Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

alfa olmayin olm

Dostum kız bana çak sinyallerini yakmış az daha çapkın ol ya

kanka valla ya saclariyla filan oynayarak beni dinliyordu bir de bilekligini isirarsk cekiyodu birakiyodu bileklik isirma beden dilinde ne oluyo bilmiyorum ama o an bisey yapamadim kitlendim

bidaha gelme olasiligi %kaç sizce
Dostum bu yüzdeyi arttırıp düşürmek senin elinde ama kızı arzulamaya başlarsan bunu ona hissettirdiğin anda bu yüzde düşer. Bu olayın üstünde fazla düşünüp daha çok pişman hissetmene gerek yok olan olmuş. Bir dahaki sefere elindeki fırsatı kaçırmamaya çalış. Emin ol bir dahaki sefer olucak belki bu kızla belki başka bir kızla o yüzden kafana takmana gerek yok.

Dostum bu yüzdeyi arttırıp düşürmek senin elinde ama kızı arzulamaya başlarsan bunu ona hissettirdiğin anda bu yüzde düşer. Bu olayın üstünde fazla düşünüp daha çok pişman hissetmene gerek yok olan olmuş. Bir dahaki sefere elindeki fırsatı kaçırmamaya çalış. Emin ol bir dahaki sefer olucak belki bu kızla belki başka bir kızla o yüzden kafana takmana gerek yok.

friendzonedan kurtulmak icin rastgele bi mesaj silip ustune konu acmistim silinen mesajda ne yaziyor dediginde silinmis mi tamda senden hoslandigimdan bahsediyordum dnsnxksmsks diye gecistirdim arzuluyor oldugumu dusunebilir bir yerden kapatayim derken bir yerden sictim sjxnshdhshdussh cildiricam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8