Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

alfa olmayin olm

Bilerek yapmak istemedim diyerek kendini kandırma. Bidaha aynısı olur ve aynısını yaparsan bi halt olmaz.

hay sokucam 3 kere sildim yeniden actim birinde konuyu dertlesmeye actim birinde tum siteyi kopyalamisim oyle yapistirdim pardon beyler
-----------------------

Yeni komşum evime geldi fakat çok bir aksiyon yaşanmadı normalde kek yapacaktik klasik bahaneler bulup evde kek yapmis evden kek getirdi. onceden sozlesmistik tasininca bana kek getiriceksin diye o yuzden, neyse devam ediyorum kiz tam bir sims hastasi neredeyse firsat buldugunda sims videolari izliyormus filan benim pcdede sims vardi saat 3 bucukta actiysak bu saate kadar oynamisizdir yemin ediyorum o kadar duskun sims oyununa. neyse oynuyoruz filan arada sakalasmalar oluyor iste kiz diyor ordu kurucam cocuk yaparak, zorla sevisiceksin benle sevismessen boşarım diye bayagi gulusuyoruz olaylar donuyor (2 karakter kurduk biri erkek biri kiz) bugun kizlar hakkinda bir sey ogrendim tabi onceki takildigim kizlardanda bazi fikirler geldi aklima ve kizlarin bizden neredeyse 10 kat fazla s*ks duskunu oldugunu ogrendim devam ediyorum. normalde istesem kizla olaya girerdim o anda ama buyulendim oyuna filan hic oraya getirmek istemedim ama kiz resmen kendini salmis gibiydi kolumu atiyorum tepki yok filan birde daha ilk gelisi filan ilk geldigi gibi cinsellik vb. yasanmasin istedim bidahaki geldiginde birseyler dusunuyorum sizce ilk geldiginde adim atmayarak kotu mu yaptim yoksa ikinci geldiginde biraz daha guveni olur filan diye iyi mi yaptim anlayamadim
friendzone kafana doğru geliyor iskivle ve hamleni yap dostum bu şekilde giderse fena olur :)

Dostum kız bana çak sinyallerini yakmış az daha çapkın ol ya

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8