Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yararlı bulduğum Youtube kanalları

iyide kardeşim bu normal birşey ???
Şöyle açıklayım Atatürkçülük ve Müslümanlık bu iki kavram asla kalıplaşmış birşey değil hepsi kendi içinde kollara ayrılıyor. Müslümanlık mesela mezheplere, ayrılıyor inanış biçimlerine ayrılıyor. Atatürkçülük tende birsürü anlam çıkıyor (ne yazıkki) ama mümkün bişey sana göre bütün Atatürkçüler ateist galiba :D

Düzenleme: siyasete girdim resmen şuan bütün yazımı sildim özet geçeyim, Atatürk islamın yararına hiçbirşey yapmamıştır, yaptığı kuran çevirileri sadece halkın bilinçlenmesini istemesinden veya Türkçe dili sevgisinden. Araplaşmamaktan. Kurandaki Allahın hükümleriyle hükmetmeyen kafirdir ayetini göre göre müslümanım ve Aatürke bayılırım diyen varsa ona gülümseyin ve sarılın. Çünkü size ozamanın şartları vesayre birsürü palavra uyduracaktır. Ardından biraz kafanızı dağıtın.

Düzenleme: siyasete girdim resmen şuan bütün yazımı sildim özet geçeyim, Atatürk islamın yararına hiçbirşey yapmamıştır, yaptığı kuran çevirileri sadece halkın bilinçlenmesini istemesinden veya Türkçe dili sevgisinden. Araplaşmamaktan. Kurandaki Allahın hükümleriyle hükmetmeyen kafirdir ayetini göre göre müslümanım ve Aatürke bayılırım diyen varsa ona gülümseyin ve sarılın. Çünkü size ozamanın şartları vesayre birsürü palavra uyduracaktır. Ardından biraz kafanızı dağıtın.
Böyle düşünmüyorum..

Böyle düşünmüyorum..
Sadece düşüncemi belirttim reis senin bakış açını da anlıyorum. Burda tartışmaya da gerek yok yani kimse ikna olmayacağı için. Biz gelişmeye devam edelim hem bu konular aramızdaki ilişkileri bozar felan amaan ne gerek var yav reis

Beyler şuraya iki kanal daha bırakayım:
Ozoni: Ozoni
Neo: Neo & Toprak
Buanlarda eleştiri kanalları dostlarım iki kanalda bazen yaşadığı olayları anlatır böyle hikayeler dinlemeyi seviyosanız takip edin

Teknoloji ile ilgileniyorsanız bu iki yabancı kanal size göre...

Quantum tech Hd
Future tech

Bu kanallari önceden de takip ederdim buraya da yazayım dedim. Yabanci olmalari çok da onemli degil ingilizcesi kıt olan bile en az yarisını anlayabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8