• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Yazları Güzel İş İmkanı CANKURTAN ;)

Beyler öncelikle hepinize selamlar...
Size bir iş tavsiyesi vereceğim hem güzel bir tatil olur hem de iş ve aynı zamanda oyunu oynayabilirsiniz. Gelelim tavsiye edeceğim mesleğe; Cankurtaranlık bu mesleği üniversite okuyanlara tavsiye ediyorum sebebi de genelde yazları çalışma imkanı bulunuyor. Eskişehir'de yaşıyorum, 3 sezon cankurtaranlık yaptım baya keyifliydi o zamanlar Oyun'u bilmiyordum keşke bilseydim her şey farklı olurdu, neyse konumuza dönelim. Cankurtanlık yapmanız için 'Sertifka'ya ihtiyacınız olacak. Ortalama sene de 1 defa TSSF'den şehirlere gelip cankurtanlık belgesi veriyorlar sadece yüzmeyi bilmeniz gerekiyor sizi bir eğitime sokuyorlar ve sınav yapıyorlar oda yalandan :) 1000 liraya mal oluyor sorularınız varsa alabilirim iyi günler...

good sire

Üye
Gozlemlerime gore cankurtaran olmak icin yuzmeyi bilmek ve kasli bir vucuda sahip olmak gerekiyor , onun disinda hem eglenceli hem de tecrube kazanmak icin ideal bi meslek

lenodark

Üye
1000 liraya mal olan şey tam olarak nedir? Sertifika sürecinde alınan eğitim mi 1000 lira?