• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Yeni din güncellemesi

Kyder

Üye
Katılım
5 Haziran 2018
Mesajlar
276
Şehir
Bursa
BU SÖYLEŞİYE HERKESİ BEKLİYORUM...

GENÇLER YENİ DİN GÜNCELLEMESİ GELMİŞ

İLKELER
->ETİĞE UYUN OLACAK DAVRANIŞLAR SEVAP
->ETİĞE UYGUN OLMAYANLAR GÜNAH
->PEYGAMBERHUSUMUZ BENİM ARKADAŞIM ONA VAHİY FALAN GELİYOR
->İŞTE ONUN DEDİKLERİNİ YAPICAZ SONRA CENNUS DENEN YERE GİDİCEZ MARSDAKİ KUTSAL TANRI BİZİM HER İSTEDİĞİMİZİ YAPICAK
->İŞTE BİR DE KUTSAL KİTAP VAR VAHİYLER FALAN ORDA TUTULUYOR VE AŞIRI MÜKKEMMEL ÇELİŞKİSİZ(KESİNLİKLE EDEBİYATLA VE NUMAROLOJİYLE ALAKASI YOK)DERSENİZ Kİ BUNLAR DÜPEDÜZ YALAN MARSTAKİ TANRI BİZE KENDİNİ GÖSTERMİYOR ARKADAŞIN İSE YALANCI
BEN DE SİZE DERİM Kİ
->MARSTAKİ KUTSAL TANRI KENDİNİ GÖSTERSE HERKES İNANIRDI
->DERSENİZ Kİ KİTAP YANLIŞ ANLAŞILIYOR DERİM Kİ BU KİTABI ANLAMAK İÇİN SANSKRİTÇE ÖĞRENMELİSİNİZ AYRICA ANLATIM BOZUKLUĞU VE ÇELİŞKİ GİBİ GÖRÜNEN YERLERDE HİKMETHUS LAR GİZLİ
->BU ARADA BİLİM ADAMLARININ BULUP BULACAĞI HER ŞEY KİTAPTA VAR AMA şşşş(gizlenmişler onları sen bulmalısın)
->BİRDE KADEŞ ANTLAŞMASINDA ARKADAŞIMA PEYBAMBERHUSLUĞUN GELECEĞİ VE ONA İNANMAYANLARIN OLACAĞI YAZIYOR KESİNLİKLE BENİM ARKADAŞIMDAN BAHSEDİLİYOR BU KAYNAKLARDA.


ARKADAŞIM BANA BAYAĞI AÇIKLADI HER HANGİ BİR SORUSU OLAN VARSA BUYURSUN SORSUN ?

HODRİ MEYDAN ATEİZLER ve MÜSLÜMLER
 

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Katılım
28 Mart 2018
Mesajlar
582
Yazdıklarını bir yerde okudum veya dinledim tam olarak hatırlayamıyorum. Tek sorum var sana. Kendin Kur-an'ı okuyarak mı bu kanıya vardın yoksa başkasının ağzıyla mı konuşuyorsun?
 

Kyder

Üye
Katılım
5 Haziran 2018
Mesajlar
276
Şehir
Bursa
marstaki tanrı olayını 3 yıl önce nurcularla tarıştığımı hatırlıyorum (efe aydalı tanımadan )ama efe aydal bunu büyük bir ciddiyetle ve tam olarak sistemleştirip sunduğu için bu yazıda katkısı yoktur denemez
alıntı sayılabilir miyiz bilmiyorum
 
Son düzenleme:

Kyder

Üye
Katılım
5 Haziran 2018
Mesajlar
276
Şehir
Bursa
Yazdıklarını bir yerde okudum veya dinledim tam olarak hatırlayamıyorum. Tek sorum var sana. Kendin Kur-an'ı okuyarak mı bu kanıya vardın yoksa başkasının ağzıyla mı konuşuyorsun?
baştan sona bitirdim hatalı olduğunu düşündüğüm yerleri ilgili kişilere sorduğumda yetersiz arapça bilgisi yada tevsir falan diyorlar
Sen okudun mu admin? Ya da senin dinin ne? (%80 yanıtsız kalıcak)
 
Son düzenleme:

Muglali

Üye
Katılım
22 Ağustos 2018
Mesajlar
131
Yaş
24
Şehir
Muğla
Paranoid sizofreni eski donemlerde bilinmedigi icin, bazi insanlar beyinlerindeki islevsel bozukluk yuzunden kendilerini allahla konusup elci olduklarini soylediler. Tip o kadar ilerlemedigi ve bu hastaliklar da bilinmedigi icin insanlar bu paranoid sizofreni hastalarina inanip takip ettiler. Bugun ayni seyleri soyleyen bi paranoid sizofren hastasina deli diyerek tedavi edip ilac veriyoruz. 1400 sene once bu tarz olaylar yoktu.
Daha derinine esmek istiyorsan sizofreni derneklerindeki paranoid sizofreni hastalariyla konusabilirsin. Hepsi kendilerini bir ara tanri sandiklarini soyleyip ilaclarini yuttuktan sonra zaman icinde duzeldiklerini anlatacaklardir. Ozel ilgin varsa sana verdigim terimlerden yuruyebilirsin.
Cok cok derine ineceksen DMT gibi yasakli maddeleri de arastirabilirsin. Son durak Matrix teorisine ya da nihilizme ya da ateizm ya da deizme cikacak sana onden gitmis biri olarak soyleyeyim.
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
453
Şehir
Antalya
Elhamdulillah bunu sevmediğinizi biliyorum Alhamdülillah yarın gece sizin adamınızı paramparça edeceğim
 
Üst