Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yardımınıza İhtiyacım Var. Sizce Kıskandırma mı

Arkadaslar birkac gün önce konu açmıştım kıza manipüle ile ilgili. Kız ilk başlarda 4 gün boyunca her gün mesaj attı, sonra atmayı kesti. Ara sıra ben atıyorum fazla konuşmuyoruz mesajlaşmayı flan sevmiyorum. Bizim sınıfta bir çocuk var ismi selim olsun. Tenefüslerde selimle birlikte geziyorlar bazen benlede geziyor ama eve selimle falan gidiyor (benim ev ters yönde) Ama ara sıra benle geziyor. Bugün dışarı çıktığımızda keşke selimde olsaydı falan dedi. Selim'de başkasından hoşlanıyor. Kız ara sıra bana ne kadar ortak yönümüz var evlenelim falan diyor. Sürekli temas içindeyiz kızla kinolar falan görmeniz lazım. Ara sıra bro, kanka falan diyor. Kızla buluscaktık selimle x dişisi de gelsin mi dedi. Sizce kız elimden gitti mi yorumlarınızı bekliyorum. Selim'i kankası olarak görüyor olabilir mi? Ya da beni kıskandırmak için falan mı yapıyor. Selim okula gelmediğinde benimle vakit geçirdi beni falan aramış ama selim varkende sürekli selimle vakit geçiriyor. Gibtiri cekiyim mi kıza. Kullanılıyor gibi hissediyorum kendimi

Son düzenleme:
Bro bu filmi biliyorum ben. Sen kızı siktir et etmeden öncede bişeyler yap ?

Amına koduğumun lise kızları (Ya da lise kafasındakiler) aga bu kız harbiden ****** avına çıkmış ikinizide elinde tuttuyor işte artık kinoyu felan geçip çatır çutur s*kme zamanı
Sikmeyeceksen ya da sikmek bile istemiyorsan hiç vaktini harcayıp kafanı yorma bunların tek derdi benimde sevgilim olsun sevişelim,haftada bir sevgili değiştiririm arada meriçle konuşalım felan
Bence;
Fuck and Next

Amına koduğumun lise kızları (Ya da lise kafasındakiler) aga bu kız harbiden y*rrak* avına çıkmış ikinizide elinde tuttuyor işte artık kinoyu felan geçip çatır çutur s*kme zamanı
Sikmeyeceksen ya da sikmek bile istemiyorsan hiç vaktini harcayıp kafanı yorma bunların tek derdi benimde sevgilim olsun sevişelim,haftada bir sevgili değiştiririm arada meriçle konuşalım felan
Bence;
Fuck and Next
Bende bundan bahsediyorum

Amına koduğumun lise kızları (Ya da lise kafasındakiler) aga bu kız harbiden y*rrak* avına çıkmış ikinizide elinde tuttuyor işte artık kinoyu felan geçip çatır çutur s*kme zamanı
Bence;
Fuck and Next
Eyvallah canım benim. Nexxttt

Olum cakmadinnmi selim yoksa elinde senle idare edio. Aq senle dalga gecio alttan alttan. Nexxxxxttttt

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8