Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yeni başlayanlar için pussy magnet olma rehberi

Selam beyler. Bugün bir şey düşündüm. Dedim ki kendi kendime; *************. Bu forum da bir gün sen de vardın ve çoğu şey bir geri zekalıya anlatılır şekil de anlatılıyordu.
Herkes yeniydi hemen hemen bu yüzden. Bu yüzden herkes yanlışlarıyla doğruları bulmayı çalışıp, kendini öyle böyle geliştirmeye çalışmıştı.
Fakat şu an için ise; sürekli ileri seviye bilgiler paylaşılıyor.
Yeni ve orta seviye için yapılması gerekenler listesi:

Dinlemeyenin üzerinde işe yaramıyor bu yazı

İlk olarak her zaman bir işe başlamadan önce yapılması gereken bir işler vardır.
Mesela bir aşçının bir yemeği yapmadan önce onun tarifine bakması ve duruma göre de ezberlemesi gerekir.
Daha sonra o tarifin ölçülerini tam tutturmak için deneme yanılma yoluyla sürekli yapar.
Hata yapar, tekrar dener ve en doğrusunu bulana kadar.
Hatta belki o tarifte de yanlış olan bir şeyler bile vardır. Nereden bileceksin !
Kendisi doğrusunu düşünür, dener ve bulur.
Fakat her zaman bir şeyleri idrak etmek ve anlamakla başlar.
Sizin yapmanız gereken en önemli şey budur dostlarım.
Düşünmek ve idrak etmek.
Bu grupta tonlarca bilgi mevcut.
En kötüsü , saha raporlarını dahi okuyup oradan çıkarımlar yapabilirsiniz.
Fakat nasıl?

Nelere dikkat edilmeli?
Yapılması gerekenler nelerdir?

-------------------------------------------------
İlk olarak her zaman tarifi öğrenmelisiniz.
Duydunuz beni; köpek gibi vaktinizi ayıracaksınız.
Okul da nasıl ders çalışmak için 3 4 saat işlem çözüyorsunuz aynı hesap.
Bugün ne öğreneceğim?
Alfa erkeğinin özellikleri nelerdir?
1- Lider olmak ! ( Alfa erkeğinin lider özelliklerini forum da araştıracaksınız. En son attığım yazı örnektir. )
Bakın bu konuyu sadece 1 saate ayırmayacaksınız.
Hemen hemen neredeyse 3 parçaya böleceksiniz.
1.Parça: Oku
2.Parça: Düşün
3.Parça: İdrak et !
En sonunda da zaten bunu uygulamakta geçecek.
Bunun için de yapmanız gereken şey hakkında oturup düşüneceksiniz.
Mesela tüm bilgileri yaladınız yuttunuz ve dışarıya sahaya çıkmanız gerekiyor artık.
İçinizi bir korku basacak ve eliniz ayağınız titreyecek.
Kalbiniz küt küt atacak. Böyle şeyler olmuyorsa işiniz ne burada amına koyim !
Daha önce ki öğrendiğiniz bilgiler ile düşüneceksiniz ! Neden böyle oluyor vücudum da?
Alt tarafı bir kız ile konuşmaya gideceğim diye soracaksınız kendinize.
Ve aklınıza gelecek ki; bilinç altım konfor alanının dışına çıktığı için kendini tehlike de hissediyor.
Patt ! Eski atalarımızdan gelen dürtü yüzünden kendimizi rahatsız hissediyoruz.
Peki bunu bildiğimiz ve idrak ettiğimiz sayesin de cesaret edip o kıza aynı duyguları taşıyaraktan açılış yapacağız.
Açılışın nasıl olduğu önemli değil.
Büyük ihtimal ilk seferler çok kasıntı olacaksınız. Olması gerektiği gibi !
Her zaman ilk başlar da taklit yapılır ve bilinç altı ne yaptığınızı anlamadan onu kendi gerçeği haline getirecektir. Unutmayın !
Daha sonra bunu yapa yapa artık bilinçaltınız bir tehlike durumu olmadığını görüp; rahat rahat açılış yapabileceksiniz.
İlk kavganız ve sonra ki kavgalarınız gibi düşünün.
@Yumot en büyük örneğidir !
2- Öğrendiğiniz bilgileri uygulamaya çıkmadan önce görsel hafızanıza kaydetmek.
Evet duyduğunuz gibi ! Bunu yapabilmeniz için bol bol filmler izlemeniz gerekecek.
Forumun filmler ve diziler bölümüne girip alfa kategorisi altında tüm filmleri izlemenizi tavsiye edeceğim.
Size yakın gelen en alfanın temel davranışlarını not alıp; o davranışı düşünüp; hayallerle süslemeniz gerekecek.
Hayal etmek çok önemli bu safhada.
Daha önceden ne demiştik?
Bilinç altı düşü ve gerçeği anlayamaz.
Çok fazla da düşünürsek kendi gerçeği kabul eder.
Bu yüzden arabeks şarkılar dinlemenizi önermiyoruz. Süreklilik haline geldiğinde bilinç altınız o sözcükleri gerçeği kabul eder !
mastürbasyon da aynı şekil. Sürekli çekerseniz; kız bulamıyorum bilinciyle de çekerseniz; sizi bir ezik gibi kendinize gösterecektir.
Fakat sağlık bilinciyle çekerseniz; ruhsal bir sorun yaşamazsınız.
Fakat profesyonel bir kandırma yönteminiz olacak bilincinizi.
Ben artık doğal olarak sikiyorum bilinç altımı.
Kendime laf söylerken adeta hiç bir şey düşünmüyorum. Bilinçimi donduruyorum ve öyle düşünüyorum.
Öneririm !
Göz kırpmama ve hareket ettirmeme, bir yere odaklanmayla da işe yarıyor.
İzlediğimiz film ve dizilerden bu özellikleri hayal yoluyla da kaptıktan sonra ve en önemlisi okuduklarımızı düşünüp, idrak ettikten sonra önümüzde pek bir engel kalmamış olacak.
Çünkü; artık siz saatli bir bombasınız.
Bakın bu bilgiler olmadan da, cesaretiniz varsa; dışarı çıkıp direk tüm doğallığınızla saha yapabilirsiniz.
Kız öz güveninizden etkilenip size verir.
Amaç zaten doğal ve öz güvenli görünmek. Çekiciliğin en temel nedeni bu.
Kasıntı insanı sevmezler !
Fakat biz dolu bir kitap ile karşısına çıkarsak; etkilenmemesi çok zor !
Geçen bir kız ile sohbet ediyorum bu alfa muhabbetleriyle ilgili.
Kız diyor ki bana; evet doğru diyorsun. Kızlar beyaz atlı prensini bekliyor fakat erkekler de bunun bilincinde değiller.
Korkuyorlar.
Fakat bilmiyorlar ki; o prens hiçbir zaman gelmeyecek. Sadece cesaret edip selam verebilecek bir erkeğin gelmesini beklediklerinin farkında değiller.
Yani demek istediğim o ki; onlar da o kadar yalnız ve sıkıntılı bir şekilde sizi bekliyor ki; emin olun gidin yanına ve konuşun.
Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok !
En önemli konu bu beyler. Dediğim gibi; kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.
Dayak mı yiyeceğinizi düşünüyorsunuz ? Emin olun öyle delikanlılar yok !
Sokakta yürürken beni dövecek insanlar arıyorum. Bunun için sevgililerinin yanında kızların gözünün içine bakıyorum. Kız yere bakıyor. Sonra erkeğin gözlerinin içine bakıyorum sırıtarak. Sonra erkekte yere bakıyor.
Böyle bir durum da bile böyle olay yaşanıyorsa; birisi kalkıpta konfor alanını terk edip; sizi dövmeye gelmez emin olun.
Diyelim ki geldi !
Sizin de eliniz ve ayağınız var. Karşılık elbette verirsiniz. Veremediniz; bir kaç yumruk yemek sizi öldürmez. Camdan yapılma bir canlı değilsiniz beyler.
Tek vuruş hakkınızda yok !

Başka bir makalemin altına yazmışlar ! Aslında bu yazıyı yazmamın sebebi de o. Yazımın bitiminde arkadaşı etiketleyip buraya çekeceğim.
Soru; iyi güzel sen rahatsız, böyle davranıyorsun da; biz yeniler için bu zor olmaz mı? Nereden başlamamız gerekir?
Kesinlikle öyle bir zor olur ki; hele ki tcmanın yazılarını okuyup geldiyseniz; şu an kadınlara olan nefretinizi anlıyorum.
Kadınlara nefret gütmenizi istemem !

Bunu unutmayın ki; kadınlar sizin düşmanınız falan değil. Sıcacık vücuduna sarılıp, dudağını ıslatabileceğin bir başka dudağa sahip bir cinsin yanına gidiyorsunuz.
( Sikim kalktı amına koyim )
Böyle bir canlı nasıl düşmanınız olabilir?
Tamam ! or*spu evladı bir cins olabilir katılıyorum. Fakat onlarında bu doğal seçilimi be dostlar ! Ne yaparsın...
Nefret etmeniz gereken kişi anneniz; fakat onunda doğal seçilimi yüzünden bu haldesiniz ne yapalım.
Kendisi bir kadın olduğu için sizi de kadın gibi yarattı.
Olağan şeyler bunlar.
Eğer ki bir çocuğum olursa; onu karımın yanında bırakmam anasını satayım.
Ya da o bilinçte bir kadınla evlenmem.
Çocuğu ava götüreceksiniz.
Boksa yazdıracaksınız küçük yaşlarda.
Dağ tırmanışlarına yazdıracaksınız.
Onunla ilgileneceksiniz.
Bunlar güzel ve gurur verici şeyler beyler. Hayat zaten bunlardan ibaret değil mi amına koyim?
En azından benim farklı düşüncelerim var.
Fakat eninde sonunda bu yazdıklarım yine de oluyor. Kaçışı yok yani ! İnsan sıkılıyor.
Ya da ne kadar kendine yakın bir kadın bulamasa da; eninde sonunda kendine değer veren bir erkeksen.
Evlenmek isteyeceğin bir kadın çıkıyor karşına.
Fakat en büyük önerim; iyi bir gelirin yoksa; yukarı da yazdıklarımı çocuğuna yaptıramayacak kadar gelirsiz ve vasıfsızsan; evlenip çocuğuna ve karına s*k gibi bir hayat yaşatma.
Benim babam vizyonsunuz önde gideni. Annem de öyle !
Herkesin öyledir eminim.
Ben şu an öyle bir tutku ile hayata bağlıyım ki...
Hayallerim, hedeflerim, umutlarım beni tutuyor.
Ben isterdim, küçük yaşta; babamla birlikte ava çıkmak, dağa tırmanmak, yağmur da koşmak ve bağırmak.
Onunla kamp yapmak.
Fakat benim babam yok !
Annem de yok !
Ne yaparsın brom. Hiçbir seçim yapamıyoruz doğarken.
Belki iyi bir babam olsaydı, bu halde olmazdım şu an.
Bu da iyi bir seçim.
Hayatlarınızın değerini bilin beyler.
Tek amaç; her gün başka bir amcıkla uyanmak değil.
Bu amaç bile olmamalı.
Sizin amacınız erkek olmak olmalı.
Eğer ki amacınız sadece kızları sikmekse sizi buraya alalım.
Burada ki amacımız erkek adam olmak.
Siz kendinize değer verip, erkek gibi davranırsanız; fark edilirsiniz zaten beyler.
Dışarı da görüyorsunuz; en yıkık insanların bile sevgilileri var.
Bunun sebebi; yakınında ki en iyi erkeklerin o olmaları ve en azından cesaret edip konuşmaya yeltenmelerinden dolayı.
Hadi bunu da yazayım öyle bitireyim.

NASIL BİR KIZ İLE SEVGİLİ OLURSUNUZ ?
Basit !
Bir kızı gördünüz ve onu beğendiniz. Yeteri kadar akıllı ve konuşabilecek kadar gerizekalı değil en azından.
Ona güzel bir bakış atıyorsunuz. Onu kesiyorsunuz ve beğendiğinizi, ilgi duyduğunuzu ona gösteriyorsunuz.
Onu görünce en azından gülümsüyorsunuz.
İli(ilgi) aldığınızı gördüğünüz de, yanına gidip naber falan diyorsunuz.
Normal tanışma süreleri.
Adın ne falan napıyorsun buralarda, normal sohbet.
Boş boş konuşun ya da farklılık yaratıp; dalga geçin, elleyin, negleyin vs..
En sonunda ayrılmanız gerektiğini söyleyin ve telefon numarasını isteyin.
Verecektir güven verirseniz.
Daha sonra elini sıkmayın !
Elini tutun ve sarılın. ( Görüşürüz deyip ayrılın )
Ya da yanağını öpün fakat önermem. ( Sapık damgası yiyebilirsiniz. Burası Türkiye ! )
Olay bundan ibaret.
Bundan ibaret olmasa, beta diye adlandırdığımız yıkıklar sevgili yapamazdı.
Bu kadar basit olduğu için yapabiliyorlar.

Anlatacaklarım bu kadar beyler.
Size bu şarkıyı atıyorum. Dinleyin ve kadınlar hakkında bir fikriniz olsun.
dinle.

ben 1 sene önece yazılar okuyordum ve ilişkiler üzerine kafa yormuştum. ta freud ve manipülasyon olayını yüzeysel olarak öğrendim. sonra müzik dinledim ve müzik bağımlısı oldum. sonra da filim, dizi v.b ne varsa bitirdim.
sosyal ortamlara çıktığımda durum felaketti. kimseyle arkadaşlık kuramıyordum. sürekli yalnız kalmak istiyordum. insanlardan rahatsız oluyordum ve kızların orasına burasına bakmak çok eğlenceli geliyordu.

şimdi ki halim de: 329 gün nofap yaptım. erkekler arasında nedenini bilmediğim bir şekilde çok popilerim. ama sürekli rol yapıyorum ve konuşmaktan rahatsızlık duyuyorum. ve gurup lideriyim kesin bir şekilde. sürekli düşünüyorum ve otomatik davranışlarım yok artık. yakın bir dostum yok herkesle zorla konuşuyorum ama onlar beni seviyor. kızlarla çok uzun süredir konuşmadım ve çok uzun süredir sevgilim olmadı. şöyle ki: kızlardan adım atmalarını bekliyorum, onları illerde sıkmamak için de soğuk davranıyorum ve hayattında o kıza çok ilgi gösteren erkeklerin olduğunu biliyorum.

ben ilgilenmiyorum, kızlarda hayatlarına kaldığı yerden devam ediyor. müzik dinlemeyi de bıraktım bu arada. hiç bir kız beni s*klemiyor.
onun yerine diğer erkeklere veriyorlar ve ben yalnız kalıyorum. yalnız ve yabancı. millet kız s*ikerken ben hiç bir şey yapamıyorum ama hayatıma başarılı bir insan olarak devam ediceğim. çünkü bugün kazananlar yarın kaybediyor. yarın kaybedenler gelecekte kazanıyor garip bir şekilde.

hayatımı kendim s*ktim. teşekkürler hayat. bu arada sadece itici kızlarla konuşabiliyorum. çünkü yanlarında kendimi rahat hissediyorum heralde.

ben 1 sene önece yazılar okuyordum ve ilişkiler üzerine kafa yormuştum. ta freud ve manipülasyon olayını yüzeysel olarak öğrendim. sonra müzik dinledim ve müzik bağımlısı oldum. sonra da filim, dizi v.b ne varsa bitirdim.
sosyal ortamlara çıktığımda durum felaketti. kimseyle arkadaşlık kuramıyordum. sürekli yalnız kalmak istiyordum. insanlardan rahatsız oluyordum ve kızların orasına burasına bakmak çok eğlenceli geliyordu.

şimdi ki halim de: 329 gün nofap yaptım. erkekler arasında nedenini bilmediğim bir şekilde çok popilerim. ama sürekli rol yapıyorum ve konuşmaktan rahatsızlık duyuyorum. ve gurup lideriyim kesin bir şekilde. sürekli düşünüyorum ve otomatik davranışlarım yok artık. yakın bir dostum yok herkesle zorla konuşuyorum ama onlar beni seviyor. kızlarla çok uzun süredir konuşmadım ve çok uzun süredir sevgilim olmadı. şöyle ki: kızlardan adım atmalarını bekliyorum, onları illerde sıkmamak için de soğuk davranıyorum ve hayattında o kıza çok ilgi gösteren erkeklerin olduğunu biliyorum.

ben ilgilenmiyorum, kızlarda hayatlarına kaldığı yerden devam ediyor. müzik dinlemeyi de bıraktım bu arada. hiç bir kız beni s*klemiyor.
onun yerine diğer erkeklere veriyorlar ve ben yalnız kalıyorum. yalnız ve yabancı. millet kız s*ikerken ben hiç bir şey yapamıyorum ama hayatıma başarılı bir insan olarak devam ediceğim. çünkü bugün kazananlar yarın kaybediyor. yarın kaybedenler gelecekte kazanıyor garip bir şekilde.

hayatımı kendim s*ktim. teşekkürler hayat. bu arada sadece itici kızlarla konuşabiliyorum. çünkü yanlarında kendimi rahat hissediyorum heralde.
Hayır dostum. Kendin cevaplamışsın sorununu.
Kızların genellikle bana gelmesini bekliyorum !
Sen kimsin ki kızlar sana gelip saha açsın amk? Doğaya aykırı bu !
O küfrettiğin erkekler sırf açılacak cesareti bulduğu için o kızları kapıp sikiyor.
Sen ise oturduğun yer de, konuşmaktan nefret ediyorum diye sızlanıyorsun.
Kusura bakma ama böyle bir bok elde edemezsin.
Ben de beceriksizken kendime, yaa insanlar ile konuşmayı sevmiyorum.
Hepsi salak or*spu evladı !
Onlar bana gelsin, ben mi gideceğim diyordum.
Maalesef olmuyor !
Gideceksin ve onlar gibi boş yapacaksın. Kendi hayal dünyana geri dönüş yapınca doğal davranırsın.
Ya da samimi arkadaşının yanında.
Fakat onların yanınad bunu yapma !

yalnız değilmişim. tıpa tıp aynısını yaşıyorum

Hayır dostum. Kendin cevaplamışsın sorununu.
Kızların genellikle bana gelmesini bekliyorum !
Sen kimsin ki kızlar sana gelip saha açsın amk? Doğaya aykırı bu !
O küfrettiğin erkekler sırf açılacak cesareti bulduğu için o kızları kapıp sikiyor.
Sen ise oturduğun yer de, konuşmaktan nefret ediyorum diye sızlanıyorsun.
Kusura bakma ama böyle bir bok elde edemezsin.
Ben de beceriksizken kendime, yaa insanlar ile konuşmayı sevmiyorum.
Hepsi salak or*spu evladı !
Onlar bana gelsin, ben mi gideceğim diyordum.
Maalesef olmuyor !
Gideceksin ve onlar gibi boş yapacaksın. Kendi hayal dünyana geri dönüş yapınca doğal davranırsın.
Ya da samimi arkadaşının yanında.
Fakat onların yanınad bunu yapma !

Bende bu arkadaş gibiyim kızlar bakıyor, ama gidipde bir türlü konuşamıyorum artık ego mu dersin bilmiyorum ama bir süre sonra benden soguyup uzaklaşmaya başlıyorlar.

Bende bu arkadaş gibiyim kızlar bakıyor, ama gidipde bir türlü konuşamıyorum artık ego mu dersin bilmiyorum ama bir süre sonra benden soguyup uzaklaşmaya başlıyorlar.
Korku bu dostum.
Sadece kendinizi kandırıyorsunuz emin ol.
Git bir kere sana bakan kızlq sohbet et, devamı gelir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8