• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Yardım

Beyler şimdi benim düşündüğüm bi kız vardı ama harekete geçmiyordum kızla bir iki kere kesiştik daha sonra tam açılacağım benim arkadaş ben seviyorum onu dedi konuşuyoruz dedi bende eyvallah dedim. daha sonra bunlar ayrılmış benim de haberim yok kız başkasını bulmuş şimdi benim o kızı ayarlamak için ne yapmam gerek şuan çıktığıda arkadaşım sayılır

Aynı sorunu yaşıyorum bana karşı ilgisi olan bir kız vardı harekete geçmekte geç kaldım simdi arkadaşım yürüyor :ROFLMAO:

Arkadaşlar bir kızda takılı kalmayın bu tür durumlarda nextlemesini bilin. Sen illede bu kız diyorsan hatanı söyleyeyim. bir iki kere kesiştik dedin bu kesişmenin yürüme davetiyesi olduğunu düşünüyorsan kız sana davetiye atmış fakat sen betalık yapıp gitmemişsin hoşlanmana rağmen. bu kız seni beta olarak algılamış o yüzden işin çok zor dostum direk NEXTLE :)

Arkadaşlar bir kızda takılı kalmayın bu tür durumlarda nextlemesini bilin. Sen illede bu kız diyorsan hatanı söyleyeyim. bir iki kere kesiştik dedin bu kesişmenin yürüme davetiyesi olduğunu düşünüyorsan kız sana davetiye atmış fakat sen betalık yapıp gitmemişsin hoşlanmana rağmen. bu kız seni beta olarak algılamış o yüzden işin çok zor dostum direk NEXTLE :)
sanırım o sıralar ulaşılmaz erkeği oynuyordum :D