• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Yalnız Yaşamayı Öğrenmeliyiz

Furkansen

Üye
Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum ama açıldıysa affola .
Konumuz yalnız yaşamayı öğrenmek , arkadaşlar yalnız yaşamayı öğrenmelisiniz , bu dünyaya yalnız geldiniz , yalnız gideceksiniz .
Emin olun şuan çok yakın arkadaşınız , dostunuz sevgiliniz , AİLENİZ , bakın " Aileniz " bile yeri geldiğinde siktir çeker . Yaşadım ben bu durumu boş konuşmuyorum.
Kendinizi sevin ve bırakın bir haftasonu Ayşeyle Mehmetle gezmek yerine KENDİNİZLE gezin. Siz kendinize ne kadar çok bir şey katarsanız etrafınız o kadar kalabalıklaşır.
Siz dışarıda it gibi dolaşan bir insanı örnek almayı , veya onunla arkadaş olmayı seçer miydiniz ? Seçmezdiniz , seçmezsiniz. Çünkü o kendine bir şey katmadı .
Sizde artık yalnız başınıza bir şeyler yapmaya çalışın , selinle , büşrayla izleyeceğin 30 dakikalık film yerine otur evde kendi başına kitap oku . Kendinin Üst Versiyonunu Yarat.
Ha bu demek değil ki sürekli tek takılın , hayır , sadece haftada bir kaçamak yapabilirsiniz . Unutmayın yalnız kalanın başkalarına ihtiyacı yoktur , ve Alfa'da bu karakterdir zaten .
Hepinize iyi forumlar.

Versay

Üye
Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum ama açıldıysa affola .
Konumuz yalnız yaşamayı öğrenmek , arkadaşlar yalnız yaşamayı öğrenmelisiniz , bu dünyaya yalnız geldiniz , yalnız gideceksiniz .
Emin olun şuan çok yakın arkadaşınız , dostunuz sevgiliniz , AİLENİZ , bakın " Aileniz " bile yeri geldiğinde siktir çeker . Yaşadım ben bu durumu boş konuşmuyorum.
Kendinizi sevin ve bırakın bir haftasonu Ayşeyle Mehmetle gezmek yerine KENDİNİZLE gezin. Siz kendinize ne kadar çok bir şey katarsanız etrafınız o kadar kalabalıklaşır.
Siz dışarıda it gibi dolaşan bir insanı örnek almayı , veya onunla arkadaş olmayı seçer miydiniz ? Seçmezdiniz , seçmezsiniz. Çünkü o kendine bir şey katmadı .
Sizde artık yalnız başınıza bir şeyler yapmaya çalışın , selinle , büşrayla izleyeceğin 30 dakikalık film yerine otur evde kendi başına kitap oku . Kendinin Üst Versiyonunu Yarat.
Ha bu demek değil ki sürekli tek takılın , hayır , sadece haftada bir kaçamak yapabilirsiniz . Unutmayın yalnız kalanın başkalarına ihtiyacı yoktur , ve Alfa'da bu karakterdir zaten .
Hepinize iyi forumlar.
Yalnızlık ilk başta insanın ruhunu uyuşturuyor, sonra bu uyuşturucuyu bırakamıyorsunuz. Bırakasınız geliyor, ama zor!

Furkansen

Üye
Yalnızlık ilk başta insanın ruhunu uyuşturuyor, sonra bu uyuşturucuyu bırakamıyorsunuz. Bırakasınız geliyor, ama zor!
Kendi adına konuş dostum :) Ben bu evreleri yaşayan biriyim ve öyle bir olay değil , kesin olmayan bilgileri her yere yazmanız çok saçma.

Argos

Üye
Yalnız başınıza ve ortamı bulduğunuz da günde en azından bir kere de olsa 10 dakika meditasyon ilaç gibi gelecektir. Meditasyon önemli sandığımızdan daha önemli en azından spor kadar önemli. Son bir haftada bunun farkına ciddi şekilde vardım. Kendi başına sıkılan insanlar ya çok boş insanlardır ya da kendi gerçekliğine tahammül edemeyen, kaçtıkları birşeyler vardır yüzleşmek istemedikleri birşeyler.

Argos

Üye
Tek başına kalmaktan kastım sosyal medyada takılmak, ne bileyim film izlemek, oyun oynamak, müzik dinlemek, kitap okumak, spor yapmak değil. Zaten bunlarla tek başımıza kalamiyoruz ki. Tek başına oturmaktan kendinle sohbet etmekten kendini dinlemekten bahsediyorum.