Yenilgiyi kabul edebilirim ama denememeyi ASLA !!

Bir kadın ne kadar ulaşılamaz görünse bile veya rezil olacak olsanız bile konuşmayı denemeniz gerekir.. Sadece kadınlar için geçerli değil. Hayatta her şey için geçerli, sadece uyarlamanız lazım..
Yenilgiyi kabul edebilirim ama denememeyi ASLA !!

-Michael Jordan

(Çok gururlu olan insanlar genelde başarılı olamaz, biraz utanmaz olacaksınız ve deneyeceksiniz !!)

Çok gururlu adamlar başarılı olamaz! Gururlu adamlar hayatlarında bir boka ulaşamazlar.. Onların o kadar çok gururu var ki, gururlarının kırılmasından korkmaktan başka yeni şeyler denemez. O kızla konuşmuyacam çünkü reddederse gururum kırılır falan filan, bu insanlar hayatta yeniliyorlar. Gururun tabii olsun ama çok fazla olmasın. Denemeye devam et, yenilmekten korkma. Gururlu insanlar başarıya çok uzaklar. Dışarı çıkıp aptal gibi görünmekten korkmamalısın. Risk alıp bir şey yapmalısın ve sonra belki diycen ki “Ben çok gerizekalıyım, ama en azından denedim!!”. Hata yapmaktan korkmamalısın. Yeni şeyler denemeye taşağı olmayan ve hallerinden mutlu olan ezikler gelip diyecek ki “AAA aptala bak, neler yapıyor”. Eğer seni heyecanlandırıp ve korkutan bir şey varsa bunu yap. Bu çok güzel bir şey. Çünkü yaptıktan sonra mükemmel hissediyorsun.. Sürekli deneyen ve öne adım atan biriysen, hedefine ulaşacaksın. Sen ya sikilensin ya da sikensin, bu yüzden her şeyi s*k, s*k hayatı her açıdan.

-Ege Fitness​

Etrafımda beni yaptığım şey için yargılayan çok insan var ama ben hepsine gülüp geçiyorum iplemiyorum çünkü neden yargıladıklarını biliyorum ve bu da hoşuma gidiyor ;)