Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yaz için neler planlıyorsunuz ?

Forumda biliyorum okulu bitmiş veya okumayan insanlar var ama çoğumuz okuyoruz,

Ya üniversite sınavına çalışıyoruz yada üniversitesi de okuyoruz yaz dönemi de bir çok aktivite için en iyi zaman ve çok hızlı geçer

Verimli harcamak için neler yapacaksınız
Ben yazın işte çalışmayı düşünüyorum siz de düşünüyor musunuz ?

10 Tane yaz boyunca da kitap bitircem az veya çok demeyin hedefim bu bir çok şey ile ilgileneceğim için vaktim olmayacak bile.

Bir tane müzik aleti çalmayı öğreneyim diyorum ama kursa gitme imkanım olmayacak ilgilenen var mı nasıl evde öğrenilir mı ?

Ayrıca hem çalışma hemde spor yapmayı düşünüyorum yapılabilir mi deneyen oldu mu ?

Şuan için bunlar var ama değişebilir de son siz de neler yapacaksınız ? çalışacak mısınız çalışırsanız nerelerde ne çalışacaksınız ne yapacaksınız yazın da fikir alışveriş yapalım diyorum ?
1-Ameliyatımı olup atabildiğim kadar kilo atacağım
2-Saçlarımı uzatmaya başlattım hiç kestirmeyeceğim yaz bitimine doğru büyük ihtimalle toplarım
3-En az 20 kitap bitiriceğim
4-Bateride kendimi geliştireceğim
5-En az 50 set açacağım
6-Maymun iştahlılıktan kurtulacağım
7-Stilimi tamamiyle oturtacağım

bunlar böyle uzuyor ama en önemlileri bunlar

Kilo ameliyatı ise kendi fikrim bana kalırsa olma gerekirse 1 hatta 2 yıl diyet yap spor yap ama olma bana kalırsa daha sağlıklı, senin için en uygun kararı sen bilirsin ama.

Bateri hep sevmişimdir imkanım olsa bende öğrenmek isterim.

Güzel planlar umarım istikrarlı gidersin :)

Kilo ameliyatı ise kendi fikrim bana kalırsa olma gerekirse 1 hatta 2 yıl diyet yap spor yap ama olma bana kalırsa daha sağlıklı, senin için en uygun kararı sen bilirsin ama.

Bateri hep sevmişimdir imkanım olsa bende öğrenmek isterim.

Güzel planlar umarım istikrarlı gidersin :)
Kilo için değil yav o kadar sıkıntılı değilim bacağım sakat o yüzden spor falan yapamıyorum onu halledicem

Evet, dropshipping ile alakalı yapılan yorumları biliyorum. E-ticaret mağazası satma eğitimi ücretsiz bir kurs olduğu için pek zararı olmayacaktır. En fazla harcadığım vakte üzülürüm ki artık uğraşmıyorum.
Amazon işlerine girmek yerine hisseye gir kafan rahat olur sağlam kazanırsın

1-Ameliyatımı olup atabildiğim kadar kilo atacağım
2-Saçlarımı uzatmaya başlattım hiç kestirmeyeceğim yaz bitimine doğru büyük ihtimalle toplarım
3-En az 20 kitap bitiriceğim
4-Bateride kendimi geliştireceğim
5-En az 50 set açacağım
6-Maymun iştahlılıktan kurtulacağım
7-Stilimi tamamiyle oturtacağım

bunlar böyle uzuyor ama en önemlileri bunlar
Dostum kusura bakma bir şey sormak istiyorum o yaşta cidden set açılıyor mu ?

Kemer'de yaşıyorum, üniversite tercih dönemini istediğim şekilde atlatırsam spor yapıp şu açılış mevzularıyla uğraşacağım. Rusça konuşabilmeyi öğrenmeliyim ama daha Türkçe ayarlayamıyorum kızları rusça nasıl ayarlayacağım :) Kaliteli birisi olarak üniversiteye başlamak için çabalayacağım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8