldururum kasanın yanına kadar giderim arabayı bırakırım içerde çıkar giderim çok zevkli oluyor aq :D

brendon

Üye
Kanka ben tek başıma olduğum zaman çıkıp dışarı insanlara bakıyorum öyle sebepsizce ne yaptıklarını anlamaya çalışıyorum hayatın koşuşturmacasını zevk ile izliyorum :D Ya da dizi film izlerim ondan da büyük zevk duyarım. Ya da girerim büyük bir süpermarkete bir sürü şey alırım arabayı doldururum kasanın yanına kadar giderim arabayı bırakırım içerde çıkar giderim çok zevkli oluyor aq :D
Senin psikolojik sorunların var stinson kardeşim.

holyQb

Üye
bir avm'de tek başına yapabileceğin bir sürü aktivite var. mağazaya girip saçma sorular sor, sinemaya gir, bir şeyler ye, garip hareketler yap. istediğin gibi takılınca eğleniyorsun.

Kendi kendinize eğlenebiliyor musunuz? Ben genellikle tek takılıyorum. Şuan KPSS sürecinde olduğum için pek bir şey yapamıyorum. Canım sıkılıyor sürekli. Yapacağım güzel bir aktivite bulamadım. Günümü hep telefonda harcıyorum. Kısacası öylesine saatleri geçiriyorum. Ne tavsiye edersiniz?
Bisiklet sürebilirsin deniz varsa denize girebilirsin kitap okuyabilirsin spor yapabilirsin para kazanabilirsin kız arkadaşı edinebilirsin ev hayvanı bakabilirsin araban varsa gezebilirsin ve bunları bir arkadaşla yaparsan daha fazla zevk alırsın

bir avm'de tek başına yapabileceğin bir sürü aktivite var. mağazaya girip saçma sorular sor, sinemaya gir, bir şeyler ye, garip hareketler yap. istediğin gibi takılınca eğleniyorsun.
Harbi bunları neden yapsın ki ? Akıllı olmak varken gerizekalı gibi davranmanın ne anlamı var :D ?

lee

Üye
kardeşim dans kursuna yazıl hem sosyaleşirsin hem dans etmeyi ögrenirsin hemde hayatıına yeni bir kulvar eklenir

BeRLiN

Üye
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için, bazılarını yapabilirsiniz, bazılarını yapamam. Kafamda bir fikir oluşmasını sağladı. Fotoğraf çekmeyi düşünüyorum. Gezdiğim güzel yerleri. Sosyal medya kullanmıyorum zaten, resimler bana kalır.