Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yazları Güzel İş İmkanı CANKURTAN ;)

Beyler öncelikle hepinize selamlar...
Size bir iş tavsiyesi vereceğim hem güzel bir tatil olur hem de iş ve aynı zamanda oyunu oynayabilirsiniz. Gelelim tavsiye edeceğim mesleğe; Cankurtaranlık bu mesleği üniversite okuyanlara tavsiye ediyorum sebebi de genelde yazları çalışma imkanı bulunuyor. Eskişehir'de yaşıyorum, 3 sezon cankurtaranlık yaptım baya keyifliydi o zamanlar Oyun'u bilmiyordum keşke bilseydim her şey farklı olurdu, neyse konumuza dönelim. Cankurtanlık yapmanız için 'Sertifka'ya ihtiyacınız olacak. Ortalama sene de 1 defa TSSF'den şehirlere gelip cankurtanlık belgesi veriyorlar sadece yüzmeyi bilmeniz gerekiyor sizi bir eğitime sokuyorlar ve sınav yapıyorlar oda yalandan :) 1000 liraya mal oluyor sorularınız varsa alabilirim iyi günler...

Gozlemlerime gore cankurtaran olmak icin yuzmeyi bilmek ve kasli bir vucuda sahip olmak gerekiyor , onun disinda hem eglenceli hem de tecrube kazanmak icin ideal bi meslek

1000 liraya mal olan şey tam olarak nedir? Sertifika sürecinde alınan eğitim mi 1000 lira?

1000 liraya mal olan şey tam olarak nedir? Sertifika sürecinde alınan eğitim mi 1000 lira?
Sertifkanın ücreti 1000 lira. Eğitim süresi 3 gün oluyor, ilk alınan bronz havuzlarda cankurtanlık yapıyorsun, sonra gümüş denizlerde çalışıyorsun sonra yükseliyor böyle böyle...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8