Yeni gelenler için

Katılım
25 Haziran 2018
Mesajlar
125
Şehir
Denizli
Beyler yeter ama cidden foruma uğruyorum güzel bir gelişim yazıları için ama bakıyorum ne görüyorum yok kızı künefeye çağırdım ben bu kızı nasıl sikerimdi falandı ulan HATA yapmaktan neden bu kadar korkuyorsunuz ? Karşınızda ki kişiye niye bu kadar değer veriyorsunuz siz istiyorsunuz ki ben hiç bir s*k yapmayayım ama genede kızları götüreyim ulan böyle olur mu hiç bir akıl mantık yürütün ne kadar hata+tecrübedir her zaman olay yok kafe de dik durmam lazım kızın yanında ne konusmalıyım filan takmayın bu kadar her şey olacağına varır elbet. Bizim olayımız asla pes etmemek düştüğümüzde ayağa kalkabilmek tekrar tekrar her seferinde ancak böyle güçlü olabiliriz bunu o kalın kafanıza sokun artık öyle foruma uğrar uğramaz hemen konu açmayın biraz araştırın bir forumda bir göz atın yazılara belki aradığınız cevaplardan bahsedilmiştir hani neyse herkese iyi forumlar.
 

TeamStar

Üye
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
359
Şehir
Kayseri
Çok doğru söylemişsin.
Yok künefe yiycem, nasıl ...rim.
Usta bu kadar abaza olmayın. Yani muhteşemmmm bişi filan değil. Akışa bırakın takılnayın bu kadar. Sonra bir yerleriniz şişer.
 
Katılım
14 Ocak 2019
Mesajlar
27
Şehir
Adana
Yaklaşık iki haftadır benim de gözlemlediğim bir durum. Gelişimden ziyade ne yaparsam kızla çıkarım tarzı başlıklar çoğalıyor. Eski yazıların iyice okunmadığını düşünüyorum zira çoğu problemin cevabı hemen hemen verilmişti. Her başlıkta aynı konsept farklı hikaye oluyor.
 

pawelow

Üye
Katılım
26 Kasım 2018
Mesajlar
185
Şehir
Kayseri
Mantığı bilmek iyidir ama bende dahil cogu erkek bu tür hatalara düşüyor malesef
 
Mobile app for XenForo 2 by Appify
Üst