• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Yaşadığım sorun.

Furkansen

Üye
Arkadaşlar öncelikle ben bir liseliyim bana göre bu dert başkasına göre bu dert olmayabilir herkes kendi hayatına göre dertlerini şekillendirir bence o yüzden lütfen derdini s****** gibi saçma bir yorum yapmayın sorunuma gelecek olursak arkadaşlar son zamanlarda okulda çoğu kıza yürüdüğüm veya çoğu kız demesen bile on kıza yürüdüğüm ve on kızın da arkadaş çevresince varsayarsak okulda adım ilk önce yavaş yavaş yavşağa sonra da bir şerefsiz kız yüzünden sapığa çıktı.Anlayacağınız şu an ne zaman okuldan yeni bir kızla tanışmak istesem kız bildiğiniz direkt bu yavşak diye beni tanıyor. Ve anlayacağınız gibi çevremde çok az kız kaldı tamam bu kafaya takılması gereken bir dert değil ama ben sosyalleşmeyi çok seven ve asosyal olunca kendimi kötü hisseden biriyim. O yüzden bu sorun beni birkaç haftadır sıkıyor. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim bunları hiç kafama takmayıp önüme mi bakmalıyım yoksa normal takılmaya devam edeyim ki bunun sonucunda daha çok yavşak olarak anıla bilirim. arkadaşlar galiba kızları yanlış bir şekilde yaklaşıyorum hiç arkadaş olmayı denemeden direkt yürümeye çalışıyorum. şu an farkettim ki resmen benimle uğraşan hiç kız kalmadı bakın bazılarınız belki buna gülüp geçebilir belki bu hiç sorun değil diyebilir ama gerçekten sosyalleşmeye aşırı değer veren biri olarak şu an bunun kafama takmış olduğum için sizlerden öneri almak istiyorum , sessizce adamın temizle çıkması için birkaç ay veya birkaç hafta hiç ortalarda gözükmemek işe yarar mı

Zerrlox

Üye
Derdine çare veya öneride bulunmak isterdim fakat ''galiba kızları yanlış bir şekilde yaklaşıyorum hiç arkadaş olmayı denemeden direkt yürümeye çalışıyorum''bence sen hala hapı sindirememiş bir gençsin.Ve bu söylediğin sözde hala içinde ki mavi haplı düşünceleri atamadığının göstergesidir.Bence lise'de bu kadar karı kız meselelerini takmak yerine geleceğine yön verecek sınavına odaklanmayı tercih etmelisin.

Negan

Üye
Lisedeki kız muhabbeti güzel değildir, derslerine çalış, hobin edin bu grubun amacı sadece kadınlar değil!

payildor

Üye
Güçlü olmak budur işte, insanların ne dediğini umursamamak ile başlayıp, problem olarak tanımladığın şeyleri yok etmek.
Seni çok iyi anlıyorum, sosyal olmadan edemiyorum dediğin zaman aklıma iki soru gelir.
  1. Erkeklerle sohbet edince, asosyal mi oluyorsun?
  2. Sosyal olmak, tam olarak nedir?
Eğer ki, sosyalliği kızlar olarak tanımlıyorsan büyük bir problem var. Şöyle desen daha iyi olacaktır. "Kızlarla konuşmadığım zaman, içimde bir boşluk oluşuyor ve huzursuz oluyorum." İşte bu daha doğru bir tespit.

Şimdi, erkek olduğunu var sayarak bir şey söylemek istiyorum, önce oyunla ilgili daha çok yazı okumalısın. Kızların bir çoğu seni neden reddetti cevabını kendin için bul! O Kızların bir çevresi var ve lisede var olan çevrelerini kaybetmemek için hepsi seni reddetti.

Çünkü sen kimsin?

Olurlu tavsiye budur.
Derslerine odaklanıp, sınavlarda başarı sağlamalısın. Ayrıca, erkekler arasında iyi bir konuma sahip olmalısın.
Yoksa, altın çamura düştü, herkes onu çamur olarak görüyor. Fakat temizlenmesi için dinlenmesi değil, bir yerlerde yuvarlanması gerekir. Dinlenirse, çamur üstünde kurur!