Yeni din güncellemesi

Katılım
5 Haziran 2018
Mesajlar
199
Beğeniler
154
Şehir
Bursa
#11
Paranoid sizofreni eski donemlerde bilinmedigi icin, bazi insanlar beyinlerindeki islevsel bozukluk yuzunden kendilerini allahla konusup elci olduklarini soylediler. Tip o kadar ilerlemedigi ve bu hastaliklar da bilinmedigi icin insanlar bu paranoid sizofreni hastalarina inanip takip ettiler. Bugun ayni seyleri soyleyen bi paranoid sizofren hastasina deli diyerek tedavi edip ilac veriyoruz. 1400 sene once bu tarz olaylar yoktu.
Daha derinine esmek istiyorsan sizofreni derneklerindeki paranoid sizofreni hastalariyla konusabilirsin. Hepsi kendilerini bir ara tanri sandiklarini soyleyip ilaclarini yuttuktan sonra zaman icinde duzeldiklerini anlatacaklardir. Ozel ilgin varsa sana verdigim terimlerden yuruyebilirsin.
Cok cok derine ineceksen DMT gibi yasakli maddeleri de arastirabilirsin. Son durak Matrix teorisine ya da nihilizme ya da ateizm ya da deizme cikacak sana onden gitmis biri olarak soyleyeyim.
o duraklarin hepsimde zaman zaman bulundum şuan agnostizm cukurundayim dmtden de haberim var dunki yazimda onemini belirtmistim tam ustune denk geldi :) seninle ayni seyleri yasayan insanlarin oldugunu bilmek guzel
 
Katılım
5 Eylül 2018
Mesajlar
172
Beğeniler
149
Şehir
İzmir
#12
Din gerçek midir değil midir bunu bilmek zor iş. Ben son zamanlarda din kitapları alıp okumaya ve dine doğru çekilmeye başladım. Bir yaratıcıya zaten inanıyordum ama din- yaratıcı birlikteliği saçma geliyordu ama git gide oraya doğru çekiliyorum.
Dindar bir arkadaşımla yaptığım sohbetlerin etkisi olabilir, bakalım belki birkaç güne geçer:)
Metafiziği reddetmek 21.yüzyıl hastalığı gibi geliyor bana
 
Üst