Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Yeni gelenler için

Beyler yeter ama cidden foruma uğruyorum güzel bir gelişim yazıları için ama bakıyorum ne görüyorum yok kızı künefeye çağırdım ben bu kızı nasıl sikerimdi falandı ulan HATA yapmaktan neden bu kadar korkuyorsunuz ? Karşınızda ki kişiye niye bu kadar değer veriyorsunuz siz istiyorsunuz ki ben hiç bir s*k yapmayayım ama genede kızları götüreyim ulan böyle olur mu hiç bir akıl mantık yürütün ne kadar hata+tecrübedir her zaman olay yok kafe de dik durmam lazım kızın yanında ne konusmalıyım filan takmayın bu kadar her şey olacağına varır elbet. Bizim olayımız asla pes etmemek düştüğümüzde ayağa kalkabilmek tekrar tekrar her seferinde ancak böyle güçlü olabiliriz bunu o kalın kafanıza sokun artık öyle foruma uğrar uğramaz hemen konu açmayın biraz araştırın bir forumda bir göz atın yazılara belki aradığınız cevaplardan bahsedilmiştir hani neyse herkese iyi forumlar.

Çok doğru söylemişsin.
Yok künefe yiycem, nasıl ...rim.
Usta bu kadar abaza olmayın. Yani muhteşemmmm bişi filan değil. Akışa bırakın takılnayın bu kadar. Sonra bir yerleriniz şişer.

Mantığı bilmek iyidir ama bende dahil cogu erkek bu tür hatalara düşüyor malesef

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8