• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ÖNEMLİ!

Emirbey

Üye
Katılım
24 Eylül 2018
Mesajlar
17
Yaş
22
Şehir
Balıkesir
Herkese Merhaba, Bu konularla yeni ilgilenen arkadaşlar için bu yazının önemli ve kilit olacağını düşünüyorum. Unutmayın ki TEMEL her konu da sağlam olmalı. Yani içselliğiniz. Bu yazıyı okuyorsan mutlaka birşeyler seni rahatsız ediyor ve pek memnun değilsin. Öncelikle kadınların içselliğinin sağlam olduğunu bilmelisin ve ona göre durmalısın. Her ne kadar burada gözünü açıyor olsan da illa ki düşeceğin yerler olacaktır yeni başladığın için. Bu normal,fakat olmaması her zaman avantajımıza. Burada nasıl sağlam durabiliriz? onların DUYGU oyunlarından etkilenmeyerek. Flört aşamasın da bunlar seni etkilemeyebilir. Çünkü sevgili olana kadar seni test ediyor. Sevgili olduğun da DUYGU oyunlarına yenik düşersen ve ona hakettiğinden fazla ilgi,değer ve ne olursa olsun ona sana verdiğinden fazlasını veriyorsan bitir ilişkiyi. Evet başka seçenek yok! Abi ama yaaa. Deme :) çünkü ısınmadan spor yaparsan heryerin tutulur. Biraz antrenman her zaman iyidir. Her zaman heyecanı yüksek tutmaya çalış ve ilk tanıdığı erkek ol. ve ÖNEMLİ olduğunu düşündüğüm birşey daha var. Eğer bir kadın Seni değiştirmek istiyorsa uzaklaş ondan. Çünkü sana göstereceği en büyük testlerden biri budur. Değişirsen kaybedersin :) Unutma, Aslan hiçbir zaman ceylanın sözünü dinlemez.
Her erkeğin bu düşünceye sahip olması dileğiyle..
 

xenosomer

Üye
Katılım
7 Nisan 2018
Mesajlar
207
Şehir
Ankara
. Her zaman heyecanı yüksek tutmaya çalış ve ilk tanıdığı erkek ol.
bu biraz zor değilmi abi , yaşımız olmuş 18,bu zamana kadar birsürü erkek tanıyolar yada hiç sevgilisi olmayan kız zor bulursun bulursanda "altın dişi" dediğimiz türden değildir
burda ne demek istediğni pek anlayamadım
 

Emirbey

Üye
Katılım
24 Eylül 2018
Mesajlar
17
Yaş
22
Şehir
Balıkesir
Yaşadıklarının yaşıyla ilgisi olabilir fakat şanslısın. Daha göreceğin çok tecrübe olacak,Babanın alfa olduğunu düşünüyorsan onunla iyi anlaş. Her erkeğin idolü önce Babasıdır. O yaşlar da bende çok çatışırdım. Zamanla oturuyor bunlar. Bir kadın seni değiştirene kadar boyun eğdirene kadar her türlü imkanı serer önüne, seninle yatabilir bile sırf bunun için. Dediğim gibi içsel mekanizman onunkinden güçlü olmalı,duygu oyununa düşersen egoisti gösterirler :))
 
Üst