Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Isteksizlik Sorunum,yardim edin lutfen

heh iste o ofkeyi bir sekilde atmanin yolunu bilmiyorum sorun bu.

Bak Tanrinin bir ışığı var,ve bu kutsal ışıktan esirgenmiș ve kalbi nefretle dolmaya mahkum edilmiș biri olmama ramak kaldi.Ama Tanriya öfkeyle degil sevgiyle yakinlasabilirsin.Benim yerimde sen olsan öfkeni atmak için ne yapardın

öncelikle insanlara sevgiyle yaklaşırdım kardeşim, sen türkçü bir insana benziyorsun, benim 2-3 yıl önceki olduğum gibi. kılıç artıkları dediğin kesime sevgiyle yaklaş, onlar için iyi şeyler düşün. en sevmediğin insanlara, sevgiyle yaklaşırsan çok farklı bir boyutta olursun. öfke atmak konusunda ise, kavga et, veya bir şeyleri yumrukla, avazığın çıktığı kadar bağır, koş, üşü. o dediğim kitabı mutlaka oku.

Lan sikerim sizi.
Şu Türkçe'yi düzgün kullanın.
Yazınızı okurken anlayamıyorum.
Yardim etmek istiyorum.Bunu yapabilmem için de anlayabilmem lazım sizi...
Sinirlendirmeyin bu pamuk gibi adamı. :/

Merhaba baylar.Insanlara karsi genel isteksizlikle karisik bir ofke duyuyorum.Yani mesela sinifta kilic artiklari var,bakiyorum tiplere.Ofke duyuyorum.

Yada daygame atsam mi diye kafamdan fikir geciyor,sonra beni zedelemeye kalkacak kariya bakiyorum;ya bi ton makyaj,ya 180 kilo,ya piercingli miercingli yada yerden bitme.

Mesela gecen ayki olayi anlatayim 60indaki karinin biri de geldi Starbucks'ta sen bisey yiyor musun dedi bende yoo oturuyorum dedim kari beni kaldirdi amk.Hayir Turk'uz diye mi karilar bizi istemiyor anlamadim ki...

Neyse konuyu dagitmayayim.Insanlardan tiksinti ve ice kapanma basladi.E bu da sosyal iliskilerde zaten zayif olan durumumun daha beter olmasina neden olacak ve bu isin sonu neredeyse incellige varacak.Napacagim
Bir süre sineye cekilebilirsin.
Ezik psikolojisini azalt.
Değerli olduğunu bil.
Testesteronunu artir.
Herşeyi aynı anda yapmaya çalışma.
Dediklerimi bir kağıda yaz
Tek tek uygula.
Zihin,unutur.
Kalıcı belleğe almadıkça... :)

Bana da bu aralar böyle yalnızlık,arkadaşlarımın yalan arkadaş olduğu düşüncesi gbi duygular kapladı içimi kafamı dağıtmam lazım dedim. İlk yardım kursuna yazıldım. Hem çok işime yarıycak doğru bilinen yanlışları öğreniyorum. Hemde yeni bir ortamım oldu. ( Sınıfta iki erkeğiz)
Sınıfta iki erkeğiz diyerek neyi belli ediyorsun biliyor musun?
Geri kalanlarimiz kiz,bak benim ortamimda ne kadar kız var.
Ego oyununu hiç sevmem.
Sosyalleşmen iyi.Kafani dagitirsin.
Onerimdir;kafa dağıtmak için meditasyon yapabilirsin.

Aynı şey bana da oluyor bir süre kızlarla aramı bıraktım çünkü Türk kızlarıyla uğraşmayı istemiyorum.
Biri beni silksin de kendime geleyim...
Kızlarla arami bıraktım yazmışsın.
Eleştirmek istemezdim,yine dayanamadim :)
Kızlarla arama mesafe koydum diyebilirdin.
Kızlarla konuşmak istemiyorum,enerjik değilim diyebilirdin.
Türk kızlarının kezbanligi sonucu onlarla konuşmak dahi istemiyorum diyebilirdin ama sen kızlarla arami bıraktım yazmışsın.
Helal hayatım :)

Sınıfta iki erkeğiz diyerek neyi belli ediyorsun biliyor musun?
Geri kalanlarimiz kiz,bak benim ortamimda ne kadar kız var.
Ego oyununu hiç sevmem.
Sosyalleşmen iyi.Kafani dagitirsin.
Onerimdir;kafa dağıtmak için meditasyon yapabilirsin.

Şimdi şöyle bir şey var. 20 tane erkeğin olduğu bir ortamda tmm sosyalleşirsin fakat sadece bir kız dahii bulunsa hareketlerin moralin duruşun değişir. O yüzden 2 erkeğiz kızlarla yakın olabiliyoruz dedim. Ego kasmak için söylemedim, bana olan gibi olduysa meditasyon yapmayı denedim ama o isteksizliği geçirmiyor. O yüzden çıkıp kendini yeni ortamlara kızlı yada kızsız, kafasını dağıtıcağı ortamlara sokması lazım.

Şimdi şöyle bir şey var. 20 tane erkeğin olduğu bir ortamda tmm sosyalleşirsin fakat sadece bir kız dahii bulunsa hareketlerin moralin duruşun değişir. O yüzden 2 erkeğiz kızlarla yakın olabiliyoruz dedim. Ego kasmak için söylemedim, bana olan gibi olduysa meditasyon yapmayı denedim ama o isteksizliği geçirmiyor. O yüzden çıkıp kendini yeni ortamlara kızlı yada kızsız, kafasını dağıtıcağı ortamlara sokması lazım.
Rahatlamak için ,enerjimi artırmak için meditasyonu kullanırım.
Yaptığın yeterli gelmemiştir.Uzun süre yapmalısın.

Biri beni silksin de kendime geleyim...
Kızlarla arami bıraktım yazmışsın.
Eleştirmek istemezdim,yine dayanamadim :)
Kızlarla arama mesafe koydum diyebilirdin.
Kızlarla konuşmak istemiyorum,enerjik değilim diyebilirdin.
Türk kızlarının kezbanligi sonucu onlarla konuşmak dahi istemiyorum diyebilirdin ama sen kızlarla arami bıraktım yazmışsın.
Helal hayatım :)
Ben bıraktım çünkü hiçbir kızdan şuana kadar ters bir hareket almadım sadece kızlarla Türk kızlarını vakit kaybı olarak görüyorum bir yabancıyla s*x e 2 hafta da ulaşacaksam Türk kızıyla 1.5 ayda ulaşıyorum, boş birisi olsam neden enerjimi kızlara vermeyeyim :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8