YANLIŞ MI YAPIYORUM?

İyi akşamlar arkadaşlar.Aklıma bir soru takıldı.Bu aralar kadınlarla ilişkiler de bilgi sahip olmanın verdiği dürtüyle kızları pek takmamaya başladım.Yani MGTOW (Men Going Their Own Way) takılıyorum.Eskiden kızların yanına giderdim sohbet muhabbet filan sevilen adamdım ama bu aralar pek ayaklarına gitmiyorum onlar gelmedikçe pek konuşmuyorum.

Daha fazla bağlanıyolarmış gibi oluyor ya da bana mı öyle geliyor acaba.Onlar muhabbeti açıyor yani eskisi gibi yanlarına gidip yaklaştıktan sonra mı ilgiyi kesmeliyim yoksa şimdiki gibi baştan pek takmasam da olur mu? Fikirlerinizi merak ediyorum arkadaşlar.

699345-d68e20b52df6f84fb8b491aca2c30f54.jpg

Önce kızı analiz et, giyim kuşam olsun, fiziki güzellik olsun diğer erkekler tarafından arzulanan biriyse (yani deneyciyse) o kızla karşılaştığında önemsemiyormuş gibi davranmalısın.Bu deneyci kızımız ilgisizlik için seninle konuşmayı, laf atmayı, seni test etmeyi kafasına koyacaktır.
karşındaki kız sevgili olmamış erkeklerle gözgöze gelince utanan çekinen bir yapıya sahipse(yatırımcıysa) bu kıza ilk tanıştığından beri 3 gün boyunca ilgi gösterip hiçbirşey demeden hayatından çıkıvereceksin yani iletişimi kesiceksin, ararsa aç tabi konuşmak isterse konuş ama ilk buluşmadan 3 gün fazla ilgi gösterdiysen ilgiyi kesin kesiceksin. Bu hanım kızımız ilk 3 gün fazla ilgi görüp egosu havalanacaktır fakat hayatınca hiç ilgi görmediği için kıza karşı direk ilgiyi kestikten sonra kız sana karşı birşeyler hissetmeye başlıyacaktır.

Daha fazla bağlanıyolarmış gibi oluyor ya da bana mı öyle geliyor acaba. İlgisizlik sayesinde bunlar olur :D