Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yararlı bulduğum Youtube kanalları

Milliyetçilikten kastettiğimiz benim milletim, vatanım üstün diyip karşı milletleri veya ülkeleri aşşağı görmekse ben milliyetçi değilim. Vatanseverim sadece. Milliyetçilikten kasıt bu değilse açıklamasını yaparsanız sevinirim. Atatürke bayılırım ama bazı hatalarını da görürüm ve farkında olurum. Kanala göz attım ve hiçbirşey anlayamadım ne anlatıyor amacı ne bromance ne hikayesini anlatıyor abi, bu boks hikayesi gerçek bir hikaye mi resmen kafamda binlerce soru oluştu ilk defa bu tarz kanal görüyorum :D
şöyle özet geçeyim kanal tarafsız, objektif sanılıyor ama hayır kesinlikle değil..
Kanalı kuranların, eski videolarını izleyen insanlar kanalı kuranların neci olduğunu anlar

Söyle bizde bilelim
dostum malum etniklerin partisini normal bi partiymiş gibi gösteriyorlardı eski videolrında. bakın ben herhangi bir parti tutmam bundan sonra boş oy vermeyi de düşünüyorum. ama teröristlerin partisine asla tahammülüm yok

şöyle özet geçeyim kanal tarafsız, objektif sanılıyor ama hayır kesinlikle değil..
Kanalı kuranların, eski videolarını izleyen insanlar kanalı kuranların neci olduğunu anlar

Anladığım kadarıyla kötü bir örgüt destekçisi demek istiyorsun yada komunist,sosyalist ama cidden kanalı anlayabilsem yorum yapacağım konuşurdukda işte :D

dostum malum etniklerin partisini normal bi partiymiş gibi gösteriyorlardı eski videolrında. bakın ben herhangi bir parti tutmam bundan sonra boş oy vermeyi de düşünüyorum. ama teröristlerin partisine asla tahammülüm yok
Eski videolarınsa yapmışlar, hatalarını anlayıp bırakmışlar tabiki doğru bir şey değil. Ama son 2 videosunda siyasi hiçbir şey yok mesela. Kendi sücgecimizden iyileri alıp kötüleri atmalıyız

Ben bu listeye Oğuzhan Uğur eklesem ne düşünürsünüz :D
BaBaLa TV

Severdim tam ısınıyordum, hem müslümanım fatiha okuyorum hem de Atatürkçüyüm demesi ahhhhhh... Yapma dedim o an bunu deme... Neden abi bunu yaptın dedim kendi kendime. Adaşımdın ve benden büyüktün... Belki seni sevecektim ama sen bunu bana yaptın!

Sonuç: Her Atatürkçü veya Kemalisti aydın görmiyeceğiz, bir düşünce biçimi süper olsada onun yobazı veya çomarı bulunuyor.

Düzenleme: hiçbir düşünce süper değildir kendimle çelişiyorum gece gece kusura bakmayın :D

en başa ege fittnes ı koyman :))
2. efe aydal olmalıydı dostum be..

linç gelecek ama ben yinede söyliyeyim 140journours kanalını fazla sevmiyorum sebebini forumda milliyetçi ve atatürkçü kardeşlerim iyi bilir

Sıralama yok ama yapsaydım Ege Fitness yine başta olurdu :sneaky:

Paylaşımlar için teşekkürler.
İzninle kendi eleştirilerimi yazmak isterim. Rahatsız olursan modlar yorumumu silebilir.
Kurcala ve pozitron PDR yi bilmiyorum, hiç denk gelmedi ama diğer tüm youtube videolarını az çok izledim.
Açıkçası evrim ağacı iyi bir kanal .Diğerlerinin birkaç tık ötesinde.
Hüseyin Güngör ise yabancıların basit hipnoz kitap cd lerinden aldığı temel bilgilerle Türkiyede milleti kekleme peşinde:)
Efe Aydal genel kültürü çok zayıf birisi nasıl bu kadar şöhret olabildi anlayamıyorum.Belki de ülke içinde DİN e karşı açıkça başkaldırıp sessiz bir kitlenin sesi olduğu için.
Beyhan Budak tam bir beta ama nasıl alfa olunur öğretmeye kalkıyor,ilginç bir insan falan filan...

Konuda da dediğim gibi eski listem bu arşivimden buldum paylaşayım dedim şimdi bu listeden yanına yıldız koyduklarımı takip ediyorum sadece. Listelediğim kanalların birçoğu başlangıç seviyesinde kanallar şuan takip ettiğim kanalların listesini bir ara paylaşacağım çok sağlam kanallar var. Bu kanallar bana 1.5-2 sene önce daha bu konular hakkında hiçbir bilgim yokken çok yardımcı oldular ama belli bir bilgi birikimine ulaşınca artık o tarz kanallara ihtiyacın kalmıyor. (Beyhan Budak, Hüseyin Güngör vs)

Efe Aydal'ı senelerden beri izlerim. Din, siyaset podcastleri yüzünden dinlemeye başlamıştım. Şuan din ve siyaset hakkında konuşulan her dakikanın boş olduğunu düşündüğümden dolayı sadece sinema içerikli podcastlerini ve uzay videolarını takip ediyorum. Ha evet üst düzey bir bilgisi yok ama elindeki bilgiyi güzel sunup paylaştığı için videolarından ne bulursam kapmaya çalışıyorum.

Ek olarak: Oğuzhan Uğur'un size çok fazla bir şey katacağını düşünmüyorum ama TV niyetinde çerez olarak izlenebilir.

hem müslümanım fatiha okuyorum hem de Atatürkçüyüm demesi ahhhhhh... Yapma dedim o an bunu deme..
iyide kardeşim bu normal birşey ???
Şöyle açıklayım Atatürkçülük ve Müslümanlık bu iki kavram asla kalıplaşmış birşey değil hepsi kendi içinde kollara ayrılıyor. Müslümanlık mesela mezheplere, ayrılıyor inanış biçimlerine ayrılıyor. Atatürkçülük tende birsürü anlam çıkıyor (ne yazıkki) ama mümkün bişey sana göre bütün Atatürkçüler ateist galiba :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8