• Forumda soru soracağınız zaman sadece Soru-Cevap kategorisine konu açmalısınız. Soru-Cevap kategorisi harici kategorilere soru sormak için konu açan kişiler forumdan uzaklaştırılacaktır.

Yatta çalışmak ve kari kiz havası

Freak

Üye
Beyler ben alfalik yolunda buyuk bi ilerleme gosterdim eskiden yalnızım diyip haftada 3 4 kez icerdim tiribe girerdim şimdi set felan aciyorum manzaraya karsi iciyorum insanlarla iletisimim orta derecede iyi ama yaklasik 7 8 aydir oyundan uzaktim gemici olma hayalimin pesinden gittim belgeler sinavlar kurslar felan cok şükür dün Ortaköy de bi yatta ise basladim yatin bağlı olduğu limanda surekli insanlar oluyo kari kiz vb... Ve yatta kaliyorum kaptan 28 yaşında cool biri ve ben simdi bu yatta nasil bir oyun sergilemeliyim (yata gelen yolculardan bikinili kizlar arkadasinin dogum gununu kutlayıp ta twerk yapan her bok var) evet beyler öneriniz nedir

Freak

Üye
Dostum kafana göre takıl, olayı kapmışsın zaten. Kendi tarzını oturtursun yavaş yavaş.
Aga kafama göre takiliyimde kızlara yaklasmadiktan konusmadiktan sonra ne anlami var tarz kısmıda imkansız hale geldi bana yakışan kida sac hafif kirli sakal bugun sakal yasak dediler domates kafa gibi geziyorum

klexos

Üye
Aga kafama göre takiliyimde kızlara yaklasmadiktan konusmadiktan sonra ne anlami var tarz kısmıda imkansız hale geldi bana yakışan kida sac hafif kirli sakal bugun sakal yasak dediler domates kafa gibi geziyorum
Benim babam da yat kaptanı o da seninle aynı yoldaydı :)
Karı kız işine kendini çok kaptırma,işini ilerlet ve gençken yapabildiğin kadar para yap çünkü yaşlandığında kimse sana iş vermeyecek.

Freak

Üye
Benim babam da yat kaptanı o da seninle aynı yoldaydı :)
Karı kız işine kendini çok kaptırma,işini ilerlet ve gençken yapabildiğin kadar para yap çünkü yaşlandığında kimse sana iş vermeyecek.
Agam guzel diyosun zaten hedefimde o ama yasim 18 sadece is yapmakla omur gecermi zaten yatta temizlik yapiyorum sonra tur varsa tura cikiyoruz yoksa aksama kadar yatiyoruz

Vala bugune kadar tanidigim yat sahipleri hep capkindi sanirim ortam onu gerektiriyor baya canli ortam sen de kasma zatwn bir suru kiz var eglenmene bak napcam diye kafa yorarsan yarra yersin

Gölgevari

Üye
O halde yeni, seveceğin bir tarz oluştur. Sen beğendikten sonra da kimsenin dediği umrunda olmasın. Kızlara yaklaşmak konusunda ise yattasınız zaten illa ki bi etkileşime girilir diye düşünüyorum duruma göre zekice cevaplar vs. vererek kızları etkiler işini görürsün. Bence önemli olan iyi bir gözlemci olmak doğru zamanda doğru yerde doğru kişiye hamle yaparsan her türlü götürürsün kolay gelsin :)

elysion

Üye
Hiçbir şey yapamıyorsan düz gir, bir anda kendini muhabbete at. Oturmaktan iyidir.