• Kendi makalenin yüzlerce kişiye ulaşmasını ister misin? Cevabın evetse en güzel makaleni gönder ve blogda senin adına yayınlayalım.

Dizi Önerisi Yaşamayanlar

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bugün Türkiye'nin ilk vampir konulu dizisi çıktı. Lakin benim için tam bir hayal kırıklığı. Sebebi ise dizinin konusunun vampirler olması gerek değil mi? Ama burada konumuz resmen insanlar. Bir vampirin insan olma yolculuğunu anlatıyor. Ne gerek var? Neden Türkiye standartlarından çıkamıyoruz. Neden hep işin içinde drama olmak zorunda? Bilmiyorum gerçekten 1. ve 2. bölüm beni üzdü. İnşallah böyle devam etmez dizi.

Dizi bitek benim hoşuma gitti galiba, kimse beğenmemiş.
Dostum bir sürü boş sahne vardı. Mesela kızın gelip anneme bak demesi. Veya kızın annesiyle sahnesi. Ben bunlar görmek istemiyorum. Ben vampir görmek istiyorum. Ayrıca vampir değilde sanki kurt adam gibi kükreme sesleri filan koymuşlar. Gereksiz olmuş.

Dostum bir sürü boş sahne vardı. Mesela kızın gelip anneme bak demesi. Veya kızın annesiyle sahnesi. Ben bunlar görmek istemiyorum. Ben vampir görmek istiyorum. Ayrıca vampir değilde sanki kurt adam gibi kükreme sesleri filan koymuşlar. Gereksiz olmuş.
o sahnelere ben de gereksiz buldum aslında diziye başlama nedenim sevdigim rapçilerinde oynamasiydi ama nerdeyse hiç yer vermemişler

o sahnelere ben de gereksiz buldum aslında diziye başlama nedenim sevdigim rapçilerinde oynamasiydi ama nerdeyse hiç yer vermemişler
Prim içindir kanka ilerde YouTuber da oynatırlarsa şaşma.
Kanka prim için değildir bence. Çünkü bu dediğim rapçileri 10 kişiden 1 kişi belki tanır ve Elçin Sangu'nun(soy ismini tam hatirlamiyom turuncu saçlı olan işte) arkadaşları o yüzden dizide olduklarını düşünüyorum ama dediğim gibi nerdeyse hiç yer vermemişler. Rape çok ilgim var.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi