Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yardımcı olursanız çok minnettar olurum

Bugune kadar her istediğimi yaptım başardım geliştim ama geliştikten sonra çok abarttım bunu ve gelişim hayatımı zehir etti artık para pul kadın olayları çocuk oyuncağına döndü hayatım çok güzel derken derin düşüncelere daldım insanların kadınların dnası ilk insanların çiftleşmesi içgüdülerin hormonel tepkileri derken indimde indim birşeyi çözmeden bırakamamak hastalık oldu ve bu derin konularda beni acayip zorlayan şeyler oldu çözemedim insanların psikolojisinden bu psikolojinin yarattığı hormonel tepkilere bu hormonların altındaki atom altı hüclere atom altı hücrelerden enerjiye kadar indim beyler yani kadın erkek taktiğini araştırır sağlıklı bir insan ama ben gidip ruh hastası gibi kadın erkek yanyana gelirken beyninde oluşan değişimlere hislere içgüdünün kadını erkeği nasıl birbirine yönelttiğine birbirimizi nasıl çekici güzel bulduğumuza kafa yordum çözemedikçe kendime güvenim kayboldu herşeyi yapabileceğimi düşünen bir insandım artık o kafada değilim sağlığım için başarısızlığı kabul ettim daha fazla bukadar derine inmek istemedim kurtulmak istedim artık altı gün boyunca düşündüm ama altı sene gibi zarar verdi bana kalbim sıkışıp gözlerim doldu yinede çözmeye devam ettim yol katettim ama geçen gece artık uyanirken istemsizce bilincim kapalıyken bu konuyu çözdüğümü farkettim uyurken bunu düşünüyormuşum resmen ÖZET OLARAK BAŞARISIZ OLDUM KURTULMAK İSTEDİM İNSANLARIN İÇGÜDÜSEL OLARAK YAPTIĞI ŞEYLERİN MANTIKLI BİR DETAYINA TAM OLARAK ULAŞAMADIM VE ARTIK KENDİMİ BOŞ ÇARESİZ GÖRÜYORUM PES ETTİM BAŞKASINA SORSAM BELKİ CEVABİ BULURUM AMA KOLAYA KAÇMAKTA İSTEMEDİM yani mutluluğum bu sorunun cevabini bulmaya bağlı değildir umarim çünkü bir daha asla ogrenmek istemiyorum onu kurtulmak istiyorum zamanla etkisi geçermi sizce mutlu olabilirmiyim eskisi gibi ?

Nedense güldüm amk. Daha derin araştırmalar yapmak seni ruh hastası yapmaz, sen böylesin demek ki.
Araştırma kanka, bakma. Bu kadar yani. Araştırma ve sosyal alanda biraz daha zaman geçirip kafanı dağıt, gider zamanla.

Birader insanların belli başlı içgüdüleri vardır ve bu içgüdüler evrimsel süreçle geliştiği için çelişki dolu şeylerdir bunları zaten istesende çözüme kavuşturamazsın sadece bunlarla yaşamayı öğrenmelisin ve karşı tarafın hangi iç güdüyle hangi davranışı yaptığını öğrenirsen senin için faydalı olur ama o içgüdüye neden sahip olduğunu falan araştırmana gerek yok bunun bir anlamı da yok ömrümüz kısa işine yaramayan bilgileri alıp ne yapacaksın mezara götüremezsin sonuçta

Nedense güldüm amk. Daha derin araştırmalar yapmak seni ruh hastası yapmaz, sen böylesin demek ki.
Araştırma kanka, bakma. Bu kadar yani. Araştırma ve sosyal alanda biraz daha zaman geçirip kafanı dağıt, gider zamanlelpezenenk, post: 25787, member: 1315"]
Birader insanların belli başlı içgüdüleri vardır ve bu içgüdüler evrimsel süreçle geliştiği için çelişki dolu şeylerdir bunları zaten istesende çözüme kavuşturamazsın sadece bunlarla yaşamayı öğrenmelisin ve karşı tara

Çok sağolun beyler yarin cikip kafamı dağıtıcam biraz muptezel kardeşim çok doğru diyorsun öyle boyle konular değil bi faydasida yok atomu parcala yada bu konuyu çöz deseler atomu seçerim çok tesekkür ediyorum knk yarin yeni bir baslangic yapicam mesajiniza cok ihtiyacim varmis zamanla uzerimdeki yukte kalkıcak akışına bırakıyım biraz bu arada knk bilim adamları bile beynin henüz yüzde onunu çözebilmiş ben neyin kafasındaysam artık kendimi boş boş yormuşum araştırdigim konuyu netten baktım bilim adamlarıda henüz bir sonuca ulaşmamış sadece içgüdüsel diyorlar detaya giremiyorlar sanırım 🙏

Araştırma kanka, bakma. Bu kadar yani. Araştırma ve sosyal alanda biraz daha zaman geçirip kafanı dağıt, gider zamanla.
Birader insanların belli başlı içgüdüleri vardır ve bu içgüdüler evrimsel süreçle geliştiği için çelişki dolu şeylerdir bunları zaten istesende çözüme kavuşturamazsın sadece bunlarla yaşamayı öğrenmelisin ve karşı tarafın hangi iç güdüyle hangi davranışı yaptığını öğrenirsen senin için faydalı olur ama o içgüdüye neden sahip olduğunu falan araştırmana gerek yok bunun bir anlamı da yok ömrümüz kısa işine yaramayan bilgileri alıp ne yapacaksın mezara götüremezsin sonuçta

Beyler beni çok büyük yukten kurtardiniz kuru teşekkürle olmaz sağlığımdan edebilirdi belki bu konu adresinizi verirseniz hediye göndermek istiyorum

Kanka bir dahakine noktalama işaretlerini araştır ama fazla abartma :Dd

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8