Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yalnız yaşam ve sorumluluk.

Merhaba Gençler uzun zamandır yazmıyorum ve bugün yazmaya Karar verdim aslında twitter da kişisel tavsiyeler veriyorum yeni yılda bir yazıda benden gelsin sorumluluk ve disiplin kolay değil helede tek yaşıyorsanız 24 yaşındayım ve son 4 yıldır tek yaşıyorum ve çalışıyorum sabah 6 30 da kalkıp güne sporla başlıyorum kişisel bakımdan sonra kahvaltı yapıyorum normalde spor salonuna akşam gidiyordum 2 haftadır evde yapıyorum Enerjim% 20 arttı devamlı kitap okuyorum ve arada duolingodan ingilizce çalışıyorum fırsat buldukça açılış yapıyorum yabancı insanlarla tanışıyorum herşey ilk adımı atmakla başlıyor bazı kardeşlerim var bu sitede bunlar 2 açılış yaptıktan sonra alfayım ben diye ortada geziyor alfa tecrübeleri kadar alfadır evet daha fazlası değil fazla şeye ihtiyacınız yok sorumluluk öz disipline ve süreç odaklı ve devamlılık merak ve pratik bunlar sana bişeyler katar bir şeyi yaparken orda ol başka yerde değil şimdide ol son zamanlarda sitede gelişme var sayfa yöneticisi son 2 üç yazıda güzel yazılar yazdı bu adam sorumluluk ve disiplin sayesinde tecrübe ederek yazıyor süreçle kendini geliştiriyor hedefler belirliyor bunları bende yapıyorum gelişiyorum sihirli hap yok malesef kolay olsaydı bu yola kimse girmezdi zaten kendini sev özsaygın olsun yoluna kadınlar gelir zaten kadınlara öfke duyuyorsan buna son ver bazı redpillciler öyle bunlar sana bisey kazandırmaz disiplin zamanla kazanılan birşey hedef koy ve başla.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8