• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Yavşak damgası yüzünden hareketsiz kalmak..

Betaboy

Üye
Katılım
29 Temmuz 2018
Mesajlar
238
Şehir
Konya
arkadaşlar nedense bir kızla tam konuşacakken sürekli yavşak damgası yiyip adım çıkacak korkusu başlıyor bu yüzden hareketsiz kalıyorum kimseye ne mesaj atıyorum ne yolda konuşabiliyorum sanki ben biriyle konuşunca o arkadaşına bahsedecek o da diyecek ki ayy o çocuk benle de konuşmuştu meğer yavşakmış düşüncesi başlıyor aklımda sonra da adımın yavşağa çıkıp diğer kızların da bana karşı önlem alacağını düşünüyorum sizler ne diyorsunuz bu konu hakkında.. herkese şimdiden teşekkürler
 

Somptuex

Üye
Katılım
30 Temmuz 2018
Mesajlar
7
Yaş
23
Şehir
İstanbul
Önceklikle insanların düşüncelerini bi tarafa bırakmalısın böyle bi alışkanlıgın varsa eger bundan kurtulman gerekiyor,insanların düşüncelerini önemsersen eger kendin önemsiz olursun.
 

Philliscan

Fahri Üye
Katılım
19 Haziran 2018
Mesajlar
191
Yaş
19
Şehir
İstanbul
Doğru anda doğru hamleleri yaparak karşındakinin içindeki çekim duygusunu tetiklemen gerekiyor
Bunu başarabilirsen sana karşı inanılmaz duygular besleyebilir.
Aksi takdirde boş iltifatlar edip laf kalabalığı yaparsan
“ bu çocuk bana yürüyor ama onu üzmek istemiyorum” sınıfına girersin..
 
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
137
Şehir
İstanbul
Eğer okul gibi yakın çevrende herkesin birbirini tanıdığı yerde kızlara yazarsan böyle hissetmen doğal. Eğer böyle hissetmemek istiyorsan da kızlara yavşıyor gibi değil eğlenmek istiyor gibi yanaş.
 

tau2che

Üye
Katılım
13 Haziran 2018
Mesajlar
342
Şehir
Ankara
Tabiki dediklerin olacak. Kızlar arkadaslarına bahsedecek. Yazısmaktan cok sözlü konusmayı tercih et kanıt bırakma. Yavsak damgası yiyince ne olacak?:D Aksine kızlar senle daha cok konusmak isteyecek. Çünkü aradıkları erkek sensin. Kimseyi sikine takmayan, özgüveni yüksek, utancı olmayan bir erkek. Kızlar neden "badboy" lara tav oluyor? Çünkü utancı yok Yavsak damgası yemekten cekinmiyorlar, insanların görüsü siklerinde degil. Güven bana anlattıgı arkadası da senle konusmak isteyecek
 
Üst